PFS Kettlebells Training®

PFS Kettlebells Trening w koncepcji core stability to innowacyjny pomysł, ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem kettlebells

PFS Dietetyka i Suplementacja® Fat Burner

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz walki z otyłością.

PFS Suspension Training® Taśmy Podwieszane

PFS Suspension Training® to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Zapraszamy!

PFS Cross Training®

Kurs dla instruktorów fitness oraz trenerów personalnych chcących poszerzyć swoja wiedzę na temat Cross Training'u.

PFS Bosu Training®

Szkolenie fitness PFS Bosu Training® to propozycja dla instruktorów fitness, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia wzmacniające o nowe ćwiczenia.

PFS Step Instructor® Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS Pump & Tone Base®

Kurs dla Instruktorów, którzy chcieliby poszerzyć swój warsztat o zajęcia wzmacniające z użyciem sztangi fitness przy muzyce.

PFS Fit Ball®

Oferujemy szkolenia PFS Fit Ball®. Dzięki nim poszerzysz zakres usług w swoim klubie fitness i zdobędziesz nowe umiejętności.

PFS Aerobox Instructor®

Oferujemy kursy fitness, w trakcie których uczestnicy zdobędą wiele nowych umiejętności. Dowiedz się więcej na temat kursu PFS Aerobox Instructor®. Zapraszamy!

PFS Pilates Level II®

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS Aqua Baby®

Kurs fitness PFS Aqua Baby® to oferta skierowana do instruktorów, którzy chcą nauczyć się prowadzenia wodnych zajęć z rodzicami i dziećmi. Zapraszamy!

PFS Step & Shape®

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS Suspension & Kettlebells® Training Combo

Kurs łączący pracę z taśmami podwieszanymi (PFS Suspension Training®) oraz kettlebells (PFS Kettlebells Training®) w jednym cyklu szkolenia.

PFS SportsArt Cycling Team® Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

PFS Bosu & Fit Ball Instructor® COMBO

Szkolenie PFS Bosu & Fit Ball Training to propozycja dla instruktorów, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia o nowe ćwiczenia z użyciem bosu oraz piłki fit ball.

PFS Survival® Przygotowanie do biegu z przeszkodami

Szkolenie PFS Survival skierowane jest dla każdego, kto chce praktycznie zagłębić się w świat biegów przeszkodowych oraz tworzyć skuteczne plany treningowe.

PFS TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE® KONCEPCJA FUNKCJONALNO - MEDYCZNA

PFS Trening kobiet w ciąży i po porodzie® to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

PFS Weightlifting® Podnoszenie ciężarów

PFS Weightlifting jest stworzony dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki podnoszenia ciężarów wraz z programowaniem treningów.

Choreography Body&Soul 11

Miedzynarodowa Konwencja Fitness w Polsce.

PFS Kształtowanie Pośladków

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla trenerów personalnych jak i wszystkich tych, którzy chcą zagłębić się w tajniki ćwiczeń modulujących pośladki.

PFS MOBILITY® WORKSHOP

Warsztat PFS Mobility workshop pozwoli Ci się zaznajomić z praktycznymi rozwiązaniami mobilizacji podczas najczęściej wykonywanych ćwiczeń wielostawowych.

PFS Pilates Equipment®

Warsztat PFS Mobility workshop pozwoli Ci się wejśc na wyższy poziom, znajdziesz nowe inspiracje do swoich zajęć,a także nauczysz się pracować ze sprzętem.

PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu metodyki treningu oraz analizy potrzeb osoby z nadwagą lub otyłej.

PFS Yoga Basic I

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych pozycji yogi, właściwej techniki ich wykonywania, przygotowanie ciała do pracy w pozycjach oraz intensywna praktyka.

PFS Easy Ball®

Warsztaty skierowane są do wszystkich instruktorów, którzy chcą poznać możliwości wykorzystania małej piłki na zajęciach grupowych raz w treningu personalnym.

PFS Yoga Basic II

Celem szkolenia jest pogłębienie wieszy z zakresu podstawowego oraz poznanie nowych pozycji yogi.

PFS Yoga Flows

Celem szkolenia jest nauka wykorzystania poznanych wcześniej pozycji do zbudowania płynnych sekwencji oraz nauka pracy z oddechem.

BODYWEIGHT & BOSU WORKOUT® Warsztaty z Alessandro Muo

Warsztaty skierowane są do wszystkich instruktorów, którzy chcą prowadzić treningi funkcjonalne oraz z użyciem bosu.

NATURAL MOVEMENTS® Warsztaty z Lorenzo Sommo

Warsztaty skierowane są do wszystkich instruktorów, którzy chcą rozwinąć wytrzymałość i elastyczność ciała.

PFS DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA®

Szkolenie PFS Diagnostyka Funkcjonalna® przygotowane jest dla każdego, kto chce poznać nowoczesne metody diagnozowania przyczyny dysfunkcji aparatu ruchu.

PFS PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE®

Szkolenie PFS Przygotowanie Motoryczne®jest przeznaczone dla każdego, kto chce doskonalić umiejętności praktycznie z zakresu przygotowania motorycznego.