Neuro Strength Patrick Meinart

  TERMINY SZKOLENIA

Poznaj zakres pracy mózgu podczas treningu siłowego w kontekście układu nerwowego.

Zaawansowane techniki poprawy reaktywności nerwowo-mięśniowej.

Neuro Strength to pierwsze szkolenie w Polsce prowadzone przez Patricka Meinarta, podczas którego poznasz nowe podejście do treningu siły i gibkości w koncepcji neuronowej mózgu oraz zdobędziesz wachlarz umiejętności i narzędzi do budowy siły. Skorzystaj z wyjątkowej możliwości spotkania i zdobywania wiedzy od znanego na całym świecie autorytetu i eksperta w dziedzinie m.in. neurotreningu i mobilności.

Neuro Strength to kurs na wysokim poziomie, który ma na celu zachęcenie do ponownego przemyślenia i analizy treningu siłowego i gibkości od podstaw. Chociaż używamy tych form treningu, aby zmienić obwód ciała, każde powtórzenie danego ćwiczenia jest ostatecznie oparte na funkcjonowaniu mózgu.

Poznaj zupełnie nowe podejście do treningu siłowego i dowiedz się jak optymalnie stymulować mózg oraz mięśnie za pomocą treningu neurocentrycznego, aby zwiększyć wydajność rozwoju siły.

Chcesz maksymalnie wykorzystać swoje mięśnie i przenieść swój trening na nowy poziom?

Dzięki neurocentrycznemu treningowi siłowemu możesz znacznie zwiększyć swoją wydajność. Najlepszy sposób generowania siły zależy od kilku czynników, takich jak szybkość podnoszenia ciężarów lub wytrzymałość mięśni, jednak decydującą rolę odgrywa nie tylko masa mięśniowa, ale także sposób w jaki mięśnie są kontrolowane i koordynowane przez mózg.

TEMATYKA

 • Trening izometryczny a koncentryczny i ekscentryczny.
 • Ćwiczenia izometryczne wysokiego napięcia w rehabilitacji i leczeniu bólu.
 • Praktyczne ćwiczenia ograniczające przepływ krwi.
 • Precyzyjne techniki więzadłowe dla zniwelowania bólu, zwiększenia mobilności i rozwoju siły.
 • Trening core i prawidłowa postawa z perspektywy mózgu.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?

 • Zrozumiesz rolę mózgu w procesie treningowym oraz podstawy neuromechaniki.
 • Poznasz sposób interakcji mózgu i nerwów, ich wpływ na rozwój siły oraz indywidualne wymagania jakie każdy powinien wziąć pod uwagę, aby odnieść korzyści z tego treningu.
 • Poznasz różnicę między różnymi rodzajami skurczów mięśni.
 • Nauczysz się jak stosować trening izometryczny na wysokim napięciu w procesie rehabilitacji i leczeniu bólu.
 • Oprócz kompleksowej teorii, system zawiera konkretne zastosowania w sporcie i treningu dzięki czemu zademonstrujesz, jak można bezpiecznie zwalczać ból za pomocą różnych ćwiczeń ruchowych i siłowych.
 • Jak optymalnie stymulować mózg i mięśnie za pomocą treningu neurocentrycznego, aby zwiększyć wydajność w treningu siły.

SZKOLENIOWIEC

Patrick Meinart - naukowiec oraz uznany autorytet na arenie światowej, ekspert w dziedzinie mobilności, zajmujący się sportem i fizjoterapią,  szczegółowo wyjaśnia rewolucyjne podejście do neurocentrycznego treningu siłowego. Opisuje w jaki sposób interakcja mózgu i nerwów wpływa na rozwój siły oraz jakie indywidualne wymagania każdy powinien wziąć pod uwagę, aby odnieść korzyści z tego treningu. Przedstawione ćwiczenia i zalecenia mają na celu pomóc Tobie w praktyce z klientami lub we własnym treningu siłowym – niezależnie od tego, czy wolisz trenować ze sztangą, kettlebells ,czy maszynami. Takie podejście rewolucjonizuje klasyczne planowanie treningów! Więcej o Patricku.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które spełniają min. jeden z poniższych wymogów:

- posiadają uprawnienia Instruktora Siłowni/Trenera Personalnego 

- posiadają uprawnienia Instruktora Sportu (akceptowane różne dziedziny)

- posiadają uprawnienia Trenera Sportowego (akceptowane różne dziedziny)

- są studentami kierunków sportowych/fizjoterapeutycznych 

ukończyły szkołę wyższą o profilu sportowym lub medycznym np. wychowanie fizyczne, fizjoterapia

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl

1 dzień - 8h

Uczestnik otrzymuje certyfikat Neuro Strength Patrick Meinart potwierdzający udział w szkoleniu.

Szkolenie dostępne jest w cenie 1680 zł.

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz