Pakiet VIP FULL PROFESSIONAL Trener Personalny

Szkolenia Trener Personalny
Pakiet VIP FULL PROFESSIONAL
Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET OPTYMALNY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze TRENERA PERSONALNEGO.

 

VIP FULL PROFESSIONAL

9 szkoleń 

PFS Personal Trainer COMBO (INSTRUKTOR SIŁOWNI + TRENER PERSONALNY) 

  • PFS Gym Instructor
  • PFS Personal Trainer
  • PFS Podstawy Dietetyki
    (e-learning)

Pakiet szkoleń, który przygotuje Ciebie do pracy jako Instruktor Siłowni,  czyli do pracy z klientem przy doborze i prezentacji ćwiczeń wzmacniających. To szkolenie,  które systematyzuje wiedzę z zakresu treningu siłowego oraz najczęściej stosowanych metod odchudzania i poprawy kondycji. Poznasz metody treningowe niezbędne do pracy trenera, a stanowiące kluczowe zagadnienia jednego z najbardziej prestiżowego i rozbudowanego szkolenia dla Trenerów Personalnych.

PFS® Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz przedstawi, jak połączyć zdobytą wiedzę, by poznać możliwie jak najwięcej możliwości walki z otyłością.

PFS® Trening Osób Otyłych i z Nadwagą

Program szkolenia skierowany jest na pracę z osobami otyłymi oraz nadwagą. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce zdobyć wiedzę nie tylko z zakresu samej metodyki treningu, ale również analizy potrzeb osoby z nadwagą/otyłej oraz dla każdego, kto chce się dowiedzieć, jak rozmawiać z osobami borykającymi się z tzw. efektem jo-jo.

PFS® Kettlebells Training

PFS Kettlebells Training w koncepcji Core Stability to innowacyjny pomysł, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego wraz z wykorzystaniem popularnego na siłowniach kettlebell do zwiększenia efektywności treningu. Dzięki współpracy mięśni gorsetu, trening staje się jeszcze bardziej efektywny. 

PFS® Taśmy Podwieszane Najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Poznasz metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń. Dowiesz się jakie są zalety i zasady treningowe systemów podwieszanych oraz jak dostosować taśmy do treningu: dostosowanie długości, prezentowanie możliwości,  stopniowanie trudności ćwiczeń. 
PFS® Zdrowy Kręgosłup
Moduł Główny

PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny jest modułem diagnostycznym. Oznacza to, że dowiesz się jak zacząć pracę z Klientem,a także poznasz zasady prowadzenia wywiadu. Dowiesz się o co zapytać podopiecznego, aby uzyskać kluczowe informacje potrzebne do ułożenia treningu lub zajęć grupowych. Perfekcyjna diagnostyka jest podstawą do prowadzenia bezpiecznego treningu, zarówno indywidualnego jak i grupowego. Szkolenie wyposaży Cię w wiele przydatnych narzędzi diagnostycznych i metodycznych.

 PFS® Trening Funkcjonalny Dowiesz się jak zwiększyć sprawność mięśni całego ciała, opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych przez pracę na wielu płaszczyznach i przy współpracy mięśni głębokichglobalnych. Zastosowanie sprzętu oraz przeprowadzenie zajęć, gdzie nauczysz się pracować programując skuteczne treningi funkcjonalne.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Personal Trainer COMBO jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja:

  1. Pisemna zgoda rodziców (w przypadku osób 17-letnich).
  2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia/braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego. W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego można podpisać oświadczenie* dotyczące dobrego stanu zdrowia.
  3. Umowa* dotycząca udziału w szkoleniu.

 

Wymagania podczas szkolenia:

Dostarczenie uzupełnionej karty praktyk. Po ukończeniu pierwszej części szkolenia PFS Gym Instructor uczestnicy mają obowiązek odbycia 10 godzin praktyk na stanowisku Instruktora Siłowni w wybranym przez siebie klubie fitness.
Kartę praktyk uczestnik otrzymuje mailowo po pierwszym weekendzie szkolenia.

 

Wszelkie dokumenty należy wysyłać elektronicznie (w formie skanu lub zdjęcia) na adres: szkolenia@profi-fitness.com.pl.
*Wzór oświadczenia oraz umowy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie VIP należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Egzaminy pojawiają się przy realizacji dwóch pierwszych szkoleń PFS® Gym Instructor oraz PFS® Personal Trainer - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów.

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

- PFS Gym Instructor - Instruktor siłowni - w języku angielskim - międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3).

- PFS Personal Trainer - Trener Personalny - w języku angielskim - międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 4).

- Dyplom BLACKROLL® Workshop w j. polskim.

- PFS Podstawy Dietetyki - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z podstaw dietetyki.

- PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z dietetyki - moduł ukierunkowany na pracę z osobami otyłymi.

- PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z pracy z osobami otyłymi oraz z nadwagą.

- PFS Taśmy Podwieszane - Instruktor Suspension Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć na systemach podwieszanych.

- PFS Kettlebells Training - Instruktor Kettlebells Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem sprzętu kettlebells.

- PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa.

- PFS Trening Funkcjonalny - Instruktor Functional Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z elementami treningu funkcjonalnego.

 

REPS Polska

PFS® Gym Instructor oraz PFS® Personal Trainer to szkolenia akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs.

Uczestnik otrzymuje dwa tytuły Professional Gym Instructor oraz Professional Personal Trainer.

REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs).

Możesz być widoczny w Międzynarodowym Spisie Akredytowanych Trenerów, należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska. Wpisu należy dokonać za pomocą dyplomu uzyskanego w ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia REPs. Na rejestrację w systemie REPs uczestnik ma 6 miesięcy od momentu ukończenia szkolenia. W sprawie zapytań należy skontaktować się bezpośrednio z REPs pod adresem email: kontakt@repspolska.pl.

Pakiet dostępny jest w cenie 7305 4780 zł.

Cena regularna 9 szkoleń to 7305 zł. W systemie VIP FULL PROFESSIONAL zyskujesz aż 2525 zł oraz dodatkowe uprawnienia!

 

- PFS Gym Instructor - 1850 zł 980 zł

PFS Personal Trainer - 2050 zł 1160 zł

- Egzamin Gym Instructor 100 zł 0 zł

- Egzamin Personal Trainer -100 zł 0 zł

PFS Podstawy Dietetyki 380 zł 200 zł

PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą495 zł 395 zł

PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą - 400 zł 310 zł

PFS Taśmy Podwieszane - 450 zł 365 zł

PFS Kettlebells Training - 450 zł 365 zł

PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - 580 zł 480 zł

- PFS Trening Funkcjonalny 650 zł 525 zł

 

W cenie zawarte są materiały szkoleniowe oraz koszt egzaminów.

 

Płatność: 

Zadatek o wartości 800 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego. 

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1195 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 1195 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1195 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

IV rata - 1195 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

Filmy