Szkolenia Trener Personalny

"Aspiruj do zdobycia rzetelnej wiedzy i umiejętności na poziomie międzynarodowych standardów"

 

Witajcie w dziale szkoleń Trenera Personalnego ProFi Fitness School.

 

REPS
EREPs

 

Nasze szkolenia są akredytowane przez REPS Acreditation oraz Europe Active, które dają Ci dwie podstawowe korzyści. Po pierwsze, program naszych szkoleń spełnia wysokie standardy dwóch powyższych instytucji, co gwarantuje najwyższy poziom kształcenia oraz ogrom wiedzy praktycznej. Po drugie, dzięki uzyskanemu certyfikatowi będziesz mógł dostać pracę w wielu krajach na całym świecie, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Więcej krajów znajdziesz na stronie REPS Polska.

 

Jak można zaplanować szkolenia?

KROK 1

Pragniesz rozpocząć karierę Trenera Personalnego? Dział szkoleń podstawowych to idealne miejsca na rozpoczęcie tej drogi wraz z ProFi. Przygotowaliśmy dla Ciebie jeden z najlepszych kursów w Polsce.
Szkolenie PFS® Personal Trainer Combo to unikatowe połączeniem szkoleń PFS® Gym Instructor oraz PFS® Personal Trainer, dzięki któremu otrzymasz dwa międzynarodowe certyfikaty i staniesz się wykwalifikowanym Trenerem Personalnym.

KROK 2

Wybierz progresywne szkolenia poszerzające Twoją wiedzę. Możesz ukierunkować się na szkolenia uzupełniające w zakresie treningu funkcjonalnego (PFS® Functional Training), mobilności układu ruchu i diagnostyki funkcjonalnej (PFS® Mobility, PFS® Diagnostyka Funkcjonalna) lub crossfitu (PFS® Cross Training). Oprócz szkoleń uzupełniających, ProFi przygotowało system warsztatów, które pozwolą Ci sukcesywnie się rozwijać (PFS® Supsension Training, PFS® Kettlebells Training, PFS® Kształtowanie Pośladków).

 

 Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy pragnie zostać Trenerem Personalnym. ProFi przygotowało alternatywną drogę, która pozwoli Ci na rozwój Twojej pasji i zdobycie dodatkowych uprawnień.

 

Co można zrobić?

KROK 1

Nie ukończyłeś szkoleń podstawowych lub uczelni o kierunku sportowym? Nic straconego, dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z fitnessem przygotowaliśmy szkolenie PFS® Anatomia i Fizjologia.
Uzyskasz wiedzę z zakresu podstaw budowy i funkcjonowania człowieka. Ukończenie tego szkolenia umożliwi Ci skorzystanie z poszczególnych specjalistycznych szkoleń, nie wymagających wcześniejszych uprawnień instruktorskich (PFS® Trening Osób Otyłych i z Nadwagą, PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny, PFS® Stretching Instructor itp.). Informacje o możliwości przystąpienia do wybranych szkoleń bez wcześniejszych kwalifikacji znajdziesz przy każdym szkoleniu w zakładce WYMAGANIA.

KROK 2

Wiedza na temat prawidłowego odżywiania jest jednym z niezbędnych elementów drogi do sukcesu. Interesujesz się dietetyką, chcesz zgłębić zagadnienia związane z żywieniem osób otyłych, aktywnych oraz sportowców, ale nie masz wcześniejszych kwalifikacji?  Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie w postaci 4-modułowego systemu PFS® Dietetyka. Zdobądź uprawnienia doradcy żywieniowego i ciesz się amerykańskimi uprawnieniami ACE.

 

"Od podjęcia Twojej decyzji kształtuje się Twoja rzeczywistość."