PFS® Podstawy Dietetyki

PFS® Podstawy Dietetyki to moduł stworzony z myślą uporządkowania wiedzy z zakresu dietetyki, podstaw żywienia i technologii.

PFS® Kettlebells Training

PFS Kettlebells Trening w koncepcji core stability to innowacyjny pomysł, ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem kettlebells

PFS® Taśmy Podwieszane

PFS® Taśmy Podwieszane to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Zapraszamy!

PFS® Trening Funkcjonalny

Oferujemy szkolenia dla instruktorów personalnych z zakresu treningu funkcyjnego. Poznaj dokładną tematykę zajęć. Szczegóły na stronie ProFi Fitness School.

PFS® Step Instructor - Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS® Fit Ball - Trening z Piłką

Oferujemy szkolenie PFS Fit Ball. Dzięki nim poszerzysz zakres usług w swoim klubie fitness i zdobędziesz nowe umiejętności.

PFS® Pilates - Level II

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS® Wzmacnianie ze Sprzętem

Warsztaty dla instrutorów fitness. Lekcje ćwiczeń wzmacniających przy użyciu step, hantli, gum, odważników, piłek, easy ball, fit ball. Aerobik TBC, body scuplt

PFS® Step & Shape

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS® Taśmy Podwieszane & Kettlebells Combo

Kurs łączący pracę z taśmami podwieszanymi oraz kettlebells w jednym cyklu szkolenia.

PFS® Cycling - Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

PFS® Cycling - Level II

Szkolenie PFS Cycling ® Level II to rozwinięcie i kontynuacja tematyki PFS Cycling ® Level I.

PFS® MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZE SPRZĘTEM

Szkolenie PFS® MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZE SPRZĘTEM pozwoli Ci osiągnąć wiedzę z zakresu prawidłowego funkcjonowania całego układu ruchu.

PFS® Kształtowanie Pośladków

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla trenerów personalnych jak i wszystkich tych, którzy chcą zagłębić się w tajniki ćwiczeń modulujących pośladki.

PFS® Trening Osób Otyłych i z Nadwagą

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu metodyki treningu oraz analizy potrzeb osoby z nadwagą lub otyłej.

PFS® Zdrowy Kręgosłup - w Zajęciach Fitness

Szkolenie zostało stworzone, aby rozwinąć umiejętności pełniejszego wykorzystania wiedzy z zakresu programowania zajęć grupowych.

PFS® TRENING KOLARSKI

PFS® TRENING KOLARSKI to alternatywa dla treningu kolarskiego w warunkach klubowych w okresie, w którym często ciężko jest trenować i ćwiczyć na zewnątrz.

PFS® ZAAWANSOWANY TRENING SIŁOWY

Szkolenie PFS® ZAAWANSOWANY TRENING SIŁOWY przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę oraz dla trenerów personalnych.

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level II - LIVE

PFS®Programowanie i Planowanie Treningu Level II daje Ci wiedzę jak wprowadzać rozwój takich zdolności jak moc.

PFS® Core Stability

Szkolenie PFS® CORE STABILITY jest przygotowane dla każdego, kto chce zwiększyć swój warstat do pracy z podpopiecznym bądź z zawodnikami trenującymi zawodowo.

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I - LIVE

PFS®Programowanie i Planowanie Treningu Level I nauczy Cię w jaki sposób ułożyć spersonalizowany plan treningowy.

PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie - LIVE

PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie to szkolenie, które pokazuje w jaki sposób odżywiać osoby aktywne oraz sportowców.

PFS® Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - LIVE

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz walki z otyłością.

ORGANIZACJA PRACY I SKUTECZNA SPRZEDAŻ - LIVE

Poznasz skuteczne metody pozyskiwania klientów oraz proces sprzedażowy, a także udoskonalisz umiejętność prowadzenia konsultacji.

PFS® Żywienie Kobiet w Ciąży i Po Porodzie - Live

Kurs przeznacozny jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak powinno wyglądać żywienie kobiet w ciąży i po porodzie.

PFS® DIETETYKA W CHOROBACH TARCZYCY - LIVE

Szkolenie uzupełniające PFS® DIETETYKA W CHOROBACH TARCZYCY przygotowane jest z myślą o osobach, które chcą zapobiegać chorobom tarczycy.

PFS® DIETETYKA W CUKRZYCY - LIVE

Żywienie stanowi istotny element prewencji oraz leczenia chorób związanych z gospodarką węglowodanową.

SKUTECZNY INSTRUKTOR I TRENER W RELACJI Z KLIENTEM

Dzięki szkoleniu Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem poznasz i zrozumiesz osobowość klienta i zbudujesz z nim trwałą relację.

E-book "Posiłki okołotreningowe" - Szymon Moszny

E-book "Posiłki okołotreningowe" to książka zawierająca przykłady przepisów na posiłki, które możesz zjeść przed oraz po treningu.

E-book "Trening w warunkach domowych" - Szymon Moszny

E-book "Trening w warunkach domowych" pozwoli Ci poznać ćwiczenia z gumami oporowymi oraz dowiesz się jakie gumy wybrać.

E-book "Kurczak na 15 sposobów" - Szymon Moszny

Jeśli brakuje Ci pomysłów na to jak przyrządzić kurczaka, zainspiruj się naszymi! 15 przepisów na kurczaka, niekoniecznie z ryżem.

E-book "Rozciąganie w warunkach domowych" - Szymon Moszny

W e-booku znajdziesz 80 ćwiczeń rozciągających oraz poznasz prawidłową technikę rozciągania dla osób początkujących.

E-book „Zasady zdrowego odżywiania dla osób z problemami z tarczycą” - Natalia Skowron

W e-booku znajdziesz informacje na temat zaleceń dietetycznych w schorzeniach tarczycy oraz kilka zdrowych przepisów.

SKUTECZNY INSTRUKTOR I TRENER W RELACJI Z KLIENTEM - ONLINE

Dzięki szkoleniu Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem online poznasz i zrozumiesz osobowość klienta i zbudujesz z nim trwałą relację.