PFS® Kettlebells Training

PFS Kettlebells Trening w koncepcji core stability to innowacyjny pomysł, ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem kettlebells

PFS® Step Instructor - Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS® Aerobox Instructor

Oferujemy kursy fitness, w trakcie których uczestnicy zdobędą wiele nowych umiejętności. Dowiedz się więcej na temat kursu PFS Aerobox Instructor®. Zapraszamy!

PFS® Pilates - Level II

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS® Step & Shape

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS® Cycling - Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

PFS® Cycling - Level II

Szkolenie PFS Cycling ® Level II to rozwinięcie i kontynuacja tematyki PFS Cycling ® Level I.

PFS® TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE - KONCEPCJA FUNKCJONALNO-MEDYCZNA

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

PFS® Podnoszenie Ciężarów - Dwubój Olimpijski

PFS® Podnoszenie Ciężarów jest stworzone dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki podnoszenia ciężarów wraz z programowaniem treningów.

PFS® MOBILITY - WORKSHOP

Warsztat PFS Mobility workshop pozwoli Ci się zaznajomić z praktycznymi rozwiązaniami mobilizacji podczas najczęściej wykonywanych ćwiczeń wielostawowych.

PFS® Yoga Basic I

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych pozycji yogi, właściwej techniki ich wykonywania, przygotowanie ciała do pracy w pozycjach oraz intensywna praktyka.

PFS® Yoga Basic II

Celem szkolenia jest pogłębienie wieszy z zakresu podstawowego oraz poznanie nowych pozycji yogi.

PFS® Yoga Flows

Celem szkolenia jest nauka wykorzystania poznanych wcześniej pozycji do zbudowania płynnych sekwencji oraz nauka pracy z oddechem.

AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA - COMBO

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS® AQUA FULL EQUIPMENT

Warsztat przeznaczony jest dla instruktorów aqua aerobiku, którzy szukają innowacji i inspiracji w swoich lekcjach. Warsztat otwarty dla pasjonatów ćwiczeń.

Warsztaty Sommo & Muo

28-29.09.2019, Trójmiasto. Lorenzo Sommo (Natural Movement, R-Evolution) oraz Alessandro Muo (Functional Step, Stretch for Strength)

PFS® TRENING KOLARSKI

PFS® TRENING KOLARSKI to alternatywa dla treningu kolarskiego w warunkach klubowych w okresie, w którym często ciężko jest trenować i ćwiczyć na zewnątrz.

PFS® DIETETYKA W CUKRZYCY

Żywienie stanowi istotny element prewencji oraz leczenia chorób związanych z gospodarką węglowodanową.