INSTRUKTOR FITNESS E-LEARNING

  TERMINY SZKOLENIA

Materiały szkoleniowe online.


Poznaj najnowszy projekt online Instruktor Fitness, w którym przybliżymy Ci zakres wiedzy praktycznej, którą każdy Instruktor Fitness znać powinien. Jeśli myślisz o tym, aby zostać Instruktorem Fitness lub już nim jesteś, ale chciałbyś się rozwijać lub usystematyzować wiedzę z zakresu prawidłowego wykonywania ćwiczeń, jak i prowadzenia zajęć grupowych, to jest to materiał dla Ciebie.

Już teraz w łatwy i dostępny sposób masz możliwość uczyć się od pokoleń doświadczonych szkoleniowców i instruktorów ProFi praktycznych umiejętności, aby podążać w kierunku szczęśliwszego i zdrowszego życia. Przedstawiamy program inspirujący Instruktorów Fitness na światowym poziomie. Otrzymasz dostęp do zakresu wiedzy certyfikowanego szkolenia na Instruktora Fitness. To pierwsze takie materiały będące owocem pracy doświadczonych Trenerów międzynarodowych ProFi w j.polskim. System stworzony jest w oparciu o Europejskie Ramy Kwalifikacji stanowiące zakres tematyczny nauczania na poziomach EQF2 i EQF 3 akredytowany przez REPs Polska.

Być może jesteś w trakcie szkolenia instruktorskiego i chciałbyś/a w jednym miejscu zebrać najważniejsze informacje, które pozwolą Ci w dowolnym czasie i miejscu wrócić do ważnych aspektów technicznych i metodycznych. Możliwe też, że nie jesteś instruktorem, ale aktywnie uczestniczysz w zajęciach fitness i chciałbyś poznać tajniki wiedzy w jaki sposób prawidłowo wykonywać ćwiczenia oraz dowiedzieć się gdzie unikać błędów podczas ćwiczeń lub zajęć z instruktorem. Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla Ciebie. Dajemy Ci gwarancję jakości, jaką budujemy wspólnie z międzynarodowym teamem profesjonalistów fitness od ponad 20 lat na rynku europejskim.

Przygotowaliśmy niezbędnik Instruktora Fitness, w którym:

  • Poznasz technikę wszystkich kroków podstawowych i zaawansowanych.
  • Nauczysz się prawidłowej techniki wykonywania kroków, ich rozliczenia w muzyce i błędy, których należy unikać.
  • Poznasz metodykę najczęściej stosowaną w prowadzeniu zajęć fitness.
  • Nauczysz się budować przekaz werbalny, niewerbalny, jak i merytoryczny, potrzebny w prawidłowym prowadzeniu zajęć.
  • Dowiesz się, jak profesjonalnie tworzyć zajęcia treningu grupowego.
  • Nauczysz się w jaki sposób krok po kroku wprowadzać metodykę nauczania choreografii na podłodze i przy użyciu stepu.

Budując odpowiedni przekaz i będąc czytelnym Instruktorem sprawiasz, że chętnie się z Tobą ćwiczy. Jeśli już jesteś instruktorem - zweryfikuj siebie na podstawie międzynarodowych standardów, który przekazujemy Ci w przygotowanym przez nas materiale. Certyfikowani instruktorzy dbają o swoją systematykę i ciągłe doszkolenie. Zweryfikuj swoja wiedzę i zainspiruj się naszym materiałem, który według naszego wieloletniego doświadczenia jest najbardziej pożądaną wiedzą i umiejętnościami, jakie potrzebujesz mieć, chcąc bezpiecznie i skutecznie ćwiczyć lub pozostać uznanym instruktorem zajęć grupowych. Dostęp do wiedzy jak zostać instruktorem fitness nigdy nie był łatwiejszy!

  CZYTAJ WIĘCEJ

Szkolenie jest otwarte dla wszystkich, nie wymagamy wcześniejszych kwalifikacji.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się materiały video.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Materiały szkoleniowe online (nie uprawniają do nadania tytułu i uprawnień Instruktor Fitness).

Szkolenie dostępne jest w cenie 580 zł.

 

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz