Pakiet VIP ELITE PROFESSIONAL Trener Personalny- BEST PRICE!

Szkolenia Trener Personalny
Pakiet VIP ELITE PROFESSIONAL Trener Personalny- BEST PRICE!
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET ZAAWANSOWANY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH 

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze TRENERA PERSONALNEGO.

 

VIP ELITE PROFESSIONAL

12 szkoleń 

PFS Personal Trainer COMBO
(INSTRUKTOR SIŁOWNI + TRENER PERSONALNY) 

  • PFS Gym Instructor
  • PFS Personal Trainer
  • PFS Dietetyka i Suplementacja Base

Pakiet szkoleń, który przygotuje Ciebie do pracy jako Instruktor Siłowni,  czyli do pracy z klientem przy doborze i prezentacji ćwiczeń wzmacniających. To szkolenie,  które systematyzuje wiedzę z zakresu treningu siłowego oraz najczęściej stosowanych metod odchudzania i poprawy kondycji. Poznasz metody treningowe niezbędne do pracy trenera, a stanowiące kluczowe zagadnienia jednego z najbardziej prestiżowego i rozbudowanego szkolenia dla Trenerów Personalnych.

PFS Dietetyka i Suplementacja®
Fat Burner

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz przedstawi, jak połączyć zdobytą wiedzę, by poznać możliwie jak najwięcej możliwości walki z otyłością.

PFS Dietetyka i Suplementacja® Active

Szkolenie Active to prowadzenie osób z lekką nadwagą oraz osób aktywnych, gdzie znajdziesz kolejne odpowiedzi jak radzić sobie z trudnymi warunkami w jakich stawiają nas nasi podopieczni i z którymi często sami zderzamy się w swojej codzienności. Charakterystyka najczęstszych przypadków, z którymi będzie współpracował Trener.

PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą®

Program szkolenia skierowany jest na pracę z osobami otyłymi oraz nadwagą. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce zdobyć wiedzę nie tylko z zakresu samej metodyki treningu, ale również analizy potrzeb osoby z nadwagą/otyłej oraz dla każdego, kto chce się dowiedzieć, jak rozmawiać z osobami borykającymi się z tzw. efektem jo-jo.

PFS Kettlebells Training®

PFS Kettlebells Training®w koncepcji Core Stability to innowacyjny pomysł, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego wraz z wykorzystaniem popularnego na siłowniach kettlebell do zwiększenia efektywności treningu. Dzięki współpracy mięśni gorsetu, trening staje się jeszcze bardziej efektywny. 

PFS Suspension Training® Najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń. Dowiesz się jaka jest idea i koncept narodzin systemów podwieszanych, jego zalety i zasady treningowe. Jak dostosować taśmy do treningu: dostosowanie długości, prezentowanie możliwości,  stopniowanie trudności ćwiczeń. 

PFS Zdrowy Kręgosłup®
Moduł Główny

Na szkoleniu znajdują się zagadnienia, w których uczestnicy rozwijają praktyczne umiejętności analizy patologii, dywersyfikacji słabych ogniw narządu ruchu.  Otrzymują dostęp do zasobu ćwiczeń zmniejszających skutki przeciążeń układu mięśniowo-stawowego. System szkoleniowy w którym znajdziesz: ćwiczenia rozluźniające, mobilizacyjne, wzmacniające, równoważne i rozciągające wplecione w lekcji zdrowy kręgosłup jak i w pracę indywidualną z klientem.

PFS Zdrowy Kręgosłup®
Odcinek Szyjny i Piersiowy

Rozwinięcie wiedzy zdobytej podczas modułu głównego – w zakresie profilaktyki i postępowania w treningu zdrowotnym kręgosłupa. Uczestnik zdobywa wiedzę i kompetencje w zakresie pracy z klientem problematycznym.

 PFS Functional Training® Dowiesz się jak zwiększyć sprawności mięśni całego ciała, opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych przez pracę w wielu płaszczyznach i przy współpracy mięśni głębokichglobalnych. Zastosowanie sprzętu oraz przeprowadzenie zajęć  gdzie nauczysz się pracować programując skuteczne treningi funkcjonalne
PFS CrossTraining® Otrzymujesz spektrum wiedzy na temat metodologii  skupiającej się przede wszystkim na nauce ruchu i doskonałej technice, dzięki czemu trening ten dedykowany jest nie tylko sportowcom. Szkolenie jest skierowane dla tych  którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat Cross Trainingu oraz zdobyć uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć na siłowniach

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach  jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja do dostarczenia na pierwsze zajęcia:

  1. Ukończone 17 lat (w przypadku osób 17-to letnich wymagana jest legitymacja szkolna, pisemna zgoda rodziców + ksero dowodu tożsamości jednego z rodziców).
  2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego, że jest się zdrowym i można przystąpić do ćwiczeń lub oświadczenie dotyczącego braku przeciwwskazań do uczestnictwa w szkoleniu. 
  3. Obowiązkiem jest dostarczenie oryginalnego, podpisanego zdjęcia do legitymacji o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm. 

 

Wymagania podczas szkolenia:

  1. Karta praktyk. Po ukończeniu pierwszej części szkolenia PFS GYM INSTRUCTOR uczestnicy mają obowiązek odbycia 10 godzin praktyk na stanowisku Instruktora siłowni w wybranym przez siebie klubie fitness. 
  2. Uzyskanie certyfikatu wiąże się z pozytywnym zaliczeniem egzaminów teoretycznych.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Egzaminy pojawiają się przy realizacji dwóch pierwszych szkoleń PFS Gym Instructor®oraz PFS Personal Trainer®  WIĘCEJ 

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów. 

 Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

- PFS Gym Instructor - Instruktor siłowni - w języku polskim oraz angielskim- międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3)

- PFS Personal Trainer - Trener Personalny - w języku polskim oraz angielskim- międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 4)

- PFS Dietetyka i Suplementacja Base - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z dietetyki i suplementacji - moduł podstawowy

- PFS Dietetyka i Suplementacja Fatburner - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z dietetyki i suplementacji - moduł ukierunkowany na pracę z osobami otyłymi

- PFS Dietetyka i Suplementacja Active - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z dietetyki i suplementacji - moduł ukierunkowany na pracę z osobami z lekka nadwagą oraz osobami aktywnymi fizycznie

- PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z pracy z osobami otyłymi oraz z nadwagą

- PFS Suspension Training - Instruktor Suspension Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć na systemach podwieszanych

- PFS Kettlebells Training - Instruktor Kettlebells Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem sprzętu kettlebells

- PFS Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny - Instruktor zajęć Zdrowy Kręgosłup - uprawnienia do prowadzenia zajęć w zakresie zdrowego kręgosłupa

- PFS Zdrowy Kręgosłup Odcinek Szyjny i Piersiowy - Instruktor zajęć Zdrowy Kręgosłup - uprawnienia do prowadzenia zajęć w zakresie zdrowego kręgosłupa, ukierunkowanie na pracę na poszczególnych odcinkach kręgosłupa

- PFS Functional Training - Instruktor Functional Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z elementami treningu funkcjonalnego

- PFS Cross Training - Instruktor Cross Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć w zakresie cross trainingu

 

Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje MIĘDZYNARODOWĄ LEGITYMACJĘ REPs POLSKA:

  *Obowiązkiem jest dostarczenie na pierwsze zajęcia oryginalnego, podpisanego zdjęcia do legitymacji o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm.

 

PFS Gym Instructor® oraz PFS Personal Trainer® to szkolenia akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs*

Uczestnik otrzymuje dwa tytuły Professional Gym Instructor oraz Professional Personal Trainer.

REPS Polska

  

 

*REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs)

Możesz być widoczny w Międzynarodowym spisie Akredytowanych Trenerów. Należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska . Wpisu należy dokonać za pomocą uzyskanego certyfikatu w Akademii ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia Międzynarodowych Akredytacji.

W sprawie zapytań można skontaktować się bezpośrednio pod adresem email: kontakt@repspolska.pl

 

Pakiet dostępny jest w cenie 8570 zł  5780 zł.

Cena regularna 12 szkoleń to 8570 zł. W systemie VIP ELITE PROFESSIONAL zyskujesz aż 2790 zł oraz dodatkowe uprawnienia!

 

- PFS Gym Instructor - 1650 zł    850 zł

PFS Personal Trainer - 1850 zł    1060 zł

- Egzamin Gym Instructor 100 zł    0 zł

- Egzamin Personal Trainer -100 zł    0 zł

PFS Dietetyka i Suplementacja Moduł I Base 380 zł    280 zł

PFS Dietetyka i Suplementacja Fatburner - 495 zł    395 zł

PFS Dietetyka i Suplementacja Active495 zł    395 zł

PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą - 400 zł   300 zł

PFS Suspension Training - 380 zł   280 zł

PFS Kettlebells Training 380 zł    280 zł

PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny495 zł    395 zł

PFS Zdrowy Kręgosłup Odcinek Szyjny i Piersiowy495 zł    395 zł

- PFS Functional Training650 zł    550 zł

PFS Cross Training700 zł    600 zł

 

W cenie zawarte są materiały szkoleniowe oraz koszt egzaminów.

 

Płatność: 

Depozyt o wartości 900 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego. 

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1445 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 1445 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1445 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

IV rata - 1445 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

Najbliższe szkolenia

Gdańsk/Gdynia
Kraków
Poznań
Szczecin
Warszawa
Wrocław

Filmy