BEZPŁATNY WEBINAR: Trening medyczny rozumienie biomechaniki ciała jako podstawa skutecznej diagnozy współczesnego klienta/pacjenta.

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego materiału "TRENING MEDYCZNY - ROZUMIENIE BIOMECHANIKI CIAŁA JAKO PODSTAWA SKUTECZNEJ DIAGNOZY WSPÓŁCZESNEGO KLIENTA/PACJENTA", który przygotował dr Ryszard Biernat!

Podczas webinaru dowiesz się w jaki sposób analizować klienta/pacjenta w kontekście zaburzeń, a także posłuchasz o skutecznej diagnozie jako podstawie do przygotowania odpowiedniego programu treningowego. Dr Biernat opowie jaki według niego kierunek myślenia w dzisiejszych czasach potrzebuje przyjąć trener/terapeuta w analizie klienta. Dr Biernat łączy wiedzę merytoryczną, psychologiczną, wiedzę o ewolucji i neurodynamiki budując swój sukces i skuteczność w pracy z klientem i podzieli się z Tobą swoimi doświadczeniami. Dowiesz się również gdzie szukać rzetelnych źródeł wiedzy - dr Biernat przedstawi polecaną przez siebie literaturę!

dr Ryszard Biernat - absolwent AWF w Warszawie (wychowanie fizyczne) ze specjalizacją w rehabilitacji ruchowej oraz doktor w zakresie rehabilitacji ruchowej. Był odpowiedzialny za rehabilitację i odnowę biologiczną kadry Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Pracował w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jako fizjoterapeuta odpowiedzialny za rehabilitację piłkarzy nożnych drużyn ligowych, a także reprezentacji ZEA. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym na stanowisku adiunkta oraz wykładowcą przedmiotów związanych z fizjoterapią: kinezjologia, biomechanika i patobiomechanika. Uczestnik, prelegent, organizator wielu międzynarodowych szkoleń i konferencji w zakresie medycyny sportowej, treningu i fizjoterapii.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiały są bezpłatne!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz