Teacher
Tomasz Leśnikowski

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Nazywam się Tomasz Leśnikowski i jestem szkoleniowcem w Profi Fitness School. Podczas szkoleń uczę przyszłych trenerów personalnych jak w bezpieczny, świadomy i skuteczny sposób prowadzić przyszłych klientów.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu szkoleniach, warsztatach i seminariach. Dodatkowo, wiedza zdobyta na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu pozwala mi na dokładne zrozumienie procesów fizjologicznych organizmu.

Jako szkoleniowiec prowadzę szkolenia bazowe i uzupełniające z kettli, treningu funkcjonalnego i wykorzystania gum oporowych miniband i powerband w treningu siłowym. Jestem trenerem przygotowania motorycznego poznańskich rubystów KS POSNANIA RUGBY i pomagam w przygotowaniach zawodnikom sportów walki i biegów przeszkodowych. Prowadzę również treningi dla dzieci ucząc je wykonywania podstawowych ćwiczeń w formie ciekawych zabaw ruchowych.

Na co dzień spełniam się zawodowo pracując jako trener personalny. W mojej pracy stawiam przede wszystkim na jakość i dokładne zrozumienie potrzeb moich podopiecznych. To wszystko oczywiście w połączeniu z treningiem prozdrowotnym i osiąganiem konkretnych celów moich klientów.

Filmy szkoleniowca

Kursy szkoleniowca

METODY TRENINGOWE ZE SPRZĘTEM
METODY TRENINGOWE ZE SPRZĘTEM
METODY TRENINGOWE I DIAGNOSTYKA
METODY TRENINGOWE ZE SPRZĘTEM