Trener Personalny

"Aspiruj do zdobycia rzetelnej wiedzy i umiejętności na poziomie międzynarodowych standardów"

 

Witajcie w dziale szkoleń na trenera personalnego ProFi Fitness School.

 

REPS
EREPs

 

Wszystkie nasze szkolenia są akredytowane przez REPS Acreditation oraz Europe Active, które dają ci dwie podstawowe korzyści. Po pierwsze, program naszych szkoleń spełnia wysokie standardy dwóch powyższych instytucji, co gwarantuje ci najwyższy poziom kształcenia oraz ogrom wiedzy praktycznej. Po drugie, dzięki uzyskanemu certyfikatowi będziesz mógł dostać pracę w wielu krajach na całym świecie, między innymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Więcej krajów znajdziesz na stronie REPS Polska.

 

Szkolenia Podstawowe

Pragniesz rozpocząć swoją karierę Trenera Personalnego? Dział szkoleń podstawowych to idealne miejsca na rozpoczęcie tej drogi wraz z ProFi. Przygotowaliśmy dla Ciebie jeden z najlepszych kursów w Polsce.

Szkolenie PFS PERSONAL TRAINER® COMBO. Jest to unikatowe połączeniem szkoleń PFS Gym Instructor® oraz PFS Personal Trainer®, dzięki któremu otrzymasz dwa międzynarodowe certyfikaty i staniesz się wykwalifikowanym Trenerem Personalnym.

Alternatywną drogą dla osób pragnących rozpocząć swoją edukację od wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii funkcjonowania człowieka jest przygotowane przez nas szkolenie PFS ANATOMIA I FIZJOLOGIA®.

 

Szkolenia Dietetyczne

Wiedza na temat prawidłowego odżywiania jest jednym z niezbędnych elementów drogi do sukcesu, Twoich własnych jak i Twoich podopiecznych. Skorzystaj ze szkolenia PFS DIETETYKA I SUPLEMENTACJA® COMBOlub jednego z jego części.

 

Szkolenia uzupełniające

Dział szkoleń uzupełniających to idealne miejsce dla rozwoju Twoich umiejętności. Oferta skierowana jest zarówno dla trenerów personalnych jak i ludzi pragnących podnieść swoje umiejętności. Wybierz z listy szkolenie w którym chcesz wziąć udział i dowiedz się więcej na jego temat. 

 

"Od podjęcia Twojej decyzji kształtuje się Twoja rzeczywistość."