Neuro Strength Patrick Meinart

  TERMINY SZKOLENIA

Poznaj zakres pracy mózgu podczas treningu siłowego w kontekście układu nerwowego.

Zaawansowane techniki poprawy reaktywności nerwowo-mięśniowej.

Neuro Strength to pierwsze szkolenie w Polsce prowadzone przez Patricka Meinarta, podczas którego poznasz nowe podejście do treningu siły i gibkości w koncepcji neuronowej mózgu oraz zdobędziesz wachlarz umiejętności i narzędzi do budowy siły. Skorzystaj z wyjątkowej możliwości spotkania i zdobywania wiedzy od znanego na całym świecie autorytetu i eksperta w dziedzinie m.in. neurotreningu i mobilności.

Chcesz maksymalnie wykorzystać swoje mięśnie i przenieść swój trening na nowy poziom? Poznaj zupełnie nowe podejście do treningu siłowego i dowiedz się jak optymalnie stymulować mózg oraz mięśnie za pomocą treningu neurocentrycznego, aby zwiększyć wydajność rozwoju siły. Dzięki neurocentrycznemu treningowi siłowemu możesz znacznie zwiększyć swoją wydajność. Najlepszy sposób generowania siły zależy od kilku czynników, takich jak szybkość podnoszenia ciężarów lub wytrzymałość mięśni, jednak decydującą rolę odgrywa nie tylko masa mięśniowa, ale także sposób w jaki mięśnie są kontrolowane i koordynowane przez mózg.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO SZKOLENIA, CO ZYSKASZ?

 • Nowatorska Wiedza: nauczysz się, jak optymalnie zintegrować trening mózgu i mięśni w celu maksymalizacji siły i gibkości.
 • Zaawansowane Techniki: zdobędziesz umiejętności stosowania różnych rodzajów ćwiczeń siłowych, takich jak trening izometryczny, koncentryczny i ekscentryczny.
 • Zastosowanie Praktyczne: poznasz konkretne techniki, które możesz bezpośrednio zastosować w swojej praktyce treningowej, aby zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo swoich sesji treningowych.
 • Wzrost Efektywności: nauczysz się, jak kontrolować i koordynować mięśnie za pomocą mózgu, co przełoży się na lepsze wyniki treningowe.
 • Rehabilitacja i Leczenie Bólu: dowiesz się, jak wykorzystywać ćwiczenia izometryczne wysokiego napięcia w celu rehabilitacji oraz leczenia bólu.

TEMATYKA

 • Trening izometryczny a koncentryczny i ekscentryczny.
 • Ćwiczenia izometryczne wysokiego napięcia w rehabilitacji i leczeniu bólu.
 • Praktyczne ćwiczenia ograniczające przepływ krwi.
 • Precyzyjne techniki więzadłowe dla zniwelowania bólu, zwiększenia mobilności i rozwoju siły.
 • Trening core i prawidłowa postawa z perspektywy mózgu.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?

 • Rola Mózgu w Treningu - zrozumiesz, jak mózg wpływa na procesy treningowe i rozwój siły.
 • Neuromechanika - poznasz, jak interakcja między mózgiem a nerwami wpływa na wyniki treningowe.
 • Różnorodność ćwiczeń - nauczysz się, jak skutecznie stosować różne rodzaje skurczów mięśni.
 • Zastosowanie praktyczne - przyswoisz metody bezpiecznego i efektywnego wykonywania ćwiczeń, które niwelują ból i zwiększają mobilność.
 • Optymalna stymulacja - dowiesz się, jak optymalnie stymulować mózg i mięśnie, aby maksymalizować wydajność w treningu siły.

Możesz wybrać opcję COMBO, czyli 2 szkolenia Neuro Training & Neuro Strength w 1 weekend w niższej cenie lub zdecydować się na pojedynczy kurs.

SZKOLENIOWIEC

Patrick Meinart - naukowiec oraz uznany autorytet na arenie światowej, ekspert w dziedzinie mobilności, zajmujący się sportem i fizjoterapią,  szczegółowo wyjaśnia rewolucyjne podejście do neurocentrycznego treningu siłowego. Opisuje w jaki sposób interakcja mózgu i nerwów wpływa na rozwój siły oraz jakie indywidualne wymagania każdy powinien wziąć pod uwagę, aby odnieść korzyści z tego treningu. Przedstawione ćwiczenia i zalecenia mają na celu pomóc Tobie w praktyce z klientami lub we własnym treningu siłowym – niezależnie od tego, czy wolisz trenować ze sztangą, kettlebells ,czy maszynami. Takie podejście rewolucjonizuje klasyczne planowanie treningów! Więcej o Patricku.

  CZYTAJ WIĘCEJ

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które spełniają min. jeden z poniższych wymogów:

- posiadają uprawnienia Instruktora Siłowni/Trenera Personalnego 

- posiadają uprawnienia Instruktora Sportu (akceptowane różne dziedziny)

- posiadają uprawnienia Trenera Sportowego (akceptowane różne dziedziny)

- są studentami kierunków sportowych/fizjoterapeutycznych 

ukończyły szkołę wyższą o profilu sportowym lub medycznym np. wychowanie fizyczne, fizjoterapia

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl

1 dzień - 8h

Uczestnik otrzymuje certyfikat Neuro Strength Patrick Meinart potwierdzający udział w szkoleniu.

 

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 8 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Szkolenie dostępne jest w cenie 1680 zł.

 

Płatność:
Podczas rejestracji możesz wpłacić całość kwoty lub wybrać płatność zadatku o wartości 500 zł (wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia).

Możliwość płatności ratalnej 0%:

I rata w kwocie 680 zł płatna w ciągu 24h od daty rejestracji.

II,III rata w kwocie 500 zł płatna w kolejnym miesiącu.

 

Raty udzielane są wewnętrznie przez Akademię, nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach.

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz