Master
Iwona Struzik

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

"Sport jest nieodłączną częścią mojego życia, nieprzerwaną pasją, pracą zawodową, w której się spełniam i realizuję. To pozytywna energia, ekspresja, wolność, sposób wyrażenia siebie…" - Iwona o sobie.

 

Gdy miała 10 lat rozpoczęła swoją przygodę ze sportem. Judo, trening, zawody były przez 18 lat nieodłączną częścią jej życia. Była wielokrotną mistrzynią Polski oraz reprezentowała Polskę na arenach światowych.

Najważniejsze sukcesy to: III m. na Uniwersjadzie w Bangkoku w Judo, III m. Akademickich Mistrzostwach Świata w Judo. Magister wychowania fizycznego, trener II klasy w Judo, posiada czarny pas i stopień mistrzowski II Dan, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness.

Od 2003r. jest związana z branżą fitness, a przez 10 lat pracowała jako Instruktor fitness i Trener Personalny w trójmiejskich klubach.

Od 5 lat szkoleniowiec i prezenter w Międzynarodowej Akademii ProFi Fitness School.

Specjalizuje się w formach wzmacniających oraz zajęciach z elementami sztuk walki.

Ma ukończone kursy: Kettlebell Workout, Pump & Tone, Tubing Gym, Box Instructor, Trener FaceFitness, Pilates I level, Easy & Fit Ball, Zdrowy Kręgosłup, Body & Stretch Instructor, Step Inctructor, Stretching Instructor, Cycling, Choreography Advance Instructor, Dietetyka i Suplementacja na 4 poziomach, Spiral Movements z Davide Impallomeni, Bosu z David Pozos. Była uczestniczką wielu szkoleń i warsztatów, które dotyczyły różnych form fitness: od form wzmacniających, poprzez trening funkcjonalny, do formy prozdrowotnych, organizowanych przez różne szkoły w Polsce.

Filmy szkoleniowca