PFS® Taśmy Podwieszane Poziom I

  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Taśmy Podwieszane Poziom I to obszerny i skuteczny program szkoleniowy, zbudowany z myślą o podniesieniu jakości usług w treningu indywidualnym i grupowym w naszym kraju. Szkolenie to z całą pewnością będzie stanowić bazę do pracy z każdym klientem, niezależnie od poziomu sprawności, wieku czy aktualnych umiejętności. Otrzymujesz gwarancję metodycznie dobranych zestawów ćwiczeń, za pomocą których będziesz mógł trenować wszędzie – w siłowniach, salach gimnastycznych, klubach sportowych, na boiskach czy w parkach. Tym samym otrzymujesz na wyciągnięcie ręki oszczędność pieniędzy, czasu oraz komfort treningu dla Ciebie i Twoich klientów. Dowiedz się jak budować wszechstronną sprawność, wytrzymałość siłową i kondycję od podstaw. Ucz się od profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem pracujących na systemach podwieszanych na co dzień!

PODCZAS SZKOLENIA:

  • Dowiesz się jaka jest idea i koncept systemu taśm podwieszanych, poznasz jego zalety, zasady treningowe i budowę.
  • Nauczysz się dostosowywać długość taśm do pozycji bazowych oraz poznasz stopniowanie trudności ćwiczeń, podzielone na dolną i górną część ciała oraz korpus (core stability).
  • Poznasz modele rozgrzewek ogólnorozwojowych zarówno w treningu indywidualnym jak i grupowym, wykorzystując stretching dynamiczny i ćwiczenia mobility.
  • Nauczysz się analizować ćwiczenia pod kątem techniki, korygowania oraz podstawowych błędów.
  • Dowiesz się jak programować jednostki treningowe nastawione na całe ciało w modelu FBW (Full Body Workout) oraz Lower-Upper Body.
  • Otrzymasz gotowe rozwiązania treningowe z przykładowymi jednostkami treningowymi opisanymi w skrypcie.
  • Nauczysz się prowadzić trening indywidualny i grupowy w małych grupach dla osób o różnym poziomie zaawansowania.

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie PFS® Taśmy Podwieszane Poziom I zostało przygotowane w oparciu o dokładną wiedzę anatomiczną, fizjologię oraz mechanikę naszego ciała – tym samym zapraszamy do wzięcia udziału trenerów personalnych, instruktorów zajęć grupowych, nauczycieli akademickich, fizjoterapeutów, terapeutów ruchowych oraz wszystkich, którzy chcą poznać podstawy pracy z systemem taśm podwieszanych. Gwarantujemy usystematyzowaną i aktualną wiedzę, którą z powodzeniem wdrożysz do swojego warsztatu już następnego dnia.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które spełniają min. jeden z poniższych wymogów:

- posiadają uprawnienia Instruktora Siłowni (np. PFS Gym Instructor)

- posiadają uprawnienia Trenera Personalnego (np. PFS Personal Trainer)

- posiadają uprawnienia Instruktora Fitness (np. PFS Fitness Group Instructor)

- ukończyły szkołę wyższą o profilu sportowym np. wychowanie fizyczne.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS® Taśmy Podwieszane Poziom I, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

1 dzień: 6-7 godzin.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie uprawnień oraz udział w szkoleniu PFS® Taśmy Podwieszane Poziom I.

Uprawnienia instruktorskie: tytuł Professional Suspension Training Instructor.
 
 
Szkolenie nie kończy się egzaminem.

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 6 punktów CPD (Continue Professional Development). 
 

Szkolenie dostępne jest w cenie 680 zł!

Płatność:
Podczas rejestracji możesz wpłacić całość kwoty lub wybrać płatność zadatku o wartości 250 zł (wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia).

 

Sprawdź opcję COMBO: PFS Taśmy Podwieszane + PFS Kettlebells Training Poziom I, czyli 2 szkolenia w 1 weekend w niższej cenie!

Filmy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz