PAKIET VIP FULL PROFESSIONAL INSTRUKTOR FITNESS

  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET OPTYMALNY DLA INSTRUKTORÓW FITNESS

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze INSTRUKTORA FITNESS.

 

 

VIP FULL PROFESSIONAL

9 szkoleń + 1 warsztat 

PFS® Instruktor Fitness

 • PFS Step Instructor
 • PFS Full Body Workout
 • PFS Stretching Instructor
 • PFS Body MInd

Kompleksowy kurs, podczas którego poznasz podstawy prowadzenia zajęć fitness z grupą przy muzyce. Nauczysz się techniki kroków podstawowych, pracy z muzyką fitness oraz budowania choreografii. Poznasz również ćwiczenia wzmacniające na poziomie podstawowym, zaawansowanym oraz z użyciem sprzętu fitness, nauczysz się odpowiedniego stretchingu oraz poznasz jego rodzaje i zastosowanie. Zdobędziesz umiejętność komunikacji i prowadzenia grupy, dzięki zastosowaniu informacji werbalnej, cuingu i muzyki. Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych systemów szkoleniowych dostępnych na rynku, potwierdzony międzynarodową akredytacją REPs Polska!

PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny jest modułem diagnostycznym. Oznacza to, że dowiesz się jak zacząć pracę z Klientem, a także poznasz zasady prowadzenia wywiadu. Dowiesz się o co zapytać podopiecznego, aby uzyskać kluczowe informacje potrzebne do ułożenia treningu lub zajęć grupowych. Perfekcyjna diagnostyka jest podstawą do prowadzenia bezpiecznego treningu, zarówno indywidualnego, jak i grupowego. Szkolenie wyposaży Cię w wiele przydatnych narzędzi diagnostycznych i metodycznych.
PFS® Zdrowy Kręgosłup w Zajęciach Fitness Szkolenie zostało stworzone dla osób chcących rozwinąć umiejętności z zakresu programowania zajęć grupowych w lekcji zdrowego kręgosłupa. Poznasz różne stopnie trudności prowadzenia zajęć, od podstawowego obejmującego profilaktykę zdrowotną kręgosłupa, po modyfikacje zaawansowanych lekcji. Dowiesz się jak połączyć ćwiczenia przy użyciu małej i dużej piłki oraz jak bezpiecznie zastosować je w lekcji zdrowego kręgosłupa.

PFS® Podstawy Dietetyki
(e-learning)

Podczas tego szkolenia poznasz podstawowe zagadnienia dotyczące dietetyki, żywienia oraz technologii. Po przebytym szkoleniu będziesz wiedział dlaczego sięgasz po żywność, które z produktów wybierać, by świadomie kształtować swoją sylwetkę oraz w jaki sposób przechowywać te produkty. Dodatkowo dowiesz się prawdy odnośnie indeksów, markerów i technik stosowanych w dietetyce. Wiedza na temat prawidłowego odżywiania to niezbędny element, abyś mógł żyć zdrowo, poprawić swoje samopoczucie oraz  osiągać lepsze efekty treningowe!
 PFS® Pump&Tone Base PFS Pump & Tone Base to koncepcja treningu wytrzymałości siłowej ze sztangą przy muzyce. Intensywne spalanie tkanki tłuszczowej, rzeźbienie sylwetki oraz wzmacnianie gorsetu mięśniowego stało się możliwe również na grupowych zajęciach fitness. Jest to idealna opcja treningu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Podczas tego szkolenia nauczysz się budować lekcje wzmacniające z użyciem sztang fitness, poznasz podstawową choreografię, dowiesz się jak motywować uczestników oraz nauczysz się poprawnej techniki ćwiczeń.

 

 

  CZYTAJ WIĘCEJ

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Instruktor Fitness jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja:

 1. Pisemna zgoda rodziców (w przypadku osób 17-letnich).
 2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia/braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego. W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego można podpisać oświadczenie* dotyczące dobrego stanu zdrowia.
 3. Umowa* dotycząca udziału w szkoleniu.

Wszelkie dokumenty należy wysyłać elektronicznie (w formie skanu lub zdjęcia) na adres: szkolenia@profi-fitness.com.pl.
*Wzór oświadczenia oraz umowy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie VIP należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Egzamin pojawia się przy realizacji pierwszego szkolenia PFS® Instruktor Fitness - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów. 

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

-PFS Instruktor Fitness - Instruktor Fitness - certyfikat w języku angielskim- międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3).

- PFS Step Instructor - Instruktor zajęć na stepie - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem stepu.

- PFS Full Body Workout - uprawnienia do prowadzenia zajęć wzmacniających.

- PFS Stretching Instructor - Instruktor stretchingu - uprawnienia do prowadzenia zajęć i treningów z użyciem technik rozciągania.

- PFS Body Mind - certyfikat uczestnictwa w warsztatach wzmacniających.

PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa.

- PFS Zdrowy Kręgosłup w Zajęciach Fitness - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa w zajęciach fitness, uprawnienia do prowadzenia zajęć.

- PFS Podstawy Dietetyki - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z podstaw dietetyki.

- PFS Pump & Tone Base - Instruktor zajęć Pump&Tone - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem sztang i sprzętu fitness.

 

REPS Polska 

PFS® Instruktor Fitness to szkolenie akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs.

REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs).

Możesz być widoczny w Międzynarodowym Spisie Akredytowanych Trenerów, należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska. Wpisu należy dokonać za pomocą dyplomu uzyskanego w ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia REPs. Na rejestrację w systemie REPs uczestnik ma 6 miesięcy od momentu ukończenia szkolenia. W sprawie zapytań należy skontaktować się bezpośrednio z REPs pod adresem email: kontakt@repspolska.pl.

Pakiet dostępny jest w cenie 7710 zł 5330 .

Cena regularna powyższego pakietu to 7710 zł. W systemie VIP FULL PROFESSIONAL zyskujesz aż 2380 zł!

 

- PFS Instruktor Fitness -MODUŁ ROZSZERZONY PREMIUM - 4150 zł 2700 zł 

 •  PFS Step Instructor
 •  PFS Stretching Instructor
 •  PFS Full Body Workout
 •  PFS Body&Mind
 •  Egzamin na Instruktora Fitness 100 zł 0 zł

- PFS Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny - 1200 zł 950 zł

- PFS Zdrowy Kręgosłup w Zajęciach Fitness - 1100 zł 900 zł

- PFS Podstawy Dietetyki - 380 zł 150 zł

- PFS Pump & Tone Base- 780 zł 630 zł

 

Płatność:

Zadatek o wartości 700 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego.

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1340 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 11340 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1340 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

IV rata - 1310 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

 

DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ

ProFi Fitness School wpisana jest do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Nasz numer ewidencyjny to 2.32/00171/2019.

Osoby bezrobotne, poszukujące pracy i zainteresowane naszymi kursami, a także osoby posiadające działalność mogą uzyskać dofinansowanie z takich instytucji jak np. Urząd Pracy, Krajowy Fundusz Szkoleniowy, Fundusz Pracy lub fundusze pomocowe Unii Europejskiej. Z wnioskiem o sfinansowanie kursu należy zgłosić się do swojego Urzędu Pracy.

Filmy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz