AKADEMIA TRENINGU FUNKCJONALNEGO

  TERMINY SZKOLENIA

Akademia Treningu Funkcjonalnego

Dlaczego powinieneś dołączyć?

  1. Zyskasz poukładaną i obszerną wiedzę na temat zasad i koncepcji treningu funkcjonalnego oraz tego jak w świadomy, prawidłowy i ukierunkowany sposób pracować ze swoimi klientami.
  2. Otrzymasz bazę protokołów pracy i gotowych rozwiązań treningowych, które z pewnością przyspieszą efektywność i jakość Twojej pracy jako trenera personalnego.
  3. Dowiesz się jak funkcjonuje ludzkie ciało i jakie elementy są kluczowe w treningu na przestrzeni czasu, aby osiągnąć maksimum potencjału, jeśli chodzi o efekty, zarówno z klientem bólowym, jak i sportowcem w niemal każdej dyscyplinie.
  4. Zyskasz przewagę na rynku w kontekście wiedzy i umiejętności, ponieważ świat trenerski podąża w kierunku funkcjonalności, sprawności, rehabilitacji pourazowej i zdrowia.
  5. Przeniesiesz swoją pracę i trening na jeszcze wyższy poziom, wyróżnisz się na rynku profesjonalizmem i precyzją w pracy ze swoimi klientami.

 

Struktura Akademii

W celu jak najlepszego zrozumienia tematyki pierwsze cztery szkolenia w Akademii należy realizować w wyznaczonej kolejności przedstawionej w tabeli. Tematyka szkoleń skonstruowana jest w taki sposób, aby wiedza kursu poprzedzającego pozwalała na lepsze zrozumienie kolejnych zagadnień. 

Przy zapisie uczestnik jest automatycznie zapisywany na pierwsze szkolenie PFS Diagnostyka Funkcjonalna w Treningu, natomiast na kolejne szkolenia należy zarejestrować się samodzielnie w wybranych przez siebie terminach i miastach w zakładce danego szkolenia. 

WERSJA PODSTAWOWA WERSJA ROZSZERZONA
PFS Diagnostyka Funkcjonalna w Treningu PFS Diagnostyka Funkcjonalna w Treningu
Core i Mobilność 2.0 Core i Mobilność 2.0
PFS Wzorce Ruchowe (szkolenie dostępne wkrótce) PFS Wzorce Ruchowe (szkolenie dostępne wkrótce)
PFS Trening Funkcjonalny PFS Trening Funkcjonalny
  PFS Trener Sprawności Fizycznej Poziom I
  PFS Powerband & Miniband Workshop

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach ProFi jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Minimalnym wymogiem pozwalającym na uczestnictwo w szkoleniu jest udokumentowana znajomość anatomii i fizjologii człowieka (np. kurs PFS Anatomia i Fizjologia).

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w Akademii Treningu Funkcjonalnego napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Po zrealizowaniu wszystkich kursów z Akademii Treningu Funkcjonalnego uczestnik otrzymuje dyplom końcowy potwierdzający udział w Akademii Treningu Funkcjonalnego oraz tytuł Master Trainer of Functional Training.

Pakiet Akademii Treningu Funkcjonalnego dostępny jest w dwóch ofertach promocyjnych:

1) wersja podstawowa -3740 zł 3100 zł - zyskujesz 640 zł!
2) wersja rozszerzona - 5070zł 4200 zł - zyskujesz 870 zł!

*Cena obowiązuje przy dokonaniu jednorazowej płatności z góry.

 

Możliwość płatności ratalnej 0%:

 


3100 zł

I RATA w kwocie 1100 zł płatna w ciągu 24h od daty rejestracji.

II, III RATA w kwocie po 1000 zł płatne w kolejnych następujących po sobie miesiącach.

 

4200 zł 

I RATA w kwocie 1400 zł płatna w ciągu 24h od daty rejestracji.

II, III RATA w kwocie po 1400 zł płatne w kolejnych następujących po sobie miesiącach.

 

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz