Pakiet VIP PROFESSIONAL Instruktor Fitness

  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET PODSTAWOWY DLA INSTRUKTORÓW FITNESS

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze INSTRUKTORA FITNESS.

 

VIP PROFESSIONAL

6 szkoleń + 1 warsztat

PFS® Instruktor Fitness

 • PFS Choreografia Fitness
 • PFS Step Instructor
 • PFS Stretching Instructor
 • PFS Full Body Workout
 • PFS Body Mind

Kompleksowy kurs, podczas którego poznasz podstawy prowadzenia zajęć fitness z grupą przy muzyce. Nauczysz się techniki kroków podstawowych, pracy z muzyką fitness oraz budowania choreografii. Poznasz również ćwiczenia wzmacniające na poziomie podstawowym, zaawansowanym oraz z użyciem sprzętu fitness, nauczysz się odpowiedniego stretchingu oraz poznasz jego rodzaje i zastosowanie. Zdobędziesz umiejętność komunikacji i prowadzenia grupy, dzięki zastosowaniu informacji werbalnej, cuingu i muzyki. Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych systemów szkoleniowych dostępnych na rynku, potwierdzony międzynarodową akredytacją REPs Polska!

PFS® Pilates Level I

System szkoleniowy PFS® Pilates Level I składa się z 18 ćwiczeń, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w grupach początkujących, jak i średnio zaawansowanych. Duża ilość godzin przeznaczonych na ćwiczenia pozwoli na indywidualną pracę z każdym kursantem oraz umożliwi maksymalne wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce. Profesjonalnie przekazana koncepcja treningu dostosowana jest do rożnego poziomu zaawansowania uczestników, jak i do każdej grupy wiekowej.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Instruktor Fitness jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja:

 1. Pisemna zgoda rodziców (w przypadku osób 17-letnich).
 2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia/braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego. W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego można podpisać oświadczenie* dotyczące dobrego stanu zdrowia.
 3. Umowa* dotycząca udziału w szkoleniu.

Wszelkie dokumenty należy wysyłać elektronicznie (w formie skanu lub zdjęcia) na adres: szkolenia@profi-fitness.com.pl.
*Wzór oświadczenia oraz umowy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie VIP należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Egzamin pojawia się przy realizacji pierwszego szkolenia PFS® Instruktor Fitness - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów. 

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

-PFS Fitness Group Instructor - Instruktor Fitness - certyfikat w języku angielskim- międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3).

-PFS Step Instructor - Instruktor zajęć na stepie - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem stepu.

- PFS Full Body Workout - uprawnienia do prowadzenia zajęć wzmacniających.

- PFS Stretching Instructor - Instruktor stretchingu - uprawnienia do prowadzenia zajęć i treningów z użyciem technik rozciągania.

- PFS Body Mind - certyfikat uczestnictwa w warsztatach wzmacniających ze sprzętem.

-PFS Pilates Level I - Instruktor Pilates - uprawnienia do prowadzenia zajęć z pilatesu.

 

REPS Polska

PFS® Instruktor Fitness to szkolenie akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs.

REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs).

Możesz być widoczny w Międzynarodowym Spisie Akredytowanych Trenerów, należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska. Wpisu należy dokonać za pomocą dyplomu uzyskanego w ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia REPs. Na rejestrację w systemie REPs uczestnik ma 6 miesięcy od momentu ukończenia szkolenia. W sprawie zapytań należy skontaktować się bezpośrednio z REPs pod adresem email: kontakt@repspolska.pl.

Szkolenie dostępne jest w cenie 5450 zł 3690 .

Cena regularna powyższego pakietu to 5450 zł. W systemie VIP PROFESSIONAL zyskujesz 1760 zł!

 

- PFS Instruktor Fitness z elementami body&mind oraz wzmacniania - 4150 zł 2700 zł

 •  PFS Step Instructor
 •  PFS Stretching Instructor
 •  PFS Full Body Workout
 •  PFS Body&Mind Day 
 •  Egzamin na Instruktora Fitness 100 zł 0 zł

- PFS Pilates Level I 1200 zł 990 zł

 

Płatność:

Zadatek o wartości 600 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego. 

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1230 (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 1230 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1230 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

 

DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ

ProFi Fitness School wpisana jest do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Nasz numer ewidencyjny to 2.32/00171/2019.

Osoby bezrobotne, poszukujące pracy i zainteresowane naszymi kursami, a także osoby posiadające działalność mogą uzyskać dofinansowanie z takich instytucji jak np. Urząd Pracy, Krajowy Fundusz Szkoleniowy, Fundusz Pracy lub fundusze pomocowe Unii Europejskiej. Z wnioskiem o sfinansowanie kursu należy zgłosić się do swojego Urzędu Pracy.

Filmy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz