BEZPŁATNY WEBINAR: JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA PROBLEMY NASZYCH PODOPIECZNYCH? PRAKTYCZNE PORADY PIERWSZEGO KONTAKTU Z KLIENTEM.

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego materiału "JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA PROBLEMY NASZYCH PODOPIECZNYCH? PRAKTYCZNE PORADY PIERWSZEGO KONTAKTU Z KLIENTEM?", który przygotował Łukasz Drzewicki!

Podczas spotkania live Łukasz przybliży Ci tematy dotyczące optymalizacji rozwoju kompetencji trenera w kontekście praktycznych umiejętności, które będą przydatne nie tylko w pierwszym kontakcie z klientem, ale także w pracy długofalowej. Dowiesz się jak uzyskać wartościowe informacje na pierwszym spotkaniu z klientem i jakie znaczenie mają: prawidłowo przeprowadzony wywiad, ocena postawy, nawyków i kompetencji ruchowych, psychiki i testów oceniających poziom elastyczności na dalszym etapie rozpisywania planu treningowego tak, aby Twoje działania stały się indywidualnym sposobem postępowania. Poznasz również przykłady i propozycje literatury, w którą warto zainwestować.

 

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest bezpłatny!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz