Wykład NEURO STRENGTH: NOWE PODEJŚCIE DO TRENINGU SIŁOWEGO Patrick Meinart

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do posłuchania wykładu NEURO STRENGTH: NOWE PODEJŚCIE DO TRENINGU SIŁOWEGO, który poprowadził Patrick Meinart podczas konferencji Medical Trainer Summit!


Kiedy mówimy o ruchu, myślimy o kończynach, mięśniach, ścięgnach i kościach, sercu i układzie krążenia. W rzeczywistości wszystkie nasze ruchy odbywają się również jako wzorce neurologiczne w mózgu, zanim zostaną przekształcone w widoczne ruchy w procesie. Ekspert ds. mobilności, Patrick Meinart opowie o tym, jak mózg kontroluje i wpływa na ruch oraz jak możemy przeprogramować i poprawić wzorce neurologiczne poprzez trening.

Podczas wykładu:

  • Poznasz neurocentryczne spojrzenie na nasze ruchy i koncentrację na powiązania definiowania ruchu w ciele z pracą mózgu.
  • Dowiesz się jak mózg kontroluje i wpływa na ruch.
  • Pokażemy Ci jak możesz przeprogramować i poprawić wzorce neurologiczne poprzez trening.
  • Dowiesz się jak dzięki podejściu rozumienia powiązania pracy mózgu i mobilności możemy uwolnić blokady wydajności, wyeliminować ból i odzyskać mobilność.
  CZYTAJ WIĘCEJ

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

 Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w wykładzie NEURO STRENGTH: NOWE PODEJŚCIE DO TRENINGU SIŁOWEGO.

Wykład jest dostępny w cenie 97 zł.

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz