PFS® Taśmy Podwieszane Poziom II

  TERMINY SZKOLENIA

PFS Taśmy Podwieszane Poziom II to kontynuacja modułu pierwszego PFS® Taśmy Podwieszane Poziom I, rozszerzona o nowe, niestandardowe koncepcje pracy wykorzystywane przez zawodowych sportowców, lekkoatletów i trenerów przygotowania motorycznego. Uczestnicząc w tym szkoleniu możesz z całą pewnością oczekiwać ćwiczeń nastawionych zarówno na elementy mocy, dynamiki i eksplozywności, jak i ćwiczeń wykorzystywanych w prewencji i rehabilitacji pourazowej. Dodatkowo, doświadczysz zaawansowanych kompleksów ruchowych z wykorzystaniem systemu taśm podwieszanych, poznasz funkcjonalne testy siłowe oraz nauczysz się programowania treningowego nastawionego na konkretne cele osoby trenującej. Poznaj kwintesencję pracy z taśmami podwieszanymi i zobacz jak trenują najlepsi!

 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?

  • Poznasz modele rozgrzewek specjalistycznych (RAMP) zarówno w treningu indywidualnym, jak i grupowym, podzielone na ruchy wypychające i przyciągające.
  • Nauczysz się metod stopniowania zaawansowanych wzorców ruchowych, podzielonych na dolną i górną część ciała oraz korpus (core stability).
  • Dowiesz się jak i kiedy stosować ćwiczenia dotyczące prewencji w sporcie oraz ćwiczenia wykorzystywane w rehabilitacji pourazowej.
  • Poznasz ćwiczenia bazujące na mocy, dynamice i eksplozywności, które stanowią główny komponent w treningu sportowca.
  • Dowiesz się jak dobierać funkcjonalne testy siłowe z wykorzystaniem taśm podwieszanych.
  • Nauczysz się budować plany treningowe w oparciu o cele główne trenującego, na różnym szczeblu zaawansowania.
  • Otrzymasz gotowe rozwiązania treningowe z przykładowymi jednostkami treningowymi opisanymi w skrypcie.

 

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie PFS® Taśmy Podwieszane  Poziom II zostało przygotowane w oparciu o dokładną wiedzę anatomiczną, fizjologię oraz mechanikę naszego ciała – tym samym zapraszamy do wzięcia udziału trenerów personalnych, trenerów przygotowania motorycznego, trenerów medycznych, sportowców, fizjoterapeutów oraz wszystkich, którzy chcą poznać tajniki pracy z taśmami podwieszanymi. Gwarantujemy usystematyzowaną i aktualną wiedzę, którą z powodzeniem wdrożysz do swojego warsztatu już następnego dnia. W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły szkolenie PFS® Taśmy Podwieszane - Poziom I (BASIC).

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które spełniają min. jeden z poniższych wymogów:

- posiadają ukończone szkolenie PFS Taśmy Podwieszane Poziom I

- posiadają ukończone podstawowe szkolenie z zakresu treningu na taśmach podwieszanych w innej placówce szkoleniowej.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS Taśmy Podwieszane Poziom II, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

1 dzień: 6-7h

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie uprawnień oraz udział w szkoleniu PFS Taśmy Podwieszane Poziom II.

Uprawnienia instruktorskie: tytuł Professional Advanced Suspension Training Instructor.
 

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 7 punktów CPD (Continue Professional Development). 

 

 

Szkolenie dostępne jest w cenie 680 zł!

Płatność:
Podczas rejestracji możesz wpłacić całość kwoty lub wybrać płatność zadatku o wartości 250 zł (wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia).

 

Sprawdź opcję COMBO: PFS Taśmy Podwieszane + PFS Kettlebells Poziom II, czyli 2 szkolenia w 1 weekend w niższej cenie!

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz