Mentor
Tomasz Leśnikowski

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Tomasz Leśnikowski - medyczny trener personalny z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży fitness. Znawca treningu siłowego i medycznego z elementami rehabilitacji ruchowej i pourazowej. Pasjonata szeroko pojętego ruchu i masażu leczniczego.

Szkoleniowiec, wykładowca i mentor Trenerów Personalnych w placówce szkoleniowej ProFi Fitness School Poland oraz egzaminator w REP’s Polska (EQF 6). Autor szkoleń stacjonarnych, webinarów on-line i poradników treningowych dotyczących treningu siłowego i funkcjonalnego. Prelegent na największych konwencjach fitness w kraju.

Czytając powyższy opis masz tylko częściowy obraz tego, co Tomek osiągnął zawodowo w swojej, jak sam mówi, wspaniałej przygodzie związanej z treningiem od najmłodszych lat. Chcesz dowiedzieć się co robi na co dzień? Czytaj dalej!

Przede wszystkim Tomek pracuje indywidualnie i grupowo z osobami w różnym przedziale wiekowym (już od 6. roku życia), skupiając się nad niwelowaniem wad postawy, przywracaniem do zdrowia po kontuzjach i osiąganiem możliwie najlepszej sylwetki i wyników sportowych.

Dążąc do maksymalnego komfortu pracy, kompleksowej opieki klienta i ekskluzywnych warunków spotkań, stworzył prywatne Studio Rehabilitacyjno-Treningowe w Poznaniu (Studio Treningowe Orłów), w którym pomaga osiągać założone cele w możliwie najprostszy, najbardziej skuteczny i przede wszystkim zrozumiały dla każdego sposób, na każdym etapie.

Zarówno podczas prowadzenia szkoleń, jak i współpracy indywidualnej zawsze wyznaje zasadę, że wzajemna uczciwość i wspólne zaangażowanie są absolutną podstawą do zbudowania zdrowych relacji i trwałych efektów naszych wzajemnych działań.

Portale społecznościowe

Filmy szkoleniowca

Kursy szkoleniowca

KURSY UZUPEŁNIAJĄCE
KURSY UZUPEŁNIAJĄCE
Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz