PFS® Taśmy Podwieszane w Zajęciach Grupowych

  TERMINY SZKOLENIA

Trening z taśmami podwieszanymi w zajęciach fitness z muzyką to dynamiczna i bardzo efektywna forma ćwiczeń, która zdobywa coraz większą popularność. Wykorzystanie taśm w treningu pozwala na wykonywanie różnorodnych ćwiczeń, które angażują całe ciało, wzmacniają mięśnie, poprawiają równowagę, elastyczność oraz stabilność. Główną zaletą treningu z taśmami podwieszanymi jest fakt, że korzystając z siły grawitacji i oporu taśm, intensyfikuje się pracę mięśni, jednocześnie minimalizując obciążenie stawów.

PFS® Taśmy Podwieszane w Zajęciach Grupowych to szkolenie, którego głównym celem jest opanowanie umiejętności planowania, programowania i wdrażania systemów podwieszanych do treningu grupowego fitness. Podczas szkolenia przygotujemy Cię do pracy w grupie z klientami w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Dowiesz się również jak budować wszechstronną sprawność, wytrzymałość oraz kondycję swoich klientów, a także nauczysz się bezpiecznego użytkowania lin. Dodatkowo otrzymujesz gwarancję metodycznie dobranych struktur treningowych, gotowych do wykorzystania w grupie, nie tylko podczas zajęć w klubie fitness. Podczas szkolenia poznasz aktualną wiedzę, którą wdrożysz do swojego warsztatu już następnego dnia, a to wszystko pozwoli Ci na samodzielne zbudowanie treningów grupowych z wykorzystaniem systemów podwieszanych.

 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?

  • Poznasz zasady prawidłowego zawieszania systemów podwieszanych.
  • Nauczysz się podstawowych zasad użytkowania lin w treningu grupowym.
  • Otrzymasz pełen zakres 60 ćwiczeń na górną i dolną część ciała oraz core, a także nauczysz się poprawnie je wykonywać.
  • Nauczysz się zasad progresji oraz modyfikacji wszystkich ćwiczeń.
  • Nauczysz się programowania zajęć ALFA Full Body Workout.
  • Poznasz schemat zajęć ALFA Circuit.
  • Dowiesz się jak prowadzić rozgrzewkę oraz cool down.
  • Nauczysz się umiejętności twardych i miękkich podczas pracy w grupie.
  • Dowiesz się jaka jest idea i historia systemów podwieszanych.

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie PFS® Taśmy Podwieszane w Zajęciach Grupowych zostało przygotowane dla Instruktorów Fitness oraz Instruktorów Rekreacji Ruchowej, którzy chcieliby zacząć prowadzić zajęcia grupowe z taśmami podwieszanymi przy muzyce.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach ProFi jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które spełniają min. jeden z poniższych wymogów:

- ukończyły szkolenie na Instruktora Fitness (np. PFS Instruktor Fitness)
- ukończyły szkolenie podstawowe na Instruktora Fitness w innej placówce szkoleniowej
- są absolwentami uczelni wyższych na kierunkach: Instruktor rekreacji ruchowej, Fitness - nowoczesne formy gimnastyki (aerobik) itp.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS® Taśmy Podwieszane w Zajęciach Grupowych, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

1 dzień - 8h

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie uprawnień oraz udział w szkoleniu PFS® Taśmy Podwieszane w Zajęciach Grupowych.

Uprawnienia instruktorskie: tytuł Professional Suspension Fitness Training Instructor.
 
 
 
Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 8 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Szkolenie dostępne jest w cenie 680 zł.

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz