TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie PFS® Pilates Mat I pozwoli Ci poznać bezpieczne i efektywne ćwiczenia techniki Pilates, które wzmacniają głębokie mięśnie tułowia i miednicy, stabilizują środek ciała oraz wpływają na stabilność całego gorsetu mięśniowego.

Ćwiczenia Pilates mają na celu zwiększenie świadomości własnego ciała, co wpływa na utrzymanie prawidłowej postawy w życiu codziennym. Profesjonalnie przekazana koncepcja treningu dostosowana jest do rożnego poziomu zaawansowania uczestników, jak i do każdej grupy wiekowej.

Nasz najnowszy system szkoleniowy PFS® Pilates Mat I składa się z 18 ćwiczeń: The Hundred, One Leg Stretch, One Leg Circle, The Roll Up, Rolling Back, The Swan Dive, Scisson, Shoulder Bridge, Spine Twist, Swimming, Side Bend, Push Up, Leg Pull, Side Kick, One Leg Llift, Double Leg Stretch, The Clams, The Book, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w grupach początkujących jak i średniozaawansowanych.
Duża ilość godzin przeznaczonych na ćwiczenia pozwoli na indywidualną pracę z każdym kursantem oraz umożliwi maksymalne wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Poznasz zasady i założenia techniki Pilates.
 • Zajęcia teoretyczne umożliwią Ci poznanie oraz opisanie ćwiczeń Pilates.
 • Zajęcia praktyczne pozwolą Ci poznać oraz udoskonalić technikę poznanych ćwiczeń.
 • Nauczysz się układać plan lekcji oraz dobierać metody do stopnia zaawansowania grupy oraz indywidualnych możliwości uczestników.
 • Otrzymasz indywidualne wskazówki dotyczące pracy z własnym ciałem, co pozwoli Ci dostrzegać problemy i błędy u uczestników zajęć.
 • Omówisz i poznasz poszczególne typy sylwetki oraz problemy, z którymi najczęściej spotyka się Instruktor podczas zajęć.
 • Uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące pracy werbalnej z grupą.

 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego Instruktora, który chciałby rozpocząć pracę z techniką Pilates, zdobyć nową wiedzę oraz zgłębić tajniki pracy z ludzkim ciałem. PFS® Pilates Mat I to idealny wybór dla osób szukających nowych pomysłów i inspiracji oraz osób, które zainteresowane są tematyką body&mind.

 

Tematyka:

 • Koncepcja Treningu. 
 • Zasady i założenia ćwiczeń Pilates.
 • Technika oddychania.
 • Anatomia i biomechanika ruchu.
 • Metodyka nauczania w lekcji Pilates.
 • Planowanie zajęć.
 • Wizualizacja w przekazie ćwiczeń.
 • Głęboka stabilizacja mięśni tułowia i dna miednicy.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach ProFi jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które spełniają min. jeden z poniższych wymogów:

- posiadają udokumentowaną znajomość anatomii i fizjologii człowieka np. PFS Anatomia i Fizjologia

- posiadają uprawnienia Instruktora Fitness, Instruktora Siłowni lub Trenera Personalnego

- są absolwentami uczelni wyższych na kierunkach sportowych lub medycznych np. wychowanie fizyczne, fizjoterapia.

UWAGA!

Do szkolenia PFS Pilates Mat I dodaliśmy gratis szkolenie PFS Anatomia i Fizjologia, które znajdziesz w naszej platformie szkoleniowej po zakupie kursu, co oznacza że jeśli nie masz uprawnień, a chcesz skorzystać ze szkolenia Pilates to nie potrzebujesz dodatkowych kursów i kwalifikacji (potrzebujesz zdać egzamin z anatomii i fizjologii, koszt wynosi 50 zł, w przypadku darmowego kursu z anatomii i fizjologii do szkolenia PFS Pilates Mat I uczestnikowi nie przysługuje certyfikat z anatomii i fizjologii, można go zamówić mailowo za dodatkową opłatą po zdaniu egzaminu, adres do zamówień: asystent2@profi-fitness.com.pl).

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS® Pilates Mat I, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

2 dni - 14h

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu PFS® Pilates Mat I.


Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 12 punktów CPD (Continue Professional Development). 

 

 

Szkolenie dostępne jest w cenie 1400 zł.

 

Płatność:
Podczas rejestracji możesz wpłacić całość kwoty lub wybrać płatność zadatku o wartości 500 zł (wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia).

 

Możliwość płatności ratalnej 0%:
I rata w kwocie 500 zł płatna w ciągu 24h od daty rejestracji.

II rata w kwocie 500 zł płatna w kolejnym miesiącu.

III rata w kwocie 400 zł płatna w kolejnym miesiącu.

Raty udzielane są wewnętrznie przez Akademię, nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach.

 

Rekomendowane kursy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz