PFS® Podstawy Dietetyki

PFS® Podstawy Dietetyki to moduł stworzony z myślą uporządkowania wiedzy z zakresu dietetyki, podstaw żywienia i technologii.

PFS® Step Instructor - Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS® Fit Ball - Trening z Piłką

Oferujemy szkolenie PFS Fit Ball. Dzięki nim poszerzysz zakres usług w swoim klubie fitness i zdobędziesz nowe umiejętności.

PFS® Pilates - Level II

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS® Step & Shape

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS® Cycling - Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

PFS® Cycling - Level II

Szkolenie PFS Cycling ® Level II to rozwinięcie i kontynuacja tematyki PFS Cycling ® Level I.

PFS® Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS® MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZE SPRZĘTEM

Szkolenie PFS® MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZE SPRZĘTEM pozwoli Ci osiągnąć wiedzę z zakresu prawidłowego funkcjonowania całego układu ruchu.

PFS® TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE - KONCEPCJA FUNKCJONALNO-MEDYCZNA

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA - COMBO

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS® SPRZĘT W TRENINGU FUNKCJONALNYM

PFS® SPRZĘT W TRENINGU FUNKCJONALNYM to warsztat, podczas którego dowiesz się jak w oparciu o prawidłową technikę pracy z ciałem możesz wykorzystać sprzęt.

PFS® PRZYGOTOWANIE SIŁOWE W POLE DANCE

Innowacyjne szkolenie poświęcone zarówno budowaniu siły i wytrzymałości w Pole Dance, jak również nauce bazowych i skomplikowanych figur w tańcu na rurze.

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu - Level I

PFS®Programowanie i Planowanie Treningu Level I nauczy Cię w jaki sposób ułożyć spersonalizowany plan treningowy.

PFS® Core Stability

Szkolenie PFS® CORE STABILITY jest przygotowane dla każdego, kto chce zwiększyć swój warstat do pracy z podpopiecznym bądź z zawodnikami trenującymi zawodowo.

PFS STRETCHING INSTRUCTOR - WERSJA LIVE

Szkolenie PFS Stretching Instructor to kompleksowe omówienie zasad bezpiecznego rozciągania mięśni oraz umiejętnego zastosowania stretchingu podczas zajęć.

PFS TRENING FUNKCJONALNY - WERSJA LIVE

Oferujemy szkolenia dla instruktorów personalnych z zakresu treningu funkcyjnego. Poznaj dokładną tematykę zajęć. Szczegóły na stronie ProFi Fitness School.

PFS® TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE - WERSJA LIVE

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie - WERSJA LIVE

PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie to szkolenie, które pokazuje w jaki sposób odżywiać osoby aktywne oraz sportowców.

PFS® Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - WERSJA LIVE

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz walki z otyłością.

PFS® Yoga - WERSJA LIVE

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych pozycji yogi, właściwej techniki ich wykonywania, przygotowanie ciała do pracy w pozycjach oraz intensywna praktyka.

PFS® AKADEMIA BIZNESU TRENERA - WERSJA LIVE

Poznasz skuteczne metody pozyskiwania klientów oraz proces sprzedażowy, a także udoskonalisz umiejętność prowadzenia konsultacji.

PFS® Żywienie Kobiet w Ciąży i Po Porodzie - Wersja Live

Kurs przeznacozny jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak powinno wyglądać żywienie kobiet w ciąży i po porodzie.

PFS® DIETETYKA W CHOROBACH TARCZYCY - LIVE

Szkolenie uzupełniające PFS® DIETETYKA W CHOROBACH TARCZYCY przygotowane jest z myślą o osobach, które chcą zapobiegać chorobom tarczycy.

PFS® DIETETYKA W CUKRZYCY - LIVE

Żywienie stanowi istotny element prewencji oraz leczenia chorób związanych z gospodarką węglowodanową.