PFS® Dietetyka - Fat Burner

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz walki z otyłością.

PFS® Dietetyka - Active

Szkolenie Dietetyka® Active, to prowadzenie osób z lekką nadwagą oraz osób aktywnych, gdzie znajdziesz kolejne odpowiedzi jak radzić sobie z nadwagą.

PFS® Step Instructor - Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS® Pump & Tone Base

Kurs dla Instruktorów, którzy chcieliby poszerzyć swój warsztat o zajęcia wzmacniające z użyciem sztangi fitness przy muzyce.

PFS® Aerobox Instructor

Oferujemy kursy fitness, w trakcie których uczestnicy zdobędą wiele nowych umiejętności. Dowiedz się więcej na temat kursu PFS Aerobox Instructor®. Zapraszamy!

PFS® Pilates - Level I

Szkolenie PFS Pilates Level I® to oferta skierowana głównie do instruktorów fitness, rehabilitantów, fizjoterapeutów. Dowiedz się więcej o tematyce szkolenia.

PFS® Pilates - Level II

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS® Step & Shape

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS® Dietetyka - Sport

Szkolenie uzupełniające PFS Dietetyka® Sport przygotowane jest z myślą o zawodowcach, którzy do osiągnięcia sportowego wyniku są poświęcić całe swoje życie.

PFS® Cycling - Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

PFS® Cycling - Level II

Szkolenie PFS Cycling ® Level II to rozwinięcie i kontynuacja tematyki PFS Cycling ® Level I.

PFS® TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE - KONCEPCJA FUNKCJONALNO-MEDYCZNA

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

PFS® Weightlifting - Podnoszenie ciężarów

PFS Weightlifting jest stworzony dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki podnoszenia ciężarów wraz z programowaniem treningów.

PFS® Trening Osób Otyłych i z Nadwagą

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu metodyki treningu oraz analizy potrzeb osoby z nadwagą lub otyłej.

PFS® Yoga Basic I

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych pozycji yogi, właściwej techniki ich wykonywania, przygotowanie ciała do pracy w pozycjach oraz intensywna praktyka.

PFS® Yoga Basic II

Celem szkolenia jest pogłębienie wieszy z zakresu podstawowego oraz poznanie nowych pozycji yogi.

PFS® Yoga Flows

Celem szkolenia jest nauka wykorzystania poznanych wcześniej pozycji do zbudowania płynnych sekwencji oraz nauka pracy z oddechem.

PFS® DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA

Szkolenie PFS Diagnostyka Funkcjonalna® przygotowane jest dla każdego, kto chce poznać nowoczesne metody diagnozowania przyczyny dysfunkcji aparatu ruchu.

PFS® PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

Szkolenie PFS Przygotowanie Motoryczne®jest przeznaczone dla każdego, kto chce doskonalić umiejętności praktycznie z zakresu przygotowania motorycznego.

PFS® Choreografia w Lekcjach Zdrowego Kręgosłupa

Warsztat został stworzony, aby rozwinąć umiejętności pełniejszego wykorzystania wiedzy z zakresu programowania zajęć grupowych.

Myover40®

Szkolenie przeznaczone jest dla instruktorów fitness oraz trenerów personalnych, którzy szukają innowacji i nowych rozwiązań oraz pragną urozmaicić swoje lekcje

AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA - COMBO

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS® AQUA FULL EQUIPMENT

Warsztat przeznaczony jest dla instruktorów aqua aerobiku, którzy szukają innowacji i inspiracji w swoich lekcjach. Warsztat otwarty dla pasjonatów ćwiczeń.

PFS® TARCZYCA I JEJ SCHORZENIA

Szkolenie uzupełniające PFS® TARCZYCA I JEJ SCHORZENIA przygotowane jest z myślą o osobach, które chcą zapobiegać chorobom tarczycy.