BEZPŁATNY WEBINAR: Jak zwiększyć skuteczność sprzedaży treningów personalnych?

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego materiału "Jak zwiększyć skuteczność sprzedaży treningów personalnych?", który przygotował nasz szkoleniowiec Adrian Markowicz, wieloletni trener personalny, główny menadżer regionalny największych sieci klubów fitness w Polsce. Adrian specjalizuje się w treningach sprzedażowo-motywacyjnych, organizacji i planowaniu pracy trenerów oraz fitness managerów, tworzeniu struktur i planów sprzedaży krótko i długoterminowych. Prowadzi szkolenia PFS Personal Trainer Combo oraz  warsztaty PFS Kettlebells Training oraz jest autorem szkolenia Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż.

W nagraniu "Jak zwiększyć skuteczność sprzedaży treningów personalnych?" Adrian opowie o procesach decyzyjnych zachodzących w głowie klienta oraz o tym jak możesz zwiększyć ilość swoich klientów, a także poruszy temat wpływu komunikacji na skuteczność sprzedaży.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Webinar jest darmowy.

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz