Master
Tomasz Leśnikowski

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Nazywam się Tomasz Leśnikowski. Jestem szkoleniowcem w Profi Fitness School Poland i certyfikowanym trenerem REP’s Polska. Podczas szkoleń i warsztatów uczę przyszłych trenerów personalnych jak w bezpieczny, świadomy i skuteczny sposób prowadzić przyszłych klientów.

Jako szkoleniowiec prowadzę szkolenia bazowe dla trenerów i instruktorów siłowni oraz warsztaty uzupełniające z odważników kettlebell, treningu funkcjonalnego i taśm podwieszanych TRX. Jestem twórcą najnowszych warsztatów w Polsce: wykorzystania gum oporowych miniband i powerband w treningu oraz treningu siłowego w Pole Dance.  Pomagam w przygotowaniach zawodnikom sportów walki i biegów przeszkodowych. Prowadzę również treningi dla dzieci ucząc je wykonywania podstawowych ćwiczeń w formie ciekawych zabaw ruchowych. Jako były trener przygotowania motorycznego poznańskich rugbystów KS POSNANIA RUGBY dołożyłem kilka cegiełek w Mistrzostwach Polski i Pucharach Polski Rugby.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu szkoleniach, warsztatach, seminariach czy konferencjach. Dodatkowo, wiedza zdobyta na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu pozwala mi na dokładne zrozumienie wszystkich procesów fizjologicznych organizmu.

Na co dzień spełniam się zawodowo pracując jako trener personalny. W mojej pracy stawiam przede wszystkim na jakość i dokładne zrozumienie potrzeb moich podopiecznych. To wszystko oczywiście w połączeniu z treningiem prozdrowotnym i osiąganiem konkretnych celów moich klientów.

Filmy szkoleniowca