Teacher
Tomasz Leśnikowski

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Jestem magistrem na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu. W branży fitness działam od 2014 roku, nieustannie szlifując swój warsztat i podnosząc kwalifikacje zawodowe. Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat, począwszy od gier zespołowych, po liczne udziały w biegach przeszkodowych i Mistrzostwach Polski w sportach walki.

Wiedzę z zakresu metodyki treningowej i odżywiania staram się codziennie przekazywać moim podopiecznym w jak najbardziej przejrzysty sposób.
Jako certyfikowany trener personalny i dietetyk sportowy, cenię sobie dokładność w pracy, zaangażowanie i profesjonalizm. Ukończyłem wiele szkoleń uzupełniających, m.in. PFS Core Stability, PFS Mobility, PFS Suspension Training, PFS Functional Training, PFS Cross Training i wiele innych.

Zajmuję się również przygotowaniem zawodników startujących w biegach z przeszkodami. Czynna obserwacja współzawodników i holistyczne podejście do treningu skłoniły mnie do stworzenia nowego szkolenia – PFS SURVIVAL, na którym dowiesz się w jaki sposób stać się sportowcem idealnym. Nauczę Cię odpowiednio kształtować swoją siłę, wytrzymałość i kondycję oraz pokażę Ci, w jaki sposób pracować w pełnych zakresach ruchu aby pokonywanie przeszkód było jeszcze łatwiejsze. To doświadczenie nie tylko spotęguje Twoje wyniki sportowe w biegach z przeszkodami, lecz da Ci również innowacyjną wiedzę dotyczącą najnowszych metod treningowych w pracy z Twoimi klientami.

Filmy szkoleniowca