PFS® Podstawy Dietetyki

PFS® Podstawy Dietetyki to moduł stworzony z myślą uporządkowania wiedzy z zakresu dietetyki, podstaw żywienia i technologii.

PFS® Kettlebells Training

PFS Kettlebells Trening w koncepcji core stability to innowacyjny pomysł, ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem kettlebells

PFS® Taśmy Podwieszane

PFS® Taśmy Podwieszane to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Zapraszamy!

PFS® Trening Funkcjonalny

Oferujemy szkolenia dla instruktorów personalnych z zakresu treningu funkcyjnego. Poznaj dokładną tematykę zajęć. Szczegóły na stronie ProFi Fitness School.

PFS® Pilates - Level I

Szkolenie PFS Pilates Level I to oferta skierowana głównie do instruktorów fitness, rehabilitantów, fizjoterapeutów. Dowiedz się więcej o tematyce szkolenia.

PFS® Step & Shape

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS® Cycling - Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

PFS® Cycling - Level II

Szkolenie PFS Cycling ® Level II to rozwinięcie i kontynuacja tematyki PFS Cycling ® Level I.

PFS® Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS® MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZE SPRZĘTEM

Szkolenie PFS® MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZE SPRZĘTEM pozwoli Ci osiągnąć wiedzę z zakresu prawidłowego funkcjonowania całego układu ruchu.

PFS® TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE - KONCEPCJA FUNKCJONALNO-MEDYCZNA

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

PFS® Yoga Basic

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych pozycji yogi, właściwej techniki ich wykonywania, przygotowanie ciała do pracy w pozycjach oraz intensywna praktyka.

PFS® Zdrowy Kręgosłup - w Zajęciach Fitness

Szkolenie zostało stworzone, aby rozwinąć umiejętności pełniejszego wykorzystania wiedzy z zakresu programowania zajęć grupowych.

AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA - COMBO

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS® ZAAWANSOWANY TRENING SIŁOWY

Szkolenie PFS® ZAAWANSOWANY TRENING SIŁOWY przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę oraz dla trenerów personalnych.

PFS® Core Stability

Szkolenie PFS® CORE STABILITY jest przygotowane dla każdego, kto chce zwiększyć swój warstat do pracy z podpopiecznym bądź z zawodnikami trenującymi zawodowo.

PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie - LIVE

PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie to szkolenie, które pokazuje w jaki sposób odżywiać osoby aktywne oraz sportowców.

PFS® Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - LIVE

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz walki z otyłością.

PFS® Żywienie Kobiet w Ciąży i Po Porodzie - Live

Kurs przeznacozny jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak powinno wyglądać żywienie kobiet w ciąży i po porodzie.

PFS® TRENING LOWER BODY Z MINIBAND

Podczas webinaru poznasz różnorodne ćwiczenia z gumą miniband w teorii i praktyce.

PFS® TRENING UPPER BODY Z POWERBAND

Podczas webinaru poznasz różnorodne ćwiczenia z gumą powerband w teorii i praktyce.

E-book "Posiłki okołotreningowe" - Szymon Moszny

E-book "Posiłki okołotreningowe" to książka zawierająca przykłady przepisów na posiłki, które możesz zjeść przed oraz po treningu.

E-book "Trening w warunkach domowych" - Szymon Moszny

E-book "Trening w warunkach domowych" pozwoli Ci poznać ćwiczenia z gumami oporowymi oraz dowiesz się jakie gumy wybrać.

E-book "Kurczak na 15 sposobów" - Szymon Moszny

Jeśli brakuje Ci pomysłów na to jak przyrządzić kurczaka, zainspiruj się naszymi! 15 przepisów na kurczaka, niekoniecznie z ryżem.

E-book "Rozciąganie w warunkach domowych" - Szymon Moszny

W e-booku znajdziesz 80 ćwiczeń rozciągających oraz poznasz prawidłową technikę rozciągania dla osób początkujących.

E-book „Zasady zdrowego odżywiania dla osób z problemami z tarczycą” - Natalia Skowron

W e-booku znajdziesz informacje na temat zaleceń dietetycznych w schorzeniach tarczycy oraz kilka zdrowych przepisów.

SKUTECZNY INSTRUKTOR I TRENER W RELACJI Z KLIENTEM - ONLINE

Dzięki szkoleniu Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem online poznasz i zrozumiesz osobowość klienta i zbudujesz z nim trwałą relację.

E-book - Poradnik treningowy "Idealna sylwetka w domu"

Kompletny poradnik treningowy, w którym znajdziesz ponad 100 ćwiczeń wzmacniających, filmy z ćwiczeniami oraz 4 gotowe plany treningowe.

PFS® Kształtowanie pośladków w treningu kobiet

Webinar przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą poznać aktualne tajniki ćwiczeń modelujących pośladki.

E-book - Poradnik treningowy "Gumy oporowe w prewencji urazów sportowych"

Poznaj 7 struktur mięśniowych w Twoim ciele, które regularnie wzmacniane zaowocują zarówno progresem w Twoim treningu jak i poprawią jakość Twojego życia.

BEZPŁATNY WEBINAR: 5 NAJLEPSZYCH ĆWICZEŃ NA POŚLADKI

Piękne pośladki to marzenie każdej trenującej osoby. Czy istnieją idealne ćwiczenia, które gwarantują szybkie efekty? Czy przysiad to dobry pomysł?

BEZPŁATNY WEBINAR: TRENING ONLINE, CO MUSISZ WIEDZIEĆ, ZANIM ZACZNIESZ?

Czy trening online jest skazany na porażkę? Są trenerzy, którzy po pierwszym lockdownie zostawili współpracę online w swojej ofercie.

E-book "Zbuduj Masę Mięśniową w 8 Tygodni w Warunkach Domowych"

E-book "Zbuduj masę mięśniową w 8 tygodni w warunkach domowych" pozwoli Ci zbudować masę mięśniową w domu bez użycia dodatkowych przyborów.

PFS® Jak Skutecznie Ćwiczyć z Dzieckiem w Warunkach Domowych

Jak zmotywować Twoje dziecko do ćwiczeń, jak sprawić aby taki trening był dla niego interesujący oraz poznasz przyczyny, dlaczego dzieci nie chcą ćwiczyć.

PFS® Programowanie Treningu Siłowego

Chcesz zaprogramować trening dla siebie lub swojego klienta? Pewnie wielokrotnie spotykałeś się z problemem, że wiesz jak ćwiczyć, ale nie potrafisz zaplanować

BEZPŁATNY WEBINAR: SIŁA MIĘŚNIOWA, A KONTUZJE

Podczas live'a dowiesz się jakie znaczenie ma siła w programowaniu oraz dowiesz się więcej na temat treningu siłowego, czy jest bezpieczny oraz poruszone zostan

PFS® Testy Funkcjonalne: Niezbędnik Trenera

Jeśli chcesz, aby Twoi podopieczni robili postępy, powinieneś wiedzieć w jaki sposób dobierać ćwiczenia oraz ich intensywność.

BEZPŁATNY WEBINAR: JAK AKTYWNIE DBAĆ O KRĘGOSŁUP?

Czy wiesz, jak ważne jest, aby dbać o swój kręgosłup? Dyskopatia to popularne zagadnienie, ale czy wiesz jakie są jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

BEZPŁATNY WEBINAR: Jak (i czy) trenować z klientem po operacji kręgosłupa?

Klient po operacji kręgosłupa jest często wyzwaniem dla trenera. Wymaga on specjalnej uwagi i wielkiego zaangażowania, ale praca z nim daje bardzo często ogromn

BEZPŁATNY WEBINAR: PODSTAWY PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

Podczas live'a dowiesz się, jak zoptymalizować jednostki treningowe oraz jak określić swoje słabe punkty.

BEZPŁATNY WEBINAR: NAJCZĘSTSZE DYSFUNKCJE PODCZAS TESTÓW FUNKCJONALNYCH W TRENINGU PERSONALNYM

Testy funkcjonalne oraz odpowiednia diagnostyka to aktualnie niezbędne narzędzia dla Trenerów Personalnych, jeśli zależy Ci na zdrowiu, rozwoju oraz postępach

BEZPŁATNY WEBINAR: Jak wykorzystać wiedzę nad mózgiem w zawodzie fitness?

W materiale dowiesz się więcej na temat działania mózgu klienta, czym jest "trójkolorowy mózg", czy "trudny klient" jest naprawdę trudnym klientem.

BEZPŁATNY WEBINAR: Żywienie i Suplementacja w CrossFit

Dowiesz się czy osoba trenująca CrossFit amatorsko powinna odżywiać się tak samo, jak osoba trenująca profesjonalnie, poznasz ogólne założenia dot. odżywiania.

BEZPŁATNY WEBINAR: EFEKTYWNOŚĆ TRENINGU CORE U AMATORÓW I ZAWODOWCÓW

W nagraniu poruszone zostaną zagadnienia związane z efektywnością treningu core w różnych dyscyplinach.

PFS® Trening Upper Body z Odważnikami Kettlebell

PFS® Trening Upper Body z Odważnikami Kettlebells jest przeznaczony dla Ciebie, jeśli chcesz znaleźć kreatywne rozwiązania treningowe dla górnej części ciała.

BEZPŁATNY LIVE: PODSTAWY TRENINGU Z KETTLAMI

Podczas darmowego live'a Tomek przybliży Wam tematykę treningu z odważnikami kulowymi.

BEZPŁATNY WEBINAR: Jak zwiększyć skuteczność sprzedaży treningów personalnych?

W nagraniu "Jak zwiększyć skuteczność sprzedaży treningów personalnych?" Adrian opowie o procesach decyzyjnych zachodzących w głowie klienta.

BEZPŁATNY WEBINAR: ROLA MAŁYCH MIĘŚNI W TRENINGU SIŁOWYM I MEDYCZNYM

Zrozumienie budowy ciała człowieka jest podstawą skutecznego treningu sylwetkowego. Często błędy popełnianie w trakcie treningu wynikają z niewłaściwego ustawie

BEZPŁATNY WEBINAR: DIAGNOSTYKA W TRENINGU ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA

Odpowiednia diagnostyka jest kluczowym elementem bezpiecznego treningu. Czy wiesz o co zapytać swojego Klienta i jakie testy powinieneś wykonać, aby uzyskać peł

BODY IN ACTION & TRAINING REVOLUTION - LEKCJA ONLINE

apraszamy na wyjątkową lekcję online prowadzoną przez naszych wspaniałych zagranicznych TOP Prezenterów Fitness Alessandro Muo oraz Lorenzo Sommo. Już 21 marca