PFS® Kettlebells Training

PFS Kettlebells Trening w koncepcji core stability to innowacyjny pomysł, ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem kettlebells

PFS® Dietetyka - Osób Otyłych i z Nadwagą

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz walki z otyłością.

PFS® Taśmy Podwieszane

PFS® Taśmy Podwieszane to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Zapraszamy!

PFS® Step Instructor - Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS® Fit Ball - Trening z Piłką

Oferujemy szkolenie PFS Fit Ball. Dzięki nim poszerzysz zakres usług w swoim klubie fitness i zdobędziesz nowe umiejętności.

PFS® Pilates - Level II

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS® Step & Shape

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS® Cycling - Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

PFS® Cycling - Level II

Szkolenie PFS Cycling ® Level II to rozwinięcie i kontynuacja tematyki PFS Cycling ® Level I.

PFS® Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS® MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZE SPRZĘTEM

Szkolenie PFS® MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZE SPRZĘTEM pozwoli Ci osiągnąć wiedzę z zakresu prawidłowego funkcjonowania całego układu ruchu.

PFS® TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE - KONCEPCJA FUNKCJONALNO-MEDYCZNA

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

PFS® Podnoszenie Ciężarów - Dwubój Olimpijski

PFS® Podnoszenie Ciężarów jest stworzone dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki podnoszenia ciężarów wraz z programowaniem treningów.

PFS® Yoga - Basic I

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych pozycji yogi, właściwej techniki ich wykonywania, przygotowanie ciała do pracy w pozycjach oraz intensywna praktyka.

PFS® Yoga - Basic II

Celem szkolenia jest pogłębienie wieszy z zakresu podstawowego oraz poznanie nowych pozycji yogi.

PFS® Yoga Flows

Celem szkolenia jest nauka wykorzystania poznanych wcześniej pozycji do zbudowania płynnych sekwencji oraz nauka pracy z oddechem.

PFS® DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA

Szkolenie PFS Diagnostyka Funkcjonalna® przygotowane jest dla każdego, kto chce poznać nowoczesne metody diagnozowania przyczyny dysfunkcji aparatu ruchu.

PFS® Zdrowy Kręgosłup - w Zajęciach Fitness

Szkolenie zostało stworzone, aby rozwinąć umiejętności pełniejszego wykorzystania wiedzy z zakresu programowania zajęć grupowych.

PFS® Powerband & Miniband - Workshop

Najbardziej efektywny program szkoleniowy, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego w oparciu o ćwiczenia aktywizujące.

AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA - COMBO

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS® DIETETYKA - W CHOROBACH TARCZYCY

Szkolenie uzupełniające PFS® DIETETYKA W CHOROBACH TARCZYCY przygotowane jest z myślą o osobach, które chcą zapobiegać chorobom tarczycy.

PFS® SPRZEDAŻ I ORGANIZACJA PRACY TRENERA PERSONALNEGO

Poznasz skuteczne metody pozyskiwania klientów oraz proces sprzedażowy, a także udoskonalisz umiejętność prowadzenia konsultacji.

PFS® SPRZĘT W TRENINGU FUNKCJONALNYM

PFS® SPRZĘT W TRENINGU FUNKCJONALNYM to warsztat, podczas którego dowiesz się jak w oparciu o prawidłową technikę pracy z ciałem możesz wykorzystać sprzęt.

PFS® PRZYGOTOWANIE SIŁOWE W POLE DANCE

Innowacyjne szkolenie poświęcone zarówno budowaniu siły i wytrzymałości w Pole Dance, jak również nauce bazowych i skomplikowanych figur w tańcu na rurze.

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu - Level II

PFS®Programowanie i Planowanie Treningu Level II daje Ci wiedzę jak wprowadzać rozwój takich zdolności jak moc.