Szkolenia Instruktor Fitness


"Każdy z nas ma unikalne talenty, których rozwinięcie umożliwia spełnione życie. Odnajdziemy je w Tobie!"

Aby stać się profesjonalistą w każdej dziedzinie potrzebujesz postawić pierwsze kroki. ProFi Fitness School daje szansę stać się profesjonalistą. Program i merytoryka programów szkoleń, objęta kuratorium jednych z najbardziej prestiżowych w świecie fitness instytucji REPS Acreditation oraz EuropeActive, daje możliwości podjęcia pracy na całym świecie. 

 

Poziom szkoleń Fitness Instructor to najwyższy poziom kształcenia, spełniający wysokie standardy międzynarodowych akredytacji. 

Akredytacje dają Tobie:

  1. pewność poziomu treści szkoleń,
  2. poprawność przekazu wiedzy, którą zdobywasz
  3. zaufanie do poprawności programów.

 

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

 

Systemy szkoleń Instruktor Fitness pozwalają zaplanować całą ścieżkę kariery, gdzie zdobędziesz od podstaw kwalifikacje do rozpoczęcia pracy w świecie fitness. Zdobycie pierwszego poziomu to nie wszystko. Podążając za ciągłą potrzebą rozwoju, ProFi® otwiera szerokie spektrum szkoleń uzupełniających. 

 

Nieustannie wzbogaca Twój rozwój, stwarzając możliwości wzięcia udziału w Konwencjach Międzynarodowych zapraszając największe gwiazdy fitness z całego świata. Możesz wziąć udział w warsztatach, gdzie spotykasz się z wiedzą i doświadczeniem na najwyższym poziomie. 

 

Nauczymy Ciebie jak poprawnie zbudować lekcje fitness i stać się wyjątkowo atrakcyjnym Instruktorem. Wiele sukcesów na arenie międzynarodowej pozwoliło nam zebrać doświadczenie w przekazie na lekcjach i zbudować trafny przekaz wiedzy i umiejętności naszym uczniom. Odpowiedni przekaz to największa sztuka, to dla szkoleniowców ProFi jest pasją. 

Jeśli jeszcze nie jesteś pewna/y, zachęcamy do przeczytania opinii na naszym fanpage ProFi Fitness School Poland.

 

Jak można zaplanować szkolenia?

KROK 1

Rozpocznij swoją edukację od  usystematyzowania wiedzy z zakresu prowadzenia zajęć grupowych PFS Fitness Group Instructor® - to kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci rozpocząć karierę Instruktora Fitness oraz zdobyć dodatkowe kwalifikacje.

KROK 2

Wybierz kolejno progresywne szkolenia uzupełniające. Możesz ukierunkować się na system ćwiczeń wzmacniających np. ćwiczenia z piłką Fit Ball lub ze sztangą PFS Pump&Tone Instructor®, formy BODY&MIND i prozdrowotne np. Akademię Zdrowego Kręgosłupa, Pilates lub choreografię, specjalizując się w zajęciach step na poziomie zaawansowanym lub korzystać z warsztatów choreograficznych z prezenterami zagranicznymi. 

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy pragnie być Instruktorem Fitness. Pragnąc jedynie poprawić swój warsztat ćwiczeń chcą uczestniczyć w zajęciach, które im to umożliwią.

 

Co można zrobić ?

KROK 1

Abyś mógł bardziej świadomie skorzystać z możliwości KROKU 2, ale nie ukończyłeś/aś uczelni lub podobnych podstawowych szkoleń, potrzebujesz poznać podstawy funkcjonowania i budowę anatomiczną człowieka. Możesz rozpocząć swoją edukację od teorii, wybierając szkolenie PFS Anatomia i Fizjologia®

KROK 2

Wybierz kolejno dowolne warsztaty, niektóre szkolenia lub seminaria. Informacje o możliwości przystąpienia do wybranych szkoleń bez tytułu Instruktora Fitness znajdziesz przy każdym szkoleniu w zakładce WYMAGANIA. Zapewniamy dostęp do wiedzy, która pozwoli udoskonalać swój indywidualny warsztat pracy i są dostępne dla każdego. 

 

 

 "Zależy nam na Tobie, sami to przeszliśmy. Dzięki doświadczeniu wielu naszych nauczycieli, wiemy jak to robić, wiemy jakich błędów unikać i jak doprowadzić Ciebie prosto do celu."