BEZPŁATNY WEBINAR PRZYCZYNY WYSTĘPOWANIA WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego webinaru "PRZYCZYNY WYSTĘPOWANIA WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU", który przygotowała Izabela Ślęzak-Walczybok.

W Polsce problem nietrzymania moczu dotyczy ponad 2 mln osób, przypadłość ta dotyka ok. 25-45% kobiet, a przez Światową Organizację Zdrowia traktowana jest jako choroba społeczna. Z reguły uznaje się mówić, że przyczyną nietrzymania moczu jest osłabienie napięcia mięśni dna miednicy oraz poród. Jest to prawda, ale nie do końca. Czy zdajesz sobie sprawę, że przyczyn może być więcej? Czy wiesz, że na niektóre z tych przyczyn, Ty - Trenerze możesz mieć realny i pozytywny wpływ, aby zmniejszyć lub zniwelować tą przypadłość u swojej podopiecznej?

Zapraszamy Cię na bezpłatny live, podczas którego nasza specjalistka Izabela Ślęzak-Walczybok przybliży temat nietrzymania moczu i opowie o co najmniej 10 przyczynach mogących wywoływać pojawienie się nietrzymania moczu u kobiet. Nie zabraknie wskazówek treningowych, porad jak ćwiczyć, czego unikać i na co zwracać uwagę przy planowaniu ćwiczeń dla podopiecznych.

Live poprowadzi Izabela Ślęzak-Walczybok - mgr fizjoterapii, dyplomowana fizjoterapeutka uroginekologiczna z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Dyplomowana terapeutka metody PNF. Instruktor fitness z 21-letnim stażem. Specjalista treningu kobiet w ciąży i po porodzie, trener medyczny kobiet, specjalizuje się w fizjoterapii kobiecej, fizjoterapii uroginekologicznej, fizjoterapii okołoporodowej, w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie oraz jest wieloletnim szkoleniowcem w ProFi . Iza jest również autorką szkolenia PFS Trening Kobiet w Ciąży i Po Porodzie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest bezpłatny!

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz