BEZPŁATNY WEBINAR: TRENING W POŁOGU OKIEM FIZJOTERAPEUTKI UROGINEKOLOGICZNEJ

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego materiału "TRENING W POŁOGU OKIEM FIZJOTERAPEUTKI UROGINEKOLOGICZNEJ" który przygotowała Katarzyna Piotrowska!

Połóg to sześciotygodniowy okres po porodzie, w trakcie którego zachodzi wiele zmian w ciele kobiety:

  • zmian hormonalnych
  • zmian biomechaniki ciała po ciąży i porodzie
  • gojenie ran po porodzie (przez cesarskie cięcie lub szyciu krocza)
  • rozpoczęcie laktacji 

W tym czasie niezwykle ważnym będzie wsparcie kobiety adekwatną aktywnością ruchową, która wspomoże jej ciało w procesie regeneracji. Odpowiednio dobrane ćwiczenia oddechowe, przeciwzakrzepowe to niezwykle ważny etap wczesnego połogu. Nauka ergonomii codziennych czynności jest niezbędna dla prawidłowej postawy i pielęgnacji dziecka zarówno po porodzie drogami/siłami natury i cesarskim cięciem.

Katarzyna Piotrowska - mgr fizjoterapii, certyfikowana fizjoterapeutka uroginekologiczna. Od 10 lat wspiera terapią kobiety na różnym etapie życia. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu terapii mięśni dna miednicy, kursy z zakresu treningu dla kobiet w ciąży, treningu dna miednicy, fizjoterapii dla kobiet z problemem rozejścia mięśnia prostego brzucha. Kasia jest certyfikowaną terapeutką Body Control Pilates oraz certyfikowaną terapeutką Manipulacji Powięziowych Stecco – Fascial Manipulation. Zajmuję się terapią mięśni dna miednicy, terapią w przypadku nietrzymania moczu, terapią zespołów bólowych miednicy mniejszej, terapią w przypadku bolesnych miesiączek, bolesnego współżycia. Prowadzi terapię kobiet w okresie okołoporodowym - pomaga w przygotowaniu ciała do porodu siłami natury oraz cesarskim cięciem. Prowadzi również terapię kobiet po porodzie - bez względu na czas po porodzie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest bezpłatny!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz