E-book „Zasady zdrowego odżywiania dla osób z problemami z tarczycą” Natalia Skowron

E-book „Zasady zdrowego odżywiania dla osób z problemami z tarczycą”
Natalia Skowron

Cena:
20,00 zł

  Kup Teraz!

E- book „Zasady zdrowego odżywiania dla osób z problemami z tarczycą” powstał, żeby pomóc każdemu w prawidłowej pracy tego organu. Znajdziecie w nim informacje na temat zaleceń dietetycznych w schorzeniach tarczycy oraz kilka zdrowych i zarazem smacznych przepisów, dzięki którym słowo „dieta” przestanie się kojarzyć z głodówką i niesmacznym jedzeniem

Co piąty Polak ma problemy z tarczycą, a co drugi z chorujących nawet o tym nie wie. Każdego z nas może dotknąć choroba tarczycy. Wiele z osób chorujących przyjmuje tabletki i sztuczne hormony, nie wiedząc że poprzez odpowiednie żywienie może złagodzić skutki chorób tarczycy. Prawidłowy sposób odżywiania może zmniejszyć dolegliwości ze strony naszego organizmu np. zmęczenie, senność, zwiększenie masy ciała, wypadanie włosów, apatia, problemy skórne oraz poprawić wyniki naszego panelu tarczycowego.

Co zyskujemy dzięki optymalnej diecie:

  • normalizacja TSH oraz hormonów tarczycy,
  • poprawa konwersji prohormonu T4, do aktywnie metabolicznego T3,
  • poprawa stanu fizycznego i psychicznego naszego organizmu.

Jeśli jesteś w trakcie leczenia lewotyroksyną na pewno wiesz, że hormon przyjmujemy zaraz po przebudzeniu i posiłek spożywamy po 30-minutowej przerwie od przyjęcia leku. Jednak czy ktoś kiedykolwiek zwrócił Ci uwagę na to czym popijać tabletkę? Większość osób może być zdziwiona, że rodzaj płynu może wpłynąć na wchłanianie się leku.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do zakupu e-booka!

E-book „Zasady zdrowego odżywiania dla osób z problemami z tarczycą”
Natalia Skowron
Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz