ProFi Fitness School

SZKOLENIA TRENERÓW PERSONALNYCH I INSTRUKTORÓW FITNESS

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 15000 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2023 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness oraz pierwszą międzynarodową konferencję dla trenerów personalnych i medycznych Medical Trainer Summit . ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2024 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 49 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

 

"Ubieramy pasję w profesjonalizm"

 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Międzynarodowe Akredytacje

SZKOŁA W POLSCE POSIADAJĄCA AKREDYTACJE MIĘDZYNARODOWE

CERTYFIKATY WAŻNE NA ŚWIECIE

ICREPS
REPS POLSKA

Międzynarodowa Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness
www.repspolska.pl

IZABELA ALVAREZ

ProFi Fitness School powstała w 2003r. z inicjatywy Izabeli Alvarez, międzynarodowej prezenterki fitness, twórczyni programów szkoleń PFS®, absolwentki wychowania fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, dyplomowanej fizjoterapeutki oraz wykładowcy anatomii i fizjologii. Ta niezwykle utalentowana i wykształcona Polka-Kubanka sukcesywnie dąży do rozwijania edukacji fitness w Polsce i za granicą.

PYTASZ DLACZEGO ProFi® ?

  1. Twój rozwój jest pewny.
  2. Jesteś pod najlepszą opieką specjalistów.
  3. Masz gwarancję jakości, ponieważ spełniamy wysokie normy międzynarodowych akredytacji.
  4. Twoje certyfikaty będą ważne w wielu krajach na całym świecie.

 

MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA!

Jako Akademia międzynarodowa ProFi Fitness School posiada uprawnienia do nadawania tytułów: Instruktor Fitness (Professional Fitness Group Instructor), Instruktor Siłowni (Professional Fitness Gym Instructor) oraz Trener Personalny (Professional Personal Trainer).

ProFi dysponuje międzynarodową akredytacją i jest członkiem Instytucji Europejskiej REPS (Register of Exercise Professionals), które dają możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kodeks Etyki

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ!

Nasza kadra składa się z profesjonalnie przygotowanych, doświadczonych szkoleniowców, którzy działają aktywnie w obrębie całego świata i odnoszą sukcesy zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej.

Team Mentorów z każdym rokiem zasila swoje szeregi nowymi, doświadczonymi szkoleniowcami, którzy z ogromną radością i pasją przekazują swoją wiedzę uczestnikom szkoleń i konwencji. Aktualnie nasza kadra składa się z 48 polskich szkoleniowców oraz 5 międzynarodowych prezenterów fitness. To specjaliści wielu dziedzin sportu, trenerzy, dyplomowani fizjoterapeuci, dietetycy, doktorzy i doświadczeni praktycy. Kadra, zarówno zagraniczna jak i polska, to wyspecjalizowani eksperci w swoich dziedzinach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie tylko Twój certyfikat jest najbardziej wartościowym na rynku międzynarodowym, ale wiedza którą zdobędziesz będzie wystarczająca do rozpoczęcia pracy z podopiecznymi.

 

INNOWACYJNOŚĆ!

Akademia ProFi wychodząc naprzeciw trendom panującym na świecie cały czas modyfikuje swoje programy szkoleniowe, wzbogaca ofertę kursów, śledząc najnowsze badania współpracuje z uniwersytetami akademii sportowych w Polsce i poza granicami kraju. Poprzez dostęp do tych zasobów, zgodnie z najwyższymi normami akredytacji międzynarodowych, wprowadza stosowne zmiany, weryfikuje racje programowe i unowocześnia system nauczania.

ProFi Fitness School daje szansę każdemu uczestnikowi zaplanować indywidualną ścieżkę kariery poprzez dobór odpowiednich kursów oraz warsztatów.

 

„Co możesz zrobić już dzisiaj, aby pójść naprzód na swojej drodze? Jeśli Twoje DLACZEGO będzie dość mocne, Twoje W JAKI SPOSÓB znajdzie się samo.".

- Anthony Robbins

 

Działaj zmierzając do swojego upragnionego celu!

Powodzenia!

Życzy cały zespół ProFi Fitness School 

ODDZIAŁY W IRLANDII, ANGLII I WYSPACH KANARYJSKICH

W 2009 roku powstał nowy oddział szkoły w Irlandii. Początkowo działał w trzech miastach, a teraz swoim zasięgiem obejmuje siedem największych miast tej wyspy. W Dublinie znajduje się główna siedziba szkoły i tam też rozpoczęła się nowa era europejskich standardów w ProFi Fitness School®. Tworząc silne oddziały w Polsce i za granicami kraju wychodzimy naprzeciw wyzwaniom tworzącym w nas siłę i rozwój. Oddział w Irlandii zapoczątkował start współpracy programowej prestiżowych Europejskich Federacji Fitness FIF, REPS i ITEC. W 2016 roku wystartowały systemy szkoleń w Anglii i na Wyspach Kanaryjskich. Akademia ProFi realizuje program edukacyjny przy udziale szkoleniowców o międzynarodowej sławie m.in.: Alessandro Muo, Lorenzo Sommo, Zena Saheli, Luciano Mottola, David Pozos, Stefano Crocetta, Francesca Vignieri, Davide Impallomeni, Martial Pustoc'h, Carlos Ramirez, Yamine Saoudi, Patrick Meinart, Alena Kobesova, Oldrich Chramosta. Programy szkoleń współtworzone na bazie doświadczeń i wiedzy profesjonalistów tworzą siłę projektów i pewność jakości merytoryki szkoleń.

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz