Teacher
Natalia Skowron

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Pozytywnie nastawiona do świata, dietetyczka z głową pełną pomysłów na nowe fitdania.

Zakręcona na punkcie zdrowego odżywiania, entuzjastka ruchu na świeżym powietrzu. 

Maratonistka otwarta na nowinki dietetyczne, która wierzy że świat możemy zmienić na lepsze zaczynając od siebie.
Prowadzi bloga www.dietetykwbiegu.pl, na którym zamieszcza artykuły oraz liczne przepisy ukazujące miłość do gotowania. Prywatnie miłośniczka dobrej kawy i zwierząt. 

Specjalizuje się w dietetyce klinicznej. Szczególnie interesuje się pomocą dietetyczną osobom cierpiącym na problemy związane z rakiem piersi, chorobami tarczycy oraz zaburzeniami gospodarki węglowodanowej. Widzieliście, że rak piersi dotyczy także mężczyzn?

Absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego (licencjat), oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (magister dietetyki), a także certyfikowany trener personalny.

Aktywna uczestniczka konferencji dietetycznych m.in: Najnowsze Trendy w Leczeniu Nietolerancji i Alergii Pokarmowych (Luboń XI 2013), Fit-Medical Forum2014 (Poznań, 25.01.2014), Profesjonalna Dieta i Żywienie w Sporcie (Gdańsk I 2014), Żywienie w Chorobach Nowotworowych (Poznań I 2015), Żywienie w chorobach nowotworowych (Poznań III 2017), Kurs „Dietetyka Sportowa”, Akademia Dietetyki Sportowej (Poznań X 2017).