PFS Pilates Equipment®

Instruktor Fitness
PFS Pilates Equipment®
  TERMINY SZKOLENIA

Józef Pilates powiedział o swojej technice: „Po 10 sesjach poczujesz odmianę, po 20 ją zobaczysz, a po 30 Twoje ciało będzie jak nowe”. Dziesiątki przeprowadzonych godzin na sali spowodowały, że Twoje ciało, jako instruktora się zmieniło, Twoi podopieczni również widzą różnicę w sposobie poruszania się, wyglądzie sylwetki i samopoczuciu. Jednak przychodzi taki moment, kiedy wiesz, że potrzebujesz inspiracji, wejścia na wyższy poziom – warsztat Pilates Equipment jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Otwórz się na nowe możliwości i poznaj zasady pracy z drobnym sprzętem do ćwiczeń Pilates!

 

Czego nauczysz się na warsztatach?

  • Jak modyfikować znane Ci ćwiczenia przy wykorzystaniu najbardziej popularnego sprzętu, takiego jak: roller, ring, fitball czy easyball (softball).
  • Zyskasz nowe idee na poprowadzenie swoich zajęć fitness.
  • Nauczysz się, jak budować lekcję przy użyciu sprzętu, a także w jaki sposób wplatać ćwiczenia z jego użyciem w zajęcia Pilates.
  • Nauczysz się, jak korygować swoich podopiecznych podczas wykonywania ćwiczeń oraz tego, na co zwracać szczególną uwagę podczas prowadzenia lekcji.
  • Przekonasz się, że przy użyciu przyborów możesz przeprowadzić zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.
  • Dowiesz się, jak dobierać sprzęt dla swoich podopiecznych.

 

Dla kogo przeznaczony jest warsztat?

Dla Instruktorów Pilates I, zarówno tych na początku swojej praktyki Pilates oraz tych, którzy szukają nowych pomysłów na swoje lekcje, chcący doskonalić swój warsztat. Jesteś początkującym instruktorem? Obawiasz się podejść do kursu Pilates II? Ten warsztat jest dla Ciebie – pozwoli Ci wznieść Twoje zajęcia na wyższy poziom! Jesteś instruktorem z wieloletnim stażem? Czujesz, że Twoje lekcje nie muszą opierać się tylko na pracy z matą? Dzięki temu warsztatowi poczujesz, że Twój wachlarz ćwiczeń się rozwinie, a dzięki inspiracji, którą wyniesiesz z tego szkolenia zyskasz możliwość kreowania własnych układów ćwiczeń.

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które spełniają min. jeden z poniższych wymogów:

- ukończyły szkolenie PFS PILATES LEVEL I

- ukończyły szkolenie podstawowe z Pilatesu w innej placówce szkoleniowej

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w warsztatach PFS Pilates Equipment®, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

1 dzień - 8h

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w warsztatach PFS Pilates Equipment® .

 

*Warsztaty nie kończą się egzaminem.

Warsztat dostępny jest w cenie 350 zł.