BEZPŁATNY WEBINAR: NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PROWADZĄC TRENING Z PODOPIECZNĄ W CIĄŻY?

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego webinaru "NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PROWADZĄC TRENING Z PODOPIECZNĄ W CIĄŻY?", który przygotowała Izabela Ślęzak-Walczybok.

Trenerze czy zdajesz sobie sprawę jak duży i pozytywny wpływ możesz mieć na przebieg ciąży u swojej podopiecznej? Czy wiesz, jak to się dzieje, że dzięki ćwiczeniom możesz wpłynąć na zmniejszenie dolegliwości tj. np.: zgaga, zaparcia, bóle okolic spojenia łonowego, bóle kolan czy bioder? Podczas spotkania live Izabela przybliży temat prowadzenia treningu z kobietą w ciąży.

Otrzymasz wszystkie wskazówki zebrane okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej i trenerki w jednym, a także własne doświadczenia Izabeli poparte praktyką oraz fizjologią człowieka i fizjologią ciąży. Czekają na Ciebie również konkretne porady, sugestie, które w sposób bardzo zrozumiały i klarowny zostaną wytłumaczone.

Izabela Ślęzak-Walczybok - mgr fizjoterapii, dyplomowana fizjoterapeutka uroginekologiczna z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Dyplomowana terapeutka metody PNF. Instruktor fitness z 21-letnim stażem. Specjalista treningu kobiet w ciąży i po porodzie, trener medyczny kobiet, specjalizuje się w fizjoterapii kobiecej, fizjoterapii uroginekologicznej, fizjoterapii okołoporodowej, w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie oraz jest wieloletnim szkoleniowcem w ProFi . Iza jest również autorką szkolenia PFS Trening Kobiet w Ciąży i Po Porodzie.

 

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest bezpłatny!

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz