Wykład: Wielowymiarowe Podejście do Bólu Dolnego Odcinka Kręgosłupa

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do posłuchania wykładu WIELOWYMIAROWE PODEJŚCIE DO BÓLU DOLNEGO ODCINKA KRĘGOSŁUPA, który poprowadziła Agnieszka Wietrzyńska podczas konferencji Medical Trainer Summit!

Na wykładzie przedstawimy najczęstsze przyczyny dolegliwości bólowych dolnego odcinka kręgosłupa. Poznasz postrzeganie bólu w kontekście występowania m.in.: siedzącego tryb życia, niezachowania ergonomii w pracy, poziomu stresu i nieprawidłowych nawyków żywieniowych.

Podczas wykładu:

  • Poznasz rolę edukacji w postępowaniu z klientem w zakresie każdego aspektu jego życia.
  • Przedstawimy aktualny stan wiedzy dotyczący postępowania w bólach dolnego odcinka kręgosłupa na podstawie najnowszych badań.
  • Dowiesz się jakie są Twoje możliwości wspierania klienta oraz z jakimi specjalistami warto współpracować.
  • Dowiesz się jak pokierować procesem diagnostycznym i terapią klienta, jeśli jako trener jesteś pierwszym specjalistą, z którym klient się kontaktuje.
  • Poznasz zasady bezpiecznej pracy oraz dowiesz się kiedy nie należy podejmować się prowadzenia treningu.
  • Dowiesz się czym jest model biopsychospołeczny bólu i dlaczego to w nim, zgodnie z najnowszą wiedzą, poruszamy się w kontekście pracy z bólem pleców.
  • Otrzymasz dużo praktycznej wiedzy, aby bezpiecznie i kompleksowo zadbać o swoich podopiecznych.

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

 Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w wykładzie WIELOWYMIAROWE PODEJŚCIE DO BÓLU DOLNEGO ODCINKA KRĘGOSŁUPA.

Wykład jest dostępny w cenie 97 zł.

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz