Pakiet VIP PROFESSIONAL Trener Personalny

Szkolenia Trener Personalny
Pakiet VIP PROFESSIONAL
Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET PODSTAWOWY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze TRENERA PERSONALNEGO.

VIP PROFESSIONAL

7 szkoleń

PFS® Trener Personalny z elementami fizjoterapii
(Instruktor Siłowni+Trener Personalny)

  • PFS Gym Instructor
  • PFS Personal Trainer
  • PFS Anatomia i Fizjologia (e-learning)
  • PFS Podstawy Dietetyki
    (e-learning)
  • PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą

Udział w szkoleniu PFS Trener Personalny z elementami fizjoterapii pozwoli Ci zdobyć podwójne międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Siłowni. Podczas szkolenia otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia oraz wiedzę, które pozwolą Ci zostać kompetentnym i wykwalifikowanym Trenerem Personalnym. Poznasz zakres ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe z ciężarem własnego ciała, sprzętem fitness oraz nauczysz się trenować na maszynach w klubie fitness.  Będziesz potrafił przeprowadzić diagnostykę oraz ocenę funkcjonalną swojego podopiecznego, co stanowić będzie fundament wspólnych treningów. Poznasz trening core, nauczysz się aktywacji mięśni dna miednicy oraz prawidłowego oddychania. Poznasz techniki mobilizacji oraz dowiesz się jak niwelować ograniczenia ruchomości. Twoja wiedza pozwoli prowadzić treningi prozdrowotne z podopiecznymi, borykającymi się z różnymi rodzajami dysfunkcjami aparatu ruchu i wiele wiele więcej! Dodatkowy moduł PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą pozwoli Ci uzyskać wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji oraz suplementów.

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu

Szkolenie PFS Programowanie i Planowanie Treningu nauczy Cię dokładnie w jaki sposób ułożyć spersonalizowany plan treningowy od najniższych do najwyższych poziomów zaawansowania. Poznasz zasady, reguły i schematy pracy oparte na badaniach naukowych, które zostały przełożone na praktykę.

PFS® Taśmy Podwieszane Poziom I (BASIC)

Podczas szkolenia poznasz i nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia z użyciem taśm podwieszanych, budować specjalistyczną rozgrzewkę dla początkujących i zaawansowanych, asekurować oraz korygować ćwiczącego. Nauczysz się również programować treningi indywidualne oraz konstruować zajęcia w małych grupach (6 lekcji pokazowych), poznasz programy treningowe ukierunkowane na budowanie masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz pracę z osobami o różnych stopniach zaawansowania.

PFS® Hardstyle Kettlebells Level I Szkolenie PFS® Hardstyle Kettlebells Level I to innowacyjny pomysł, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego i siłowego z wykorzystaniem odważników kettlebells. Na szkoleniu poznasz podstawowe i złożone ćwiczenia z odważnikami kulowymi, nauczysz się łączyć je w urozmaicone kompleksy ruchowe oraz poznasz metody programowania treningowego względem określonych celów treningowych. Jest to z pewnością jedna z najbardziej skutecznych i wymagających form treningu, dzięki której rozwijasz się wszechstronnie – zdobywasz siłę i wytrzymałość mięśniową, moc, koordynację ruchową, stabilizację oraz mobilność. Dzięki połączeniu tych elementów w jedną spójną całość z pewnością przeniesiesz swoje umiejętności i możliwości wysiłkowe na jeszcze wyższy poziom.

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Trener Personalny jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja:

  1. Pisemna zgoda rodziców (w przypadku osób 17-letnich).
  2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia/braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego. W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego można podpisać oświadczenie* dotyczące dobrego stanu zdrowia.
  3. Umowa* dotycząca udziału w szkoleniu.

Wszelkie dokumenty należy wysyłać elektronicznie (w formie skanu lub zdjęcia) na adres: szkolenia@profi-fitness.com.pl.
*Wzór oświadczenia oraz umowy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

 

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie VIP należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Egzaminy pojawiają się przy realizacji dwóch pierwszych szkoleń PFS® Gym Instructor oraz PFS® Personal Trainer - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów.

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

- PFS Gym Instructor - Instruktor Siłowni - dyplom w języku angielskim - międzynarodowe uprawnienia REPs Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3).

- PFS Personal Trainer - Trener Personalny - dyplom w języku angielskim - międzynarodowe uprawnienia REPs Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 4).

Blackroll® Workshop - dyplom (w j.polskim) - potwierdzający udział w warsztatach z rolowania.

- PFS Podstawy Dietetyki - certyfikat (w j. polskim) - potwierdzający udział w szkoleniu z podstaw dietetyki.

- PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - certyfikat (w j.polskim) - potwierdzający udział w szkoleniu z dietetyki ukierunkowanym na pracę z osobami otyłymi i z nadwagą.

- PFS Anatomia i Fizjologia - certyfikat (w j.polskim) - potwierdzający udział w szkoleniu z anatomii i fizjologii.

- PFS Programowanie i Planowanie Treningu - certyfikat (w j.polskim) - potwierdzający udział w szkoleniu z programowania i planowania treningu.

- PFS Taśmy Podwieszane Poziom I (Basic) - Instruktor Suspension Training - certyfikat (w j.polskim) nadający uprawnienia do prowadzenia zajęć na taśmach podwieszanych.

- PFS Hardstyle Kettlebells Level I - Instruktor Hardstyle Kettlebells Training - certyfikat (w j.polskim) nadający uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem kettlebells.

 

REPS Polska

PFS® Gym Instructor oraz PFS® Personal Trainer to szkolenia akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs.

Uczestnik otrzymuje dwa tytuły Professional Gym Instructor oraz Professional Personal Trainer.

REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs).

Możesz być widoczny w Międzynarodowym Spisie Akredytowanych Trenerów, należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska. Wpisu należy dokonać za pomocą dyplomu uzyskanego w ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia REPs. Na rejestrację w systemie REPs uczestnik ma 6 miesięcy od momentu ukończenia szkolenia. W sprawie zapytań należy skontaktować się bezpośrednio z REPs pod adresem email: kontakt@repspolska.pl.

Szkolenie dostępne jest w cenie 6985 zł 4260 zł.

Cena regularna 7 szkoleń to 6985 zł. W systemie VIP PROFESSIONAL zyskujesz aż 2725 zł oraz dodatkowe uprawnienia!

- PFS Trener Personalny z elementami fizjoterapii - 3900 zł 2800 zł

- Egzamin Gym Instructor - 100 zł 0 zł

- Egzamin Personal Trainer -100 zł 0 zł

- PFS Podstawy Dietetyki - 380 zł 0 zł

- PFS Anatomia i Fizjologia -380 zł 0 zł

- PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level I - 650 zł 450 zł

- PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - 495 zł  230 zł

- PFS Taśmy Podwieszane Poziom I (BASIC) - 490 zł 390 zł

- PFS Hardstyle Kettlebells Level I - 490 zł 390 zł

 

W cenie zawarte są materiały szkoleniowe oraz koszt egzaminów.

 

Płatność: 

Zadatek o wartości 700 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego. 

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - w kwocie 1065 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II, III, IV rata - w kwocie po 1065 zł płatne w kolejnych następujących po sobie miesiącach.


Raty udzielane są wewnętrznie przez Akademię, nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach.

Filmy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz