BEZPŁATNY LIVE: Aqua fitness – dlaczego ta forma treningu jest niedoceniana? Jakie możliwości daje trening w wodzie?

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego live'a "Aqua fitness – dlaczego ta forma treningu jest niedoceniana? Jakie możliwości daje trening w wodzie?", który przygotowała Mariola Hewlicz.

Podczas spotkania live dowiesz się dlaczego warto skorzystać z treningu z wykorzystaniem oporu wody oraz dlaczego w dzisiejszym świecie jest to świetna alternatywa dla treningu na lądzie. Dowiesz się również dlaczego trening w wodzie będzie miał coraz większe znaczenie we współczesnym świecie i jak to można wykorzystać w różnych aktywnościach dnia codziennego. Z pewnością odświeżymy Twoje spojrzenie na aqua fitness i postaramy się zachęcić Ciebie do wykorzystania tej formy treningu!

Mariola Hewlicz - Od 2016r. czynnie pracuje jako Trener Personalny, Instruktor Fitness oraz Instruktor aqua fitness. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Szkoleniowiec w zakresie PFS Aqua Instructor.

 

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest bezpłatny.

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Rekomendowane kursy

KURSY UZUPEŁNIAJĄCE
Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz