E-book "Zbuduj Masę Mięśniową w 8 Tygodni w Warunkach Domowych"

E-book "Zbuduj Masę Mięśniową w 8 Tygodni w Warunkach Domowych"

Cena:
39,00 zł

  Kup Teraz!

Kolejny autorski e-book Szymona Mosznego!

E-book "Zbuduj masę mięśniową w 8 tygodni w warunkach domowych" to esencja tego, jak można trenować w domu bez użycia dodatkowych przyborów.

Kalistenika to zyskująca mocno na popularności dyscyplina sportu, która polega na trenowaniu z obciążeniem własnego ciała. Większości ludzi kojarzy się ona przede wszystkim z zaawansowanymi układami gimnastycznymi, robiącymi wrażenie chyba na każdym. Jednak do tego stopnia wytrenowania dochodzi się latami ciężkich ćwiczeń

Z całego zakresu ćwiczeń, Szymon postanowił wyciągnąć te, które wpływają najkorzystniej na sylwetkę i mogą z powodzeniem zostać użyte do budowania masy mięśniowej w warunkach domowych. Do ich wykonania nie potrzeba siłowni, nie potrzeba nawet żadnych przyborów. Ćwiczenia zostały dobrane tak, aby każdy mógł je wykonać, bez wydawania pieniędzy na dodatkowe akcesoria. Dzięki temu  mogą one być wykonywane w domu, w trakcie wyjazdów w delegacje lub w hotelu na wakacjach

 

Cały plan został rozpisany na 8 kolejnych tygodni, z progresją co dwa tygodnie. Każdy tydzień zawiera 4 kolejne programy:

  • Trening siłowy A z naciskiem na górną połowę ciała
  • Trening AMRAP, w trakcie którego wykonujesz maksymalną ilość powtórzeń w określonym czasie (od tygodnia 3)
  • Trening brzucha/core
  • Trening siłowy B z naciskiem na dolną połowę ciała.

 

Każdy kolejny mikrocykl jest coraz trudniejszy i bardziej wymagający: od statycznych ćwiczeń w tygodniu 1. do dynamicznych i plyometrycznych w tygodniu 7. i 8. 

Wszystkie ćwiczenia są opisane i podzielone na grupy mięśniowe. Jedyne czego potrzebujesz, to odrobina motywacji i 8 tygodni zaparcia, aby osiągnąć cel, jakim jest silniejsze, sprawniejsze i bardziej wytrzymałe ciało. 

E-book "Zbuduj Masę Mięśniową w 8 Tygodni w Warunkach Domowych"
Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz