Mentor
Sylwia Heresztyn

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Ze sportem związana od najmłodszych lat, z fitnessem związana od 17 lat. Obecnie również trener personalny. Członek REPs Polska. Mentor, Szkoleniowiec i Prezenter w ProFi Fitness School. Manager jednego z klubów sieci CityFit. 

Jako szkoleniowiec niesamowitą radość i satysfakcję sprawia jej przekazywanie tajników sztuki instruktorskiej oraz motywowanie innych do swojego rozwoju, a dokładność i precyzję ruchu oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika stawia na pierwszym miejscu.

Rozwój i zdobywanie nowej wiedzy jest dla niej bardzo ważne, dlatego Sylwia nieustannie jest aktywną uczestniczką licznych szkoleń, warsztatów i konwencji w kraju i za granicą. 

Wraz z udziałem innych szkoleniowców Profi Fitness School współtworzy program szkoleń i nieustannie go dostosowuje do bieżących trendów, jak również jest pomysłodawczynią swoich autorskich szkoleń i warsztatów. 

Absolwentka m.in. takich szkoleń jak: PFI Advance License Step&Floor Choreography z Luciano Mottola, TFS Licencja A Aerobic z Katią Vasilenko, Reebok Dance&Step Workshop with Remy Huleux, Step Methodology z Luciano Mottola, Step Special z Doro Giera, Total Body Conditioning with Jannie Lindeque, Functional Workshop with Alessandro Muo’, Functional Training z Nicola Rossi, Deep Work z Jannie Lindeque, Training R-Evolution Workshop z Lorenzo Sommo, Natural Movement Workshop z Lorenzo Sommo. 

Finalistka konkursu IFA New Talent 2014 (Rzym) , Islandfit Talento International Contest 2014 (Alcudia, Majorka), IFA New Talent 2013 (Rzym) oraz półfinalistka konkursu New Presenter Competition Days for Fit 2014 (Neapol).

Uwielbia eksplorować świat i ludzi. Obserwować otaczającą rzeczywistość i zachowania ludzkie. Sylwia jest pełna pasji do tego co robi i pozytywnej energii. Uważa, że życie jest zbyt krótkie żeby się nim nie cieszyć i zbyt ważne, żeby brać je na poważnie. Chce czerpać z niego jak najwięcej. Swoim życiem i pracą pokazuje, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Portale społecznościowe

Filmy szkoleniowca

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz