PFS® Hardstyle Kettlebells Level I

Szkolenia Trener Personalny
PFS® Hardstyle Kettlebells
Level I
  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie PFS® Hardstyle Kettlebells Level I to innowacyjny pomysł, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego i siłowego z wykorzystaniem odważników kettlebells. Na szkoleniu poznasz podstawowe i złożone ćwiczenia z odważnikami kulowymi, nauczysz się łączyć je w urozmaicone kompleksy ruchowe oraz poznasz metody programowania treningowego względem określonych celów treningowych. Jest to z pewnością jedna z najbardziej skutecznych i wymagających form treningu, dzięki której rozwijasz się wszechstronnie – zdobywasz siłę i wytrzymałość mięśniową, moc, koordynację ruchową, stabilizację oraz mobilność. Dzięki połączeniu tych elementów w jedną spójną całość z pewnością przeniesiesz swoje umiejętności i możliwości wysiłkowe na jeszcze wyższy poziom.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Poznasz podstawy teoretyczne dotyczące treningu funkcjonalnego, anatomii i zasad treningu z kettlebells.
 • Dowiesz się czym jest zjawisko irradiacji mięśniowej i nauczysz się oddechu mocy (power breath).
 • Nauczysz się budować rozgrzewkę ogólnorozwojową.
 • Poznasz podstawy treningu siłowego z dwoma odważnikami, nauczysz się ćwiczeń z jednym i dwoma odważnikami:
  - core stability: wzmacnianie mięśni kręgosłupa i bioder od podstaw przez wiedzę specjalistyczną (anatomia, biomechanika, ćwiczenia dla trenujących rekreacyjnie i dla sportowców);
  -
  obręcz biodrowa: mobilność, siła, wytrzymałość, moc w ćwiczeniach bi i unilateralnych;
  -
  obręcz barkowa – mobilność, siła, wytrzymałość i moc w ćwiczeniach bi i unilateralnych;
  -
  spacer farmera – wszechstronne możliwości przenoszenia obciążeń z kettlami.
 • Poznasz metodykę treningu z kettlami – omówienie, przykłady, planowanie, praktyka:
  -
  metody drabinowe i obwodowe
  -
  kompleksy ruchowe ze wszystkich poznanych ćwiczeń
  -
  20’ trening grupowy całego ciała

Dla kogo przeznaczona jest szkolenie?

Szkolenie PFS® Hardstyle Kettlebells Level I  przygotowane jest dla każdego kto chce zdobywać nową wiedzę i umiejętności w pracy indywidualnej i grupowej. Jeśli szukasz nowych pomysłów na swoje programy treningowe i chcesz nauczyć się pracy z odważnikami kettlebells od podstaw, to wiedz że to szkolenie jest skierowane właśnie do Ciebie. Zapraszamy instruktorów siłowni, trenerów personalnych, fizjoterapeutów, trenerów medycznych, trenerów przygotowania motorycznego, nauczycieli wychowania fizycznego oraz każdego, kto posiada już podstawowe szkolenie w zakresie treningu z kettlebells i chce nauczyć się ćwiczyć w różnorodny sposób z odważnikami kulowymi.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach ProFi jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły szkolenie podstawowe z pracy z kettlebells np. PFS Kettlebells Training lub szkolenie w innej placówce szkoleniowej o podobnej tematyce.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS® Hardstyle Kettlebells Level I, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

1 dzień - 6h

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie uprawnień oraz udział w szkoleniu PFS® Hardstyle Kettlebells Level I.

Uprawnienia instruktorskie: tytuł Professional Hardstyle Kettlebells Basic Instructor.
 
 
Szkolenie nie kończy się egzaminem. Prowadzący może wymagać zaliczenia poszczególnych ćwiczeń w celu wydania certyfikatu.

Szkolenie dostępne jest w cenie 580 zł.

Rekomendowane kursy

METODY TRENINGOWE I DIAGNOSTYKA
METODY TRENINGOWE ZE SPRZĘTEM