TERMINY SZKOLENIA

Warsztaty PFS® Body&Mind są przeznaczone dla osób chcących zainspirować się różnymi technikami w nurcie Body&Mind takimi jak: Power Stretch, Pilates oraz Zdrowy Kręgosłup z wykorzystaniem małego sprzętu, które pomogą zbudować i zaplanować kompletną lekcję z współczesnym klientem.

Warsztaty te mogą służyć jako inspiracje do Twoich dotychczasowych zajęć, jakie prowadzisz w klubie fitness lub uzupełnić wiedzę z zakresu prowadzenia podstawowych zajęć w grafikach fitness. W trakcie warsztatów przedstawimy 4 wspaniałe lekcje do muzyki, które pomogą Ci obrać właściwy kierunek pracy z klientem.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA WARSZTATACH?

  • Zapoznasz się ze specyfiką zajęć typu Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Power Stretch, Stretching pasywny z małym sprzętem.
  • Zyskasz nowe pomysły na urozmaicenie zajęć.
  • Poznasz jak w płynny sposób prowadzić zajęcia do muzyki.
  • Nauczysz się jak pracować nad równowagą i mięśniami posturalnymi.
  • Poznasz ćwiczenia rozciągające przy użyciu małego sprzętu w trakcie lekcji.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST WARSZTAT?

Warsztaty są przeznaczone dla każdego Instruktora, który chce zdobywać nową wiedzę, szuka nowych pomysłów na swoje lekcje oraz chce udoskonalić swój dotychczasowy warsztat. Jeśli jesteś Instruktorem chcącym rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, stawiając przy tym na profesjonalizm w swojej pracy, to warsztaty PFS® Body&Mind są właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do udziału Trenerów Personalnych oraz fizjoterapeutów w celu poszerzenia swoich umiejętności i wiedzy z zakresu ćwiczeń charakteryzujących daną technikę w strefie Body&Mind.

 

Kurs jest łączony z grupami szkoleniowymi PFS Instruktor Fitness z elementami body&mind oraz wzmacniania.

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie PFS® Body&Mind Workshop jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

1 dzień - 6 godzin

Uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający udział w warsztatach  PFS® Body&Mind.

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 6 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Warsztat dostępny jest w cenie 580 zł.

 

Płatność:
Podczas rejestracji możesz wpłacić całość kwoty lub wybrać płatność zadatku o wartości 250 zł (wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia).

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz