SZKOLENIE Z DR RYSZARDEM BIERNATEM: CZYTANIE CIAŁA W STATYCE I W RUCHU.ZNAJOMOŚĆ NORM I ZASAD.WYKRYWANIE ASYMETRII I ZABURZEŃ.

  TERMINY SZKOLENIA

TYLKO 25 MIEJSC!

Zapraszamy na szkolenie z dr Ryszardem Biernatem: "CZYTANIE CIAŁA W STATYCE I W RUCHU. ZNAJOMOŚĆ NORM I ZASAD.WYKRYWANIE ASYMETRII I ZABURZEŃ", które odbędzie się już 12.10.24r. w Poznaniu!

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat analizy i poprawy funkcji biomechanicznych ciała, koncentrując się na kluczowych segmentach takich jak tułów, stopy, staw skokowy, kolana, biodra, miednica, barki i ramiona. Szczególny nacisk kładziony będzie na tułów z miednicą, jako centralny "silnik" naszego ciała, który odgrywa kluczową rolę w zachowaniu ogólnej sprawności i stabilności. Uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę, która umożliwi im nie tylko lepsze zrozumienie funkcji i dysfunkcji ruchowych poszczególnych segmentów ciała, ale także nauczy efektywnych technik interwencyjnych, które mogą zastosować w swojej praktyce zawodowej. Szkolenie to jest nie tylko okazją do rozwijania profesjonalnych umiejętności, ale także szansą na wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk w środowisku interdyscyplinarnym.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

  • Wprowadzenie do biomechaniki ciała - omówienie podstawowych zasad i zależności biomechanicznych, z naciskiem na rolę tułowia i miednicy.
  • Ocena mobilności, stabilności i funkcji ruchowych:
    - Stopy i stawu skokowego: diagnoza problemów funkcjonalnych, techniki poprawy mobilności i stabilności.
    - Kolana: metody oceny i strategie optymalizacji funkcji dla prewencji urazów.
    - Biodra i miednicy: analiza i techniki wzmacniania dla zwiększenia wydajności ruchowej.
    - Barków i ramion: badanie biomechaniki, metody poprawy zakresu ruchu i siły.

 

Szkolenie jest skierowane do trenerów personalnych, trenerów medycznych, fizjoterapeutów, instruktorów fitness oraz absolwentów i studentów kierunków medycznych i sportowych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w zakresie profesjonalnej oceny i korekcji dysfunkcji ciała.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu Czytanie ciała w statyce i ruchu. Znajomość norm i zasad. Wykrywanie asymetrii i zaburzeń, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

1 dzień - 8h

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu Czytanie ciała w statyce i ruchu. Znajomość norm i zasad. Wykrywanie asymetrii i zaburzeń.

Szkolenie dostępne jest w cenie 900 zł.

 

Płatność:
Pełna płatność wymagana jest w ciągu 24h od daty rejestracji.

 

Możliwość płatności ratalnej 0%:
I rata w kwocie 450 zł płatna w ciągu 24h od daty rejestracji.

II rata w kwocie 450 zł płatna w kolejnym miesiącu.

 

Raty udzielane są wewnętrznie przez Akademię, nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach.

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz