PAKIET VIP ELITE PROFESSIONAL INSTRUKTOR FITNESS BEST PRICE!

Szkolenia Instruktor Fitness
PAKIET VIP ELITE PROFESSIONAL
INSTRUKTOR FITNESS BEST PRICE!
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET ZAAWANSOWANY DLA INSTRUKTORÓW FITNESS

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze INSTRUKTORA FITNESS.

 

VIP ELITE PROFESSIONAL

11 szkoleń + 1 warsztat

PFS® Instruktor Fitness

 • PFS Step Instructor Level I
 • PFS Choreografia Fitness
 • PFS Total Body Conditioning
 • PFS Stretching Instructor
 • PFS Wzmacnianie ze Sprzętem
Kompleksowy kurs, podczas którego poznasz podstawy prowadzenia zajęć fitness z grupą przy muzyce. Nauczysz się techniki kroków podstawowych, pracy z muzyką fitness oraz budowania choreografii. Poznasz również ćwiczenia wzmacniające na poziomie podstawowym, zaawansowanym oraz z użyciem sprzętu fitness, nauczysz się odpowiedniego stretchingu oraz poznasz jego rodzaje i zastosowanie. Zdobędziesz umiejętność komunikacji i prowadzenia grupy, dzięki zastosowaniu informacji werbalnej, cuingu i muzyki. Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych systemów szkoleniowych dostępnych na rynku, potwierdzony międzynarodową akredytacją REPs Polska!
PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny jest modułem diagnostycznym. Oznacza to, że dowiesz się jak zacząć pracę z Klientem,a także poznasz zasady prowadzenia wywiadu. Dowiesz się o co zapytać podopiecznego, aby uzyskać kluczowe informacje potrzebne do ułożenia treningu lub zajęć grupowych. Perfekcyjna diagnostyka jest podstawą do prowadzenia bezpiecznego treningu, zarówno indywidualnego jak i grupowego. Szkolenie wyposaży Cię w wiele przydatnych narzędzi diagnostycznych i metodycznych.
PFS® Zdrowy Kręgosłup w Zajęciach Fitness Szkolenie zostało stworzone dla osób chcących rozwinąć umiejętności z zakresu programowania zajęć grupowych w lekcji zdrowego kręgosłupa. Poznasz różne stopnie trudności prowadzenia zajęć, od podstawowego obejmującego profilaktykę zdrowotną kręgosłupa, po modyfikacje zaawansowanych lekcji. Dowiesz się jak połączyć ćwiczenia przy użyciu małej i dużej piłki oraz jak bezpiecznie zastosować je w lekcji zdrowego kręgosłupa.
PFS® Podstawy Dietetyki Moduł stworzony z myślą uporządkowania wiedzy z zakresu dietetyki, podstaw żywienia i technologii. Po przebytym szkoleniu będziesz wiedział dlaczego sięgasz po żywność, które z produktów wybierać by świadomie kształtować swoją sylwetkę oraz w jaki sposób przechowywać te produkty. Dodatkowo dowiesz się prawdy odnośnie indeksów, markerów i technik stosowanych w dietetyce.
PFS® Pump & Tone Base PFS Pump & Tone Base to koncepcja treningu wytrzymałości siłowej ze sztangą przy muzyce. Intensywne spalanie tkanki tłuszczowej, rzeźbienie sylwetki oraz wzmacnianie gorsetu mięśniowego stało się możliwe również na grupowych zajęciach fitness. Jest to idealna opcja treningu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Podczas tego szkolenia nauczysz się budować lekcje wzmacniające z użyciem sztang fitness, poznasz podstawową choreografię, dowiesz się jak motywować uczestników oraz nauczysz się poprawnej techniki ćwiczeń.
PFS® Pilates Level I System szkoleniowy PFS® Pilates Level I składa się z 18 ćwiczeń, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w grupach początkujących, jak i średnio zaawansowanych. Duża ilość godzin przeznaczonych na ćwiczenia pozwoli na indywidualną pracę z każdym kursantem oraz umożliwi maksymalne wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce. Profesjonalnie przekazana koncepcja treningu dostosowana jest do rożnego poziomu zaawansowania uczestników, jak i do każdej grupy wiekowej.
PFS® Fit Ball Piłka Fit ball może służyć jako świetne urozmaicenie lekcji fitness lub jako pomocniczy przybór w treningu personalnym. Trening z użyciem piłki wzmacnia kręgosłup, mięśnie głębokie, wspomaga walkę z wadami postawy oraz pozwala poprawić równowagę i koordynację. Podczas szkolenia poznasz ćwiczenia wzmacniające, profilaktyczne zapobiegające bólom kręgosłupa, a także ćwiczenia rozluźniające i rozciągające na piłkach. Nauczysz się ich prawidłowej techniki, pracy nad równowagą oraz dowiesz się jak zbudować lekcję lub trening z użyciem piłki fitness.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Instruktor Fitness jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja:

 1. Pisemna zgoda rodziców (w przypadku osób 17-letnich).
 2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia/braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego. W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego można podpisać oświadczenie* dotyczące dobrego stanu zdrowia.
 3. Umowa* dotycząca udziału w szkoleniu.

 

Wymagania podczas szkolenia:

Karta Praktyk- ZAWIESZONA na czas pandemii COVID-19. Nie ma obowiązku realizacji karty praktyk w edycjach jesień 2020 oraz zima 2021r.

 

Dostarczenie uzupełnionej karty praktyk. W trakcie szkolenia uczestnicy mają obowiązek odbycia 10 godzin praktyk w wybranym przez siebie klubie fitness (uczestnictwo w zajęciach fitness).
Kartę praktyk uczestnik otrzymuje mailowo po pierwszym weekendzie szkolenia.

 

Wszelkie dokumenty należy wysyłać elektronicznie (w formie skanu lub zdjęcia) na adres: szkolenia@profi-fitness.com.pl.
*Wzór oświadczenia oraz umowy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie VIP należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Egzamin pojawia się przy realizacji pierwszego szkolenia PFS® Instruktor Fitness - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów. 

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

- PFS Instruktor Fitness - Instruktor Fitness - certyfikat w języku angielskim - międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3).

- PFS Step Instructor level I - Instruktor zajęć na stepie - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem stepu.

- PFS Choreografia Fitness - Instruktor zajęć choreograficznych - uprawnienia do prowadzenia zajęć z choreografią na podłodze.

- PFS Total Body Conditioning - Instruktor TBC - uprawnienia do prowadzenia zajęć wzmacniających.

- PFS Stretching Instructor - Instruktor stretchingu - uprawnienia do prowadzenia zajęć i treningów z użyciem technik rozciągania.

- PFS Wzmacnianie ze sprzętem - certyfikat uczestnictwa w warsztatach wzmacniających.

PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa.

- PFS Zdrowy Kręgosłup w Zajęciach Fitness - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa w zajęciach fitness, uprawnienia do prowadzenia zajęć.

- PFS Podstawy Dietetyki- certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z podstaw dietetyki.

- PFS Pump & Tone Base - Instruktor zajęć Pump&Tone - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem sztang i sprzętu fitness.

- PFS Pilates Level I - Instruktor Pilates - uprawnienia do prowadzenia zajęć z pilatesu.

- PFS Fit Ball - Instruktor Fit Ball - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem piłek fit ball.

 

REPS Polska

PFS® Instruktor Fitness to szkolenie akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs.

REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs).

Możesz być widoczny w Międzynarodowym Spisie Akredytowanych Trenerów, należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska. Wpisu należy dokonać za pomocą dyplomu uzyskanego w ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia REPs. Na rejestrację w systemie REPs uczestnik ma 6 miesięcy od momentu ukończenia szkolenia. W sprawie zapytań należy skontaktować się bezpośrednio z REPs pod adresem email: kontakt@repspolska.pl.

Pakiet dostępny jest w cenie 7090 zł 4650 .

Cena regularna powyższego pakietu to 7090 zł. W systemie VIP ELITE PROFESSIONAL zyskujesz aż 2440 zł!

 

- PFS Instruktor Fitness - MODUŁ ROZSZERZONY PREMIUM - 3640 zł 2270 zł

 •  PFS Step Instructor Level I
 •  PFS Choreografia Fitness
 •  PFS Stretching Instructor
 •  PFS Total Body Conditioning
 •  PFS Wzmacnianie ze Sprzętem  270zł 0 zł
 •  Konsultacja ze szkoleniowcem przed egzaminem (2h) 250 zł
 •  Egzamin na Instruktora Fitness

- PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny -580 zł 480 zł

- PFS Zdrowy Kręgosłup w Zajęciach Fitness - 580 zł 470 zł

- PFS Podstawy Dietetyki - 380 zł 160 zł

- PFS Pilates Level I - 780 zł 600 zł

- PFS Pump & Tone Base - 490 zł 380 zł

- PFS Fit Ball - 390 zł 290 zł

 

Płatność:

Zadatek o wartości 800 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego.

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1160 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 1160 (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1160 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

IV rata - 1170 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

Filmy