PFS® Zaawansowany Trening Siłowy

  TERMINY SZKOLENIA

Warsztaty PFS® Zaawansowany Trening Siłowy to nowe, świeże spojrzenie na trening siłowy, dające nowe narzędzia do pracy przy zastosowaniu znanych od dziesięcioleci ćwiczeń oporowych.
W dobie wszechobecnej tendencji części trenerów personalnych do szukania nowych rozwiązań dla ich podopiecznych, kluczem staje się wykorzystanie takich narzędzi, które będą nie tylko efektowne, ale również skuteczne.

Kiedy spojrzy się wstecz na ostatnie 20 lat, można dostrzec że wiele metod i środków treningowych ma swój ograniczony czas istnienia. Jest jednak taka, która istnieje od 100 lat i cieszy się niesłabnącą popularnością - klasyczny trening siłowy.
Nie sposób jest nie docenić, jak skuteczny jest on w treningu mającym na celu nie tylko zbudowanie masy i siły mięśniowej, ale również spalanie tłuszczu, wzmocnienie stawów, poprawę postawy i wyrównanie balansu ciała oraz poprawę wytrzymałości siłowej.

Czego nauczysz się na warsztatach?

Na warsztatach zostaną omówione ćwiczenia dla wszystkich grup mięśniowych, każda podzielona na trzy grupy:

Etap 1) Jak wykonywać znane już, klasyczne ćwiczenia siłowe, aby były skuteczniejsze i lepiej odczuwane.

Etap 2) Jak zmodyfikować dane klasyczne ćwiczenia, aby były skuteczniejsze; omówienie wariantów tych ćwiczeń.

Etap 3) Prezentacja i omówienie innych, mniej znanych ćwiczeń grup mięśniowych, dla lepszego uzupełnienia treningu.

 

Przykład:

Etap 1) Demonstracja rozpiętek sztangielkami jako przykładowego ćwiczenia na klatkę piersiową. Omówienie prawidłowej techniki tego ćwiczenia.

Etap 2) Prezentacja 5 różnych wariantów wykonania tego ćwiczenia oraz omówienie wysokości ławki, czy złapanie bliżej wewnętrznej lub zewnętrznej krawędzi sztangielki wpływa na inne odczuwanie tego ćwiczenia, a także czy trzymanie nadgarstków prostych lub zgiętych do wewnątrz będzie zmieniało jego wykonanie.

Etap 3) Demonstracja innych ćwiczeń alternatywnych do rozpiętek dla lepszego treningu mięśni klatki piersiowej.

 

Ponadto na warsztatach dowiesz się:

  • Jak skuteczniej aktywizować mięśnie łopatek, dla lepszej stabilizacji stawów łopatkowo-żebrowych i podbarkowych.
  • Jak skutecznie rozgrzewać łopatki i ramiona przy użyciu powerbandów oraz przy użyciu klasycznych przyborów do treningu siłowego.
  • Jak skutecznie wzmacniać mięśnie stabilizujące barki, kręgosłup i biodra, aby stawy te pracowały skutecznie i by nie groziła Ci kontuzja.

 

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę oraz dla trenerów personalnych. Sugerujemy jednak, aby na szkolenie przyszły osoby, które mają już pewne doświadczenie we własnych treningach, aby lepiej móc z nich skorzystać.

 

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach PFS® Zaawansowany Trening Siłowy jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

2 dni - 12h.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie VIP należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach PFS® Zaawansowany Trening Siłowy.

Warsztaty nie kończą się egzaminem.

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 12 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Warsztaty dostępne są w cenie 1100 zł.

 

Płatność:
Podczas rejestracji możesz wpłacić całość kwoty lub wybrać płatność zadatku o wartości 300 zł (wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia).

 

Możliwość płatności ratalnej 0%:
I rata w kwocie 550 zł płatna w ciągu 24h od daty rejestracji.

II rata w kwocie 550 zł płatna w kolejnym miesiącu.

 

Raty udzielane są wewnętrznie przez Akademię, nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach.

Filmy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz