PFS Trener Dzieci i Młodzieży

Szkolenia Trener Personalny
PFS Trener Dzieci i Młodzieży
  TERMINY SZKOLENIA

NOWOŚĆ!

Każdy trener chce, by jego zawodnik był szybszy, silniejszy, bardziej wydolny, bardziej mobilny, z tygodnia na tydzień i z treningu na trening. Nie możesz jednak zapominać, że praca z młodym człowiekiem to proces. Proces, który wymaga czasami więcej, a czasami mniej czasu. Zaufaj naszemu 16-letniemu doświadczeniu i dołącz do trenerów, którzy skutecznie niwelują zjawisko niskiej aktywności fizycznej polskich dzieci.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu PFS Trener Dzieci i Młodzieży, które pozwoli Ci uzyskać certyfikat trenerski umożliwiający trenowanie dzieci  i młodzieży. Nasze szkolenie posiada rozbudowany program składający się z 4 modeli treningowych. Każdy model dostosowany jest do etapu rozwojowego dziecka, jego potrzeb i dostępnej infrastruktury.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

  • Poznasz testy, które ocenią aktualną formę dziecka, wskażą mocne strony i odkryją słabe ogniwa.
  • Poznasz i nauczysz się ćwiczeń korekcyjnych i reedukacji wzorców ruchowych.
  • Dowiesz się czego oczekuje dziecko przychodzące na trening/zajęcia sportowe.
  • Nauczysz się budować siłę, szybkość oraz moc z dziećmi i młodzieżą.
  • Trenować dzieci indywidualnie oraz prowadzić zajęcia grupowe.
  • Budować długoterminowe cykle treningowe.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Zapraszamy instruktorów siłowni i fitness, trenerów personalnych, nauczycieli wychowania fizycznego, terapeutów, rodziców, którzy chcą trenować swoje dzieci oraz wszystkie osoby zainteresowane taką tematyką. Gwarantujemy zdobycie nowej wiedzy, usystematyzowanie i uaktualnienie wiedzy, którą już posiadasz oraz wprowadzenie w zupełnie nowy tok myślenia o treningu dzieci i młodzieży.

Nie wymagamy wcześniejszych kwalifikacji. Warsztat jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

2 dni - 12h.

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji oraz udział w szkoleniu PFS® Trener Dzieci i Młodzieży.

Szkolenie dostępne jest w cenie 849 zł 700 zł.