Pakiet VIP FULL PROFESSIONAL Trener Personalny

  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET OPTYMALNY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze TRENERA PERSONALNEGO.

 

VIP FULL PROFESSIONAL

9 szkoleń 

 

PFS® Trener Personalny z elementami fizjoterapii
(Instruktor Siłowni+Trener Personalny)

  • PFS Gym Instructor
  • PFS Personal Trainer
  • PFS Anatomia i Fizjologia (e-learning)
  • PFS Podstawy Dietetyki
    (e-learning)
  • PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą

Udział w szkoleniu PFS Trener Personalny z elementami fizjoterapii pozwoli Ci zdobyć podwójne międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Siłowni. Podczas szkolenia otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia oraz wiedzę, które pozwolą Ci zostać kompetentnym i wykwalifikowanym Trenerem Personalnym. Poznasz zakres ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe z ciężarem własnego ciała, sprzętem fitness oraz nauczysz się trenować na maszynach w klubie fitness.  Będziesz potrafił przeprowadzić diagnostykę oraz ocenę funkcjonalną swojego podopiecznego, co stanowić będzie fundament wspólnych treningów. Poznasz trening core, nauczysz się aktywacji mięśni dna miednicy oraz prawidłowego oddychania. Poznasz techniki mobilizacji oraz dowiesz się jak niwelować ograniczenia ruchomości. Twoja wiedza pozwoli prowadzić treningi prozdrowotne z podopiecznymi, borykającymi się z różnymi rodzajami dysfunkcjami aparatu ruchu i wiele wiele więcej! Dodatkowy moduł PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą pozwoli Ci uzyskać wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji oraz suplementów.

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu

Szkolenie PFS Programowanie i Planowanie Treningu nauczy Cię dokładnie w jaki sposób ułożyć spersonalizowany plan treningowy od najniższych do najwyższych poziomów zaawansowania. Poznasz zasady, reguły i schematy pracy oparte na badaniach naukowych, które zostały przełożone na praktykę.

PFS® Kettlebells Poziom I

Szkolenie PFS® Hardstyle Kettlebells Level I to innowacyjny pomysł, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego i siłowego z wykorzystaniem odważników kettlebells. Na szkoleniu poznasz podstawowe i złożone ćwiczenia z odważnikami kulowymi, nauczysz się łączyć je w urozmaicone kompleksy ruchowe oraz poznasz metody programowania treningowego względem określonych celów treningowych. Jest to z pewnością jedna z najbardziej skutecznych i wymagających form treningu, dzięki której rozwijasz się wszechstronnie – zdobywasz siłę i wytrzymałość mięśniową, moc, koordynację ruchową, stabilizację oraz mobilność. Dzięki połączeniu tych elementów w jedną spójną całość z pewnością przeniesiesz swoje umiejętności i możliwości wysiłkowe na jeszcze wyższy poziom.

PFS® Zdrowy Kręgosłup
Moduł Główny

PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny jest modułem diagnostycznym. Oznacza to, że dowiesz się jak zacząć pracę z Klientem, a także poznasz zasady prowadzenia wywiadu. Dowiesz się o co zapytać podopiecznego, aby uzyskać kluczowe informacje potrzebne do ułożenia treningu lub zajęć grupowych. Perfekcyjna diagnostyka jest podstawą do prowadzenia bezpiecznego treningu, zarówno indywidualnego, jak i grupowego. Szkolenie wyposaży Cię w wiele przydatnych narzędzi diagnostycznych i metodycznych.

 PFS® Trening Funkcjonalny Trening Funkcjonalny to system ćwiczeń, którego podstawą jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym. Jest to metoda bazująca na gruntownej analizie potrzeb klienta, a następnie przy pomocy ćwiczeń wielopłaszczyznowych, poprawia funkcje jego ciała. Taki system ćwiczeń można zastosować w każdej grupie wiekowej i w każdym stopniu zaawansowania sprawności ruchowej ćwiczących. Podczas szkolenia PFS Trening Funkcjonalny dowiesz się w jaki sposób kształtować, leżące u podstaw motoryczności człowieka, wzorce ruchowe, które są niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju ruchowego. Dowiesz się również jak zwiększyć sprawność mięśni całego ciała, opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych, przez pracę w wielu płaszczyznach i przy współpracy mięśni głębokichglobalnych. Aby uniknąć kontuzji, trening powinien być poprzedzony wstępną analizą ciała klienta, w czasie której bada się u niego podstawowe wzorce ruchowe, stawia diagnozę, a następnie zaleca odpowiednie ćwiczenia.
PFS® Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż (LIVE) Szkolenie w systemie e-learning. Szkolenie Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż to intensywny trening umiejętności miękkich i sprzedażowych, a także komunikacji wieloma kanałami przeznaczony dla trenerów. Na zajęciach omówimy proces sprzedażowy krok po kroku, będziemy doskonalić umiejętność prowadzenia perfekcyjnej konsultacji i oferowania konkretnych rozwiązań. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby klientów i właściwie na nie odpowiadać oraz przekonywać ich do siebie, używając skutecznej komunikacji Trener - Klient. Poznasz skuteczne metody pozyskiwania klientów.

 

  CZYTAJ WIĘCEJ

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Trener Personalny jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja:

  1. Pisemna zgoda rodziców (w przypadku osób 17-letnich).
  2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia/braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego. W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego można podpisać oświadczenie* dotyczące dobrego stanu zdrowia.
  3. Umowa* dotycząca udziału w szkoleniu.

Wszelkie dokumenty należy wysyłać elektronicznie (w formie skanu lub zdjęcia) na adres: szkolenia@profi-fitness.com.pl.
*Wzór oświadczenia oraz umowy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie VIP należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Egzaminy pojawiają się przy realizacji dwóch pierwszych szkoleń PFS® Gym Instructor oraz PFS® Personal Trainer - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów.

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

- PFS Instruktor Siłowni  - dyplom w języku polskim - międzynarodowe uprawnienia REPs Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3).

- PFS Trener Personalny -  dyplom w języku polskim - międzynarodowe uprawnienia REPs Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 4).

- PFS Podstawy Dietetyki - certyfikat w języku polskim - potwierdzający udział w szkoleniu z podstaw dietetyki.

- PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - certyfikat w języku polskim - potwierdzający udział w szkoleniu z dietetyki ukierunkowanym na pracę z osobami otyłymi i z nadwagą.

- PFS Anatomia i Fizjologia - certyfikat w języku polskim - potwierdzający udział w szkoleniu z anatomii i fizjologii.

- PFS Programowanie i Planowanie Treningu - certyfikat w języku polskim - potwierdzający udział w szkoleniu z programowania i planowania treningu.

- PFS Hardstyle Kettlebells Level I - Instruktor Kettlebells Training - certyfikat (w j.polskim) - nadający uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem kettlebells.

- PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - certyfikat (w j.polskim) - potwierdzający udział w szkoleniu w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa.

- PFS Trening Funkcjonalny - Instruktor Functional Training - certyfikat (w j.polskim) - nadający uprawnienia do prowadzenia zajęć z elementami treningu funkcjonalnego.

- PFS Biznes Trenera - Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż - certyfikat (w j.polskim) - potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie organizacji pracy i skutecznej sprzedaży.

 

REPS Polska

PFS Gym Instructor oraz PFS Personal Trainer to szkolenia akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs.

Uczestnik otrzymuje dwa tytuły Professional Gym Instructor oraz Professional Personal Trainer.

REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs).

Możesz być widoczny w Międzynarodowym Spisie Akredytowanych Trenerów, należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska. Wpisu należy dokonać za pomocą dyplomu uzyskanego w ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia REPs. Na rejestrację w systemie REPs uczestnik ma 6 miesięcy od momentu ukończenia szkolenia. W sprawie zapytań należy skontaktować się bezpośrednio z REPs pod adresem email: kontakt@repspolska.pl.

Pakiet dostępny jest w cenie 9230 6290 zł.

Cena regularna 9 szkoleń to 9230 zł. W systemie VIP FULL PROFESSIONAL zyskujesz aż 2940 zł oraz dodatkowe uprawnienia!

 

- PFS Trener Personalny z elementami fizjoterapii 3900zł 2900 zł

- Egzamin Gym Instructor 100 zł 0 zł

- Egzamin Personal Trainer -100 zł 0 zł

- PFS Podstawy Dietetyki - 280 zł 0 zł

- PFS Anatomia i Fizjologia - 280 zł 0 zł

- PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - 550 350 zł

- PFS Programowanie i Planowanie Treningu - 780 zł 580 zł

- PFS Kettlebells Poziom I - 680 zł 530 zł

- PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - 1200 zł 950 zł

- PFS Trening Funkcjonalny - 980 zł 780 zł

- PFS Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż - 380 zł 200 zł

 

W cenie zawarte są materiały szkoleniowe oraz koszt egzaminów.

 

Płatność: 

Zadatek o wartości 800 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego. 

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1580 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II,III,IV rata - 1570 zł (wpłata w kolejnych miesiącach)

 

DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ

ProFi Fitness School wpisana jest do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Nasz numer ewidencyjny to 2.32/00171/2019.

Osoby bezrobotne, poszukujące pracy i zainteresowane naszymi kursami, a także osoby posiadające działalność mogą uzyskać dofinansowanie z takich instytucji jak np. Urząd Pracy, Krajowy Fundusz Szkoleniowy, Fundusz Pracy lub fundusze pomocowe Unii Europejskiej. Z wnioskiem o sfinansowanie kursu należy zgłosić się do swojego Urzędu Pracy.

Filmy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz