PFS Dietetyka i Suplementacja® Fat Burner

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz walki z otyłością.

PFS Dietetyka i Suplementacja® Active

Szkolenie Modułu III Active to prowadzenie osób z lekką nadwagą oraz osób aktywnych, gdzie znajdziesz kolejne odpowiedzi jak radzić sobie z nadwagą.

PFS Bosu Training®

Szkolenie fitness PFS Bosu Training® to propozycja dla instruktorów fitness, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia wzmacniające o nowe ćwiczenia.

PFS Step Instructor® Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS Aerobox Instructor®

Oferujemy kursy fitness, w trakcie których uczestnicy zdobędą wiele nowych umiejętności. Dowiedz się więcej na temat kursu PFS Aerobox Instructor®. Zapraszamy!

PFS Pilates® Level II

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS Step & Shape®

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS Dietetyka i Suplementacja® Sport

Szkolenie uzupełniające Modułu IV Sport przygotowane jest z myślą o zawodowcach, którzy do osiągnięcia sportowego wyniku są poświęcić całe swoje życie.

PFS Cycling® Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

PFS Cycling® Level II

Szkolenie PFS Cycling ® Level II to rozwinięcie i kontynuacja tematyki PFS Cycling ® Level I.

PFS TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE® KONCEPCJA FUNKCJONALNO - MEDYCZNA

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

PFS Weightlifting® Podnoszenie ciężarów

PFS Weightlifting jest stworzony dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki podnoszenia ciężarów wraz z programowaniem treningów.

PFS Yoga Basic I

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych pozycji yogi, właściwej techniki ich wykonywania, przygotowanie ciała do pracy w pozycjach oraz intensywna praktyka.

PFS Yoga Basic II

Celem szkolenia jest pogłębienie wieszy z zakresu podstawowego oraz poznanie nowych pozycji yogi.

PFS Yoga Flows

Celem szkolenia jest nauka wykorzystania poznanych wcześniej pozycji do zbudowania płynnych sekwencji oraz nauka pracy z oddechem.

PFS PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE®

Szkolenie PFS Przygotowanie Motoryczne®jest przeznaczone dla każdego, kto chce doskonalić umiejętności praktycznie z zakresu przygotowania motorycznego.

Myover40®

Szkolenie przeznaczone jest dla instruktorów fitness oraz trenerów personalnych, którzy szukają innowacji i nowych rozwiązań oraz pragną urozmaicić swoje lekcje