BEZPŁATNY WEBINAR: WZORCE RUCHOWE: PRZYSIAD, OD REGRESJI DO PROGRESJI

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego materiału "Wzorce ruchowe - PRZYSIAD, od regresji do progresji", który przygotował Piotr Mikołajczak!

Czym są wzorce ruchowe? 

Możemy określić je jako następujące po sobie kombinacje - sekwencje ruchowe, których uczymy się na wczesnym etapie naszego życia, a później rozwijamy je i modyfikujemy dopasowując automatycznie do wyzwań życia codziennego. W odniesieniu do treningu możemy je sklasyfikować jako zbiór ćwiczeń opartych na biomechanice ruchu, który jest bazą do tworzenia programów treningowych

 

Jakie wyróżniamy wzorce ruchu? Tak naprawdę tyle ile jest szkół i osób, tyle znajdziemy podziałów, ale generalnie wciąż chodzi o to samo.

Podczas spotkania live i naszych szkoleń wyróżniamy 5 podstawowych wzorców

1. Przysiad/ Squat/Knee Dominant

2. Zawias biodrowy/Hip Hinge/Hip Dominant

3. Pchanie/Push (wertykalne, horyzontalne)

4. Przyciąganie/Pull (wertykalne, horyzontalne)

5. Core (anty-zgięcie, anty-wyprost, anty-zgięcie boczne, zgięcie boczne, rotacja, przenoszenie)

Podczas spotkania LIVE nasz szkoleniowiec omówi szczegóły pierwszego, podstawowego wzorca, czyli Knee Dominant - inaczej wzorca przysiadu. Dzięki obecności podczas live'a dowiesz się czym charakteryzuje się praca we wzorcu przysiadu, jakie mięśnie głównie przejmują pracę oraz poznasz podział ćwiczeń w myśl idei od regresji do progresji.

 

Piotr Mikołajczak  - szkoleniowiec w zakresie szkoleń PFS Trener Personalny, PFS Trening Funkcjonalny, autor szkolenia PFS Budowanie Sprawności Fizycznej Zaawansowanymi Wzorcami Ruchowymi, wieloletni trener personalny oraz pasjonata szeroko pojętego ruchu.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest bezpłatny!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz