PFS Dietetyka i Suplementacja® Active

Szkolenie Modułu III Active to prowadzenie osób z lekką nadwagą oraz osób aktywnych, gdzie znajdziesz kolejne odpowiedzi jak radzić sobie z nadwagą.

PFS Bosu Training®

Szkolenie fitness PFS Bosu Training® to propozycja dla instruktorów fitness, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia wzmacniające o nowe ćwiczenia.

PFS Step Instructor® Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS Pump & Tone Base®

Kurs dla Instruktorów, którzy chcieliby poszerzyć swój warsztat o zajęcia wzmacniające z użyciem sztangi fitness przy muzyce.

PFS Fit Ball®

Oferujemy szkolenia PFS Fit Ball®. Dzięki nim poszerzysz zakres usług w swoim klubie fitness i zdobędziesz nowe umiejętności.

PFS Aerobox Instructor®

Oferujemy kursy fitness, w trakcie których uczestnicy zdobędą wiele nowych umiejętności. Dowiedz się więcej na temat kursu PFS Aerobox Instructor®. Zapraszamy!

PFS Pilates® Level I

Szkolenie PFS Pilates Level I® to oferta skierowana głównie do instruktorów fitness, rehabilitantów, fizjoterapeutów. Dowiedz się więcej o tematyce szkolenia.

PFS Pilates® Level II

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS Step & Shape®

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS Dietetyka i Suplementacja® Sport

Szkolenie uzupełniające Modułu IV Sport przygotowane jest z myślą o zawodowcach, którzy do osiągnięcia sportowego wyniku są poświęcić całe swoje życie.

PFS Cycling® Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

PFS Zdrowy Kręgosłup® Moduł Główny

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS Bosu & Fit Ball Instructor® COMBO

Szkolenie PFS Bosu & Fit Ball Training to propozycja dla instruktorów, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia o nowe ćwiczenia z użyciem bosu oraz piłki fit ball.

PFS TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE® KONCEPCJA FUNKCJONALNO - MEDYCZNA

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

PFS Weightlifting® Podnoszenie ciężarów

PFS Weightlifting jest stworzony dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki podnoszenia ciężarów wraz z programowaniem treningów.

PFS Kształtowanie Pośladków

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla trenerów personalnych jak i wszystkich tych, którzy chcą zagłębić się w tajniki ćwiczeń modulujących pośladki.

PFS MOBILITY® WORKSHOP

Warsztat PFS Mobility workshop pozwoli Ci się zaznajomić z praktycznymi rozwiązaniami mobilizacji podczas najczęściej wykonywanych ćwiczeń wielostawowych.

PFS Pilates Equipment®

Warsztat PFS Mobility workshop pozwoli Ci się wejśc na wyższy poziom, znajdziesz nowe inspiracje do swoich zajęć,a także nauczysz się pracować ze sprzętem.

PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu metodyki treningu oraz analizy potrzeb osoby z nadwagą lub otyłej.

PFS Yoga Basic I

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych pozycji yogi, właściwej techniki ich wykonywania, przygotowanie ciała do pracy w pozycjach oraz intensywna praktyka.

PFS Easy Ball®

Warsztaty skierowane są do wszystkich instruktorów, którzy chcą poznać możliwości wykorzystania małej piłki na zajęciach grupowych raz w treningu personalnym.

PFS Yoga Basic II

Celem szkolenia jest pogłębienie wieszy z zakresu podstawowego oraz poznanie nowych pozycji yogi.

PFS Yoga Flows

Celem szkolenia jest nauka wykorzystania poznanych wcześniej pozycji do zbudowania płynnych sekwencji oraz nauka pracy z oddechem.

PFS DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA®

Szkolenie PFS Diagnostyka Funkcjonalna® przygotowane jest dla każdego, kto chce poznać nowoczesne metody diagnozowania przyczyny dysfunkcji aparatu ruchu.

PFS PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE®

Szkolenie PFS Przygotowanie Motoryczne®jest przeznaczone dla każdego, kto chce doskonalić umiejętności praktycznie z zakresu przygotowania motorycznego.

PFS Choreografia w Lekcjach Zdrowego Kręgosłupa®

Warsztat został stworzony, aby rozwinąć umiejętności pełniejszego wykorzystania wiedzy z zakresu programowania zajęć grupowych.