BEZPŁATNY WEBINAR: Żywienie i Suplementacja w CrossFit

  TERMINY SZKOLENIA
Zapraszamy do obejrzenia materiału naszej specjalistki Aleksandry Makowskiej: "Żywienie i Suplementacja w CrossFit", podczas którego dowiesz się czy osoba trenująca CrossFit amatorsko powinna odżywiać się tak samo, jak osoba trenująca profesjonalnie, poznasz ogólne założenia dotyczące odżywiania oraz suplementacji w CrossFit, a także poznasz szerzej zagadnienie żywienia specyficznego.


Ola to szkoleniowiec systemu PFS Cross Training, utytułowana zawodniczka crossfit, Trener personalny oraz nauczycielka jogi. Ola jest również instruktorką zajęć typu crossfit, która uczestniczyła w wielu zawodach crossfitowych i zajęła pierwsze miejsce m.in. w Battle of Europe w kategorii open w 2019r. oraz była w pierwszej dziesiątce na zawodach Medieval Games w kategorii Ellite w 2019r.

PROGRAM LIVE'A:

  • Jak rozróżnić amatora od profesjonalisty?
  • Ogólne zasady odżywiania i suplementacji - niezależne od poziomu.
  • Żywienie specyficzne - amator vs profesjonalista.
  • Suplementacja specyficzna - amator vs profesjonalista.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Webinar jest darmowy.

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz