Mentor
Sylwia Heresztyn

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Ze sportem związana od najmłodszych lat, z fitnessem od 10 lat. Szkoleniowiec i Prezenter w ProFi Fitness School, menager ds. szkoleń ProFi Fitness School w Wielkopolsce.

Jako szkoleniowiec niesamowitą radość i satysfakcję sprawia jej przekazywanie tajników sztuki instruktorskiej, a dokładność i precyzję ruchu oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika stawia na pierwszym miejscu.

Swoją wiedzę i umiejętności instruktorskie nieustannie udoskonala poprzez uczestnictwo w licznych konwencjach, warsztatach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

Absolwentka m.in. takich szkoleń jak: PFI Advance License Step&Floor Choreography z Luciano Mottola, TFS Licencja A Aerobic z Katią Vasilenko, Reebok Dance&Step Workshop with Remy Huleux, Step Methodology z Luciano Mottola, Step Special z Doro Giera, Total Body Conditioning with Jannie Lindeque, Functional Workshop with Alessandro Muo’.

Finalistka konkursu IFA New Talent 2014 (Rzym) , Islandfit Talento International Contest 2014 (Alcudia, Majorka), IFA New Talent 2013 (Rzym) oraz półfinalistka konkursu New Presenter Competition Days for Fit 2014 (Neapol).

Zawsze uśmiechnięta, otwarta do ludzi i świata, pełna pasji i pozytywnej energii. Przez wszystko co robi pokazuje, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia są po to, żeby stawały się częścią naszej rzeczywistości.

 

Już teraz zapisz się na międzynarodową konwencję CHOREOGRAPHY BODY&SOUL 11 i weź udział w lekcjach Sylwii oraz pozostałych 14 prezenterów!

13-14.10.18r. - konwencja CHOREOGRAPHY BODY&SOUL 11

Portale społecznościowe

Filmy szkoleniowca