Teacher
Tomasz Leśnikowski

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Jestem magistrem na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu. W branży fitness działam od 2014 roku nieustannie szlifując swój warsztat i podnosząc kwalifikacje zawodowe. Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat, począwszy od gier zespołowych po liczne udziały w Mistrzostwach Polski w sportach walki.

Wiedzę z zakresu metodyki treningowej i odżywiania staram się codziennie przekazywać moim podopiecznym w jak najbardziej dokładny sposób. Jako certyfikowany trener personalny oraz dietetyk sportowy cenię sobie w szczególności dokładność wykonywania ruchów, świadomą pracę własnego ciała oraz czucie głębokie. Posiadam liczne certyfikaty w zakresie kursów i szkoleń: PFS Personal Trainer Combo, PFS Mobility, PFS Core Stability, PFS Suspension Training, PFS Nutrition Advisor, IFAA Cardio & Workout oraz wiele innych.

W pracy z klientami szczególną uwagę zwracam na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń oraz stabilną sylwetkę połączoną z prawidłowym oddechem. Główny nacisk kładę na rozwój treningu funkcjonalnego przy użyciu m.in. TRX, bosu, kettlebells czy własnej masy ciała.

Biorę również czynny udział w licznych biegach przeszkodowych. Obserwacja współzawodników biegów oraz holistyczne podejście do treningu skłoniły mnie do stworzenia nowego szkolenia – PFS SURVIVAL, na którym dowiesz się w jaki sposób stać się sportowcem idealnym. Nauczę Cię odpowiednio kształtować swoją siłę, wytrzymałość i kondycję pracując na pełnych zakresach ruchowych. To doświadczenie spotęguje nie tylko Twoje wyniki sportowe w biegach z przeszkodami, lecz także da także Ci innowacyjną wiedzę dotyczącą najnowszych metod treningowych w pracy z Twoimi klientami.

Kursy szkoleniowca

Seminaria/Warsztaty