Instruktor Fitness
PFS Fit Ball®
  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie PFS FIT BALL® przeznaczone jest dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności o nową formę prowadzenia zajęć oraz wzbogacić ofertę proponowanych usług w swoim klubie.

Zajęcia te mogą służyć jako wspaniałe uzupełnienie oraz urozmaicenie lekcji fitness lub jako pomocniczy przybór w profilaktyce zdrowotnej kręgosłupa wzmacniając osłabione mięśnie i likwidując jednocześnie napięcia mięśniowe będące niekorzystnym zjawiskiem.

Opanowanie technik prowadzenia i wykonywania ćwiczeń z piłką, zasady treningu z piłką w praktyce i w teorii. Zasada budowania lekcji, ćwiczenia siłowe w kombinacjach z hantlami, taśmami i bez przyborów, relaksacja i rozciąganie na piłce.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

  • Zapoznasz się ze specyfiką zajęć na piłkach.
  • Zyskasz nowe pomysły na urozmaicenie zajęć
  • Poznasz  ćwiczenia wzmacniające, profilaktyczne zapobiegające bólom kręgosłupa, a także ćwiczenia rozluźniające i rozciągające na piłkach.
  • Nauczysz się uaktywniać mięśnie głębokie, których stabilizacja zmniejsza dolegliwości bólowe kręgosłupa.
  • Nauczysz się jak pracować nad równowagą i mięśniami posturalnymi.
  • Poznasz technikę wykonywania ćwiczeń na piłkach oraz prawidłowego regulowania oddechu.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie PFS FIT BALL®?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego Instruktora, który chce zdobywać nową wiedzę, szuka nowych pomysłów na swoje lekcje oraz chce udoskonalić swój dotychczasowy warsztat. Dlatego jeśli jesteś instruktorem chcącym rozwijać i poszerzać swoje umiejętności stawiając przy tym na profesjonalizm w swojej pracy to szkolenie PFS FIT BALL® jest dla Ciebie.

 

Otrzymujesz uprawnienia instruktorskie - tytuł Professional Fit Ball Instructor®.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS Fit Ball Instructor® jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Szkolenie wymaga posiadania certyfikatu Instruktora Fitness np. PFS Fitness Group Instructor® (część ogólna) lub uczestnik powinien wykazać się ukończeniem szkolenia o podobnym profilu w innej placówce szkoleniowej.

1 dzień - 8 godzin

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Fit Ball Instructor®.

 

*Szkolenie nie kończy się egzaminem.

Szkolenie dostępne jest w cenie 390 zł.