Teacher
Alicja Karlikowska

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Instruktorem Fitness jest od 2006 r., Trenerem Personalnym od 2014 r. Ze szkołą ProFi Fitness School współpracuje od 2019r. Pochodzi z Łodzi, ale od kilku lat mieszka i pracuje w Żyrardowie oraz w Warszawie. Studiowała filologię hiszpańską oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną.

Ze sportem jest związana od dziecka. Trenowała tenisa ziemnego i piłkę ręczną. Obecnie bliskie jej serca są salsa, bieganie i snowboard, ale to fitness jest jej największą pasją. Interesuje się dietetyką oraz zdrowym i świadomym odżywianiem. Uwielbia pomagać innym, zmieniać ich nawyki żywieniowe, zachęcać do ruchu, do dbania nie tylko o swoją sylwetkę, ale przede wszystkim o swoje zdrowie.

W życiu napędza ją działanie oraz relacje międzyludzkie. Uwielbia wyzwania i przekraczanie pozornie niemożliwego. Jest niezwykle otwartą, pozytywną i uśmiechniętą osobą. Ceni sobie rozwój osobisty, zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności. Ukończyła wiele szkoleń i regularnie bierze udział w kolejnych, to ją motywuje i dodaje energii.

W pracy Instruktora i Szkoleniowca stawia na profesjonalizm i relacyjność. Zadowolony uczestnik, który robi postępy, rozwija się i odkrywa w sobie pasję do fitnessu daje jej ogromną satysfakcję.

Lubi różne rodzaje zajęć grupowych, najbardziej dance floor, dance step, TBC, Pump&Tone i Stretching.