BEZPŁATNY WEBINAR: Pistol Squat jako świetna propozycja przysiadu jednonóż

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego materiału "PISTOL SQUAT JAKO ŚWIETNA PROPOZYCJA PRZYSIADU JEDNONÓŻ - czyli jak budować sprawność fizyczną za pomocą zaawansowanych, unilateralnych wzorców ruchowych".

Pistol Squat - dlaczego jest to świetna propozycja przysiadu? Dlaczego za pomocą tego unilateralnego wzorca zbudujemy sprawność fizyczną

Na te i inne pytania poznasz odpowiedzi w naszym materiale! 

Pistol Squat - ruch ten może być:

  • ćwiczeniem docelowym w planie treningowym osoby już zaawansowanej,
  • celem ruchowym - challenge’em - do osiągnięcia,
  • propozycją ćwiczenia, dzięki któremu wyrównasz dysbalans mięśniowy,
  • ćwiczeniem, dzięki któremu poprawisz zdolności proprioceptywne, balans oraz nabierzesz świadomości ruchowej własnego ciała.

W pierwszej kolejności nasz szkoleniowiec przedstawi Ci rozgrzewkę gwarantującą bezpieczeństwo oraz efektywność treningową w drodze do Pistol Squat.

Następnie, w myśl idei od regresji do progresji, poznasz drogę krok po kroku do tego zaawansowanego, unilateralnego wzorca.

Materiał przygotował Piotr Mikołajczak  - szkoleniowiec w zakresie szkoleń PFS Trener Personalny, PFS Trening Funkcjonalny, autor szkolenia PFS Budowanie Sprawności Fizycznej Zaawansowanymi Wzorcami Ruchowymi, wieloletni trener personalny oraz pasjonata szeroko pojętego ruchu.

 

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest darmowy!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Rekomendowane kursy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz