PFS PILATES & SMALL EQUIPMENTS

  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie PFS Pilates and Small Equipments jest nieodłącznym uzupełnieniem szkoleń PFS Pilates Mat I i II. Jego głównym założeniem jest umiejętność wykorzystania takiego sprzętu jak: Pilates Ring (Magic Circle), Pilates Roller czy mała piłka (swiss ball, easy ball, ovo Ball) w zajęciach Pilates na różnych poziomach zaawansowania.

Wdrożenie małego sprzętu w zajęciach, ma na celu nie tylko uatrakcyjnienie lekcji Pilates ale przede wszystkim podniesienie jej poziomu zaawansowania i zrozumienia. Niestabilne podłoże, jakie kreujemy dzięki pracy z piłką i rollerem, dodatkowo usprawnia działanie połączeń nerwowo- mięśniowych, a co za tym idzie ma to nieodzowny wpływ na poprawę koordynacji i propriocepcji. Pamiętajmy, że niestabilne podłoże to również element w treningu postawy. Użycie takiego sprzętu w lekcji pilates bodźcuje również zaangażowanie mięśni głębokich. Pilates Ring z kolei jest to modelowy sprzęt do podnoszenia siły, wytrzymałości, jak i stabilizacji w obrębie stawów. Ring dzięki swojej budowie (mały, okrągły, elastyczny), pozwala nam wykorzystywać swoje właściwości w kreowaniu ćwiczenia izometrycznych. Szkolenie z małym sprzętem ma jeszcze jeden dodatkowy atut. Dowiesz się jak go używać, w celu odciążenia odcinka lędźwiowego, co ma bezpośrednie przełożenie na lepsze zrozumienie pracy od środka.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

  • Dowiesz się w jakich ćwiczeniach wykorzystywać roller, ring, piłkę i dlaczego akurat ten sprzęt.
  • Poznasz nowe ćwiczenia i nauczysz się je poprawnie wykonywać.
  • Nauczysz się dobierać sprzęt i ćwiczenia w zależności od zaawansowania grupy i ich możliwości psychofizycznych.
  • Dowiesz się jaki sprzęt i  jak go zastosować w celu lepszego zrozumienia ćwiczenia.
  • Nauczysz się budowania lekcji ze sprzętem i jednocześnie udoskonalisz swoje umiejętności wplatania ćwiczeń z jego użyciem w zajęcia Pilates i nie tylko.
  • Nauczysz się jak korygować swoich podopiecznych podczas wykonywania ćwiczenia oraz tego na co zwracać szczególną uwagę podczas prowadzenia lekcji.
  • Zyskasz nowe pomysły na swoje lekcje.

 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla Instruktorów, którzy dobrze opanowali materiał z poziomu PFS Pilates Mat I i II i są gotowi na uzupełnienie swojej wiedzy z zakresu pracy z małym sprzętem.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach ProFi jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają ukończone szkolenia PFS Pilates Mat I oraz PFS Pilates Mat II

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS Pilates and Small Equipments, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

2 dni - 14h

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Pilates and Small Equipments.

Po ukończeniu 3 szkoleń: Pilates Mat I, Pilates Mat II, Pilates and Small Equipments możesz podejść do egzaminu końcowego teoretycznego oraz praktycznego i po ich pozytywnym zaliczeniu otrzymasz uprawnienia Pilates Mat Instructor oraz dyplom ukończenia Akademii Pilates.

Szkolenie dostępne jest w cenie 1600 zł.

 

Płatność:
Podczas rejestracji możesz wpłacić całość kwoty lub wybrać płatność zadatku o wartości 500 zł (wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia).

 

Możliwość płatności ratalnej:

I RATA w kwocie 600 zł płatna w ciągu 24h od daty rejestracji.

II RATA w kwocie 500 zł płatna w kolejnym miesiącu.

III RATA w kwocie 500 zł płatna w kolejnym miesiącu.

Rekomendowane kursy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz