PFS® Kettlebells Training

PFS Kettlebells Trening w koncepcji core stability to innowacyjny pomysł, ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem kettlebells

PFS® Dietetyka - Fat Burner

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz walki z otyłością.

PFS® Suspension Training - Taśmy Podwieszane

PFS Suspension Training® to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Zapraszamy!

PFS® Step Instructor - Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS® Aerobox Instructor

Oferujemy kursy fitness, w trakcie których uczestnicy zdobędą wiele nowych umiejętności. Dowiedz się więcej na temat kursu PFS Aerobox Instructor®. Zapraszamy!

PFS® Pilates - Level II

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS® Step & Shape

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS® Dietetyka - Sport

Szkolenie uzupełniające PFS Dietetyka® Sport przygotowane jest z myślą o zawodowcach, którzy do osiągnięcia sportowego wyniku są poświęcić całe swoje życie.

PFS® Suspension & Kettlebells - Training Combo

Kurs łączący pracę z taśmami podwieszanymi (PFS Suspension Training®) oraz kettlebells (PFS Kettlebells Training®) w jednym cyklu szkolenia.

PFS® TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE - KONCEPCJA FUNKCJONALNO-MEDYCZNA

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

PFS® Podnoszenie Ciężarów - Dwubój Olimpijski

PFS® Podnoszenie Ciężarów jest stworzone dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki podnoszenia ciężarów wraz z programowaniem treningów.

PFS® Yoga Basic I

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych pozycji yogi, właściwej techniki ich wykonywania, przygotowanie ciała do pracy w pozycjach oraz intensywna praktyka.

PFS® Easy Ball

Szkolenie skierowane są do wszystkich instruktorów, którzy chcą poznać możliwości wykorzystania małej piłki na zajęciach grupowych raz w treningu personalnym.

PFS® Yoga Basic II

Celem szkolenia jest pogłębienie wieszy z zakresu podstawowego oraz poznanie nowych pozycji yogi.

PFS® Yoga Flows

Celem szkolenia jest nauka wykorzystania poznanych wcześniej pozycji do zbudowania płynnych sekwencji oraz nauka pracy z oddechem.

PFS® PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

Szkolenie PFS Przygotowanie Motoryczne®jest przeznaczone dla każdego, kto chce doskonalić umiejętności praktycznie z zakresu przygotowania motorycznego.

Myover40®

Szkolenie przeznaczone jest dla instruktorów fitness oraz trenerów personalnych, którzy szukają innowacji i nowych rozwiązań oraz pragną urozmaicić swoje lekcje

PFS® Powerband & Miniband - Workshop

Najbardziej efektywny program szkoleniowy, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego w oparciu o ćwiczenia aktywizujące.

PFS® Fit & Easy Ball Instructor - COMBO

Zdobądź umiejętność prowadzenia zajęć oraz treningów z użyciu dużej piłki Fit Ball oraz małej piłki Easy Ball w ciągu jednego weeekendu.

PFS® AQUA FULL EQUIPMENT

Warsztat przeznaczony jest dla instruktorów aqua aerobiku, którzy szukają innowacji i inspiracji w swoich lekcjach. Warsztat otwarty dla pasjonatów ćwiczeń.

TRENING HIIT RT24

Treniing HIIT - RT24- system treningowy o wysokiej intensywności.

Zamawiam i płacę
Zostało jeszcze 1 miejsc!

Warsztaty Sommo & Muo

28-29.09.2019, Trójmiasto. Lorenzo Sommo (Natural Movement, R-Evolution) oraz Alessandro Muo (Functional Step, Stretch for Strength)

PFS® TRENING KOLARSKI

PFS® TRENING KOLARSKI to alternatywa dla treningu kolarskiego w warunkach klubowych w okresie, w którym często ciężko jest trenować i ćwiczyć na zewnątrz.