Master
Adrian Markowicz

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Adrian Markowicz – absolwent LO mistrzostwa sportowego, AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne oraz Wyższej Szkoły kultury fizycznej i turystyki w Warszawie.

Współtwórca projektu FitnessClinic.

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem w Polsce, USA, Irlandii, trener personalny master w klubach JATOMI  fitness w Krakowie, następnie Fitness Manager oraz Manager regionalny Fitness region południowo-wschodni oraz Regional Bussiness Manager.

Przez 24 miesięce odpowiedzialny za szkolenie, wyniki trenerów personalnych (jakość obsługi klienta) i managerów Fitness w klubach JATOMI  w Polsce (39 klubów).

Przez 16 miesięcy General Manager jednego z Krakowskich klubów JATOMI.

Szkoleniowiec, który zdobywa doświadczenie w wielu szkołach Fitness w tym największej Profi Fitness School z którą współpracuje od 9 lat na kursach Personal Trainer Basic oraz Gym Instructor. Specjalizuje się w treningach sprzedażowo-motywacyjnych, organizacji i planowaniu pracy, sprzedaży dla trenerów oraz Fitness managerów, tworzeniu struktur i planów sprzedaży krótko i długoterminowych .  Prowadzi warsztaty Kettlebells Sport oraz najnowsze jak zaplanować i prowadzić nowe trendy w zajęciach grupowych HIIT oraz LIIT.

Jako Manager szczebla średniego oraz Country Fitness Manager uczestniczył w planowaniu i otwarciach wielu klubów na sportowej mapie Polski.

Doświadczony prelegent, uczestnik wielu szkoleń w Polsce i poza granicami kraju, wykładowca oraz członek rady programowej Akademii Trenera / Kongres BODY LIFE, prelegent takich konferencji jak FIWE, FIT EXPO, EU4YA. Certyfikowany trener Kulturystyki, TRX, Kettlebells, Instruktor Windsurfingu, narciarstwa zjazdowego, ratownik wodny WOPR.

W latach 2020-2021 twórca systemu sprzedaży treningów personalnych w ramach grupy BENEFIT SYSTEMS S.A. dla sieci klubów Fitness My Fitness Place ®, Fitness Academy ® oraz Fabryka Formy ®.

Od 3 lat Head Coach sieci butikowych klubów Fitness HARDER ®.

 

Portale społecznościowe

Filmy szkoleniowca

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz