E-book "Trening w warunkach domowych" Szymon Moszny

E-book "Trening w warunkach domowych"
Szymon Moszny

Cena:
30,00 zł

  Kup Teraz!

Trening w warunkach domowych z wykorzystaniem taśm oporowych.

Trening z gumami oporowymi może być doskonałą alternatywą dla treningu w siłowni. Czasami zdarza się, że z różnych powodów dostęp do klubu fitness jest utrudniony bądź niemożliwy. Innym razem masz ochotę na trening w domu, a dysponujesz gumami oporowymi. Na początku przygody z tą formą ruchu problemem staje się odpowiedni dobór ćwiczeń lub brak wiedzy w jaki sposób je wykorzystać. A przecież przy odrobinie wysiłku można przy ich pomocy przećwiczyć dosłownie wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe.

Pozostaje jeszcze kilka niewiadomych. Podopieczni Szymona i osoby, które prowadzi, często zgłaszają się do niego z kilkoma regularnie się powtarzającymi pytaniami. I właśnie odpowiedź na te pytania sprawi, że trening z gumami staje się zarówno prosty, jak i wymagający.

 

Podopieczni najczęściej pytają:

  • Jaką gumę wybrać?
  • Jak szybko ćwiczyć?
  • Jakie ma być tempo ćwiczeń?
  • Jak zwiększyć opór, jeśli mam dużo siły?
  • Jak zastąpić wyciąg górny i dolny?
  • Jaka ilość powtórzeń?

 

Odpowiedź na te pytania to dopiero wstęp do tego e-booka. W dalszej części znajdziesz kolejno pokazane i dokładnie opisane ćwiczenia proste i złożone na wszystkie grupy mięśniowe. Cała książka to 80 stron, w której znajdziesz prawidłowe wykonanie 56. ćwiczeń, które można wykonać z taśmami oporowymi. Na końcu tej książki znajdziesz również przykładowe plany treningowe do wykonania.

E-book "Trening w warunkach domowych"
Szymon Moszny
Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz