Mentor
Leszek Oleksy

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Szkoleniowiec ProFi Fitness School od 2013r.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, instruktor kulturystyki, trener II klasy piłki nożnej, ratownik WOPR. Promotor treningu opartego na systemach podwieszanych, twórca projektu Take Control. 

Praca trenera personalnego i trenera przygotowania motorycznego to jego sposób na życie. Dzięki opanowanej wiedzy z zakresu motoryki ludzkiej i koordynacji ruchowej, potrafi w bezpieczny i skuteczny sposób przywracać ludziom sprawność, redukować nadwagę oraz kształtować wymarzoną sylwetkę.

Przygotowuje amatorów do maratonów biegowych, jak również odpowiada za przygotowanie motoryczne zawodników w różnych dyscyplinach rangi eliminacji Mistrzostw Świata. Praca w małych, średnich i dużych klubach na wszystkich szczeblach, rozpoczynając od instruktora siłowni, instruktora zajęć fitness, trenera personalnego, po stanowisko menedżerskie to ogromne doświadczenie i wiedza, którą przekazuje na szkoleniach podstawowych oraz specjalistycznych.

Kreator idealnego zarządzania klubami fitness, potrafiący zbudować biznes plan, który będzie stawiał dobro klienta na pierwszym miejscu, a jednocześnie przynosił korzyści finansowe na miarę oczekiwań. 

Portale społecznościowe

Filmy szkoleniowca

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz