Pakiet VIP FULL PROFESSIONAL Trener Personalny

Szkolenia Trener Personalny
Pakiet VIP FULL PROFESSIONAL
Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET OPTYMALNY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze TRENERA PERSONALNEGO.

 

VIP FULL PROFESSIONAL

9 szkoleń 

PFS® Trener Personalny z elementami fizjoterapii

(Instruktor Siłowni+Trener Personalny)

  • PFS Gym Instructor
  • PFS Personal Trainer
  • PFS Podstawy Dietetyki
    (e-learning)

Udział w szkoleniu PFS Personal Trainer Combo pozwoli Ci zdobyć podwójne międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Siłowni. Podczas szkolenia otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia oraz wiedzę, które pozwolą Ci zostać kompetentnym i wykwalifikowanym Trenerem Personalnym. Poznasz 250 ćwiczeń siłowych, funkcjonalnych, kalistenicznych, plyometrycznych i prozdrowotnych, nauczysz się pracować z klientem oraz nauczysz się sprzedaży treningów personalnych. Poznasz również zaawansowane metody treningowe oraz nauczysz się planować treningi na wszystkich poziomach.

PFS® Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą LIVE

Otyłość to choroba dotycząca coraz większej liczby ludzi na świecie, a z roku na rok przybywa osób, które cierpią z jej powodu. Nieprawidłowe odżywianie, brak aktywności fizycznej, złej jakości jedzenie, czy stany depresyjne - to tylko niektóre z czynników wywołujących otyłość. W jaki sposób podjąć z nią skuteczną walkę i jak ją wygrać? Szkolenie PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą. pozwoli Ci uzyskać wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji oraz suplementów.

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I LIVE

Szkolenie PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I przygotowane jest dla wszystkich osób chcących wejść na wyższy poziom treningu siłowego i sportowego. Podczas szkolenia dowiesz się dlaczego metody progresji są jednymi z najważniejszych elementów skutecznego i zdrowego treningu, nauczysz się układać spersonalizowane plany treningowe na wszystkich poziomach zaawansowania, poznasz programy siłowe, hipertroficzne oraz power body building. Dowiesz się również w jaki sposób modelować parametrami treningowymi i rodzajami periodyzacji dla uzyskania maksymalnych efektów treningowych, poznasz różnice programowania treningu dla kobiet i mężczyzn, model GAS i proces superkompensacji w treningu oraz zasady i reguły programowania treningowego obowiązujące w treningu siłowym.

PFS® Kettlebells Training

Trening z kettlebell pozwala w krótkim czasie osiągnąć rewelacyjne efekty. Angażuje do pracy prawie wszystkie mięśnie, poprawia kondycję, wydolność, ogólną mobilność i elastyczność naszego ciała, koordynację ruchową, pozwala skutecznie walczyć ze zbędnymi kilogramami oraz zapobiega bólom pleców i kręgosłupa. Podczas szkolenia poznasz podstawowe i złożone ćwiczenia z odważnikami kulowymi oraz nauczysz się łączyć je w ciekawe kompleksy ruchowe. Jest to jedna z najlepszych metod do rozwoju wszystkich cech motorycznych: siły, lokalnej wytrzymałości mięśniowej, dynamiki, stabilizacji globalnej i lokalnej oraz koordynacji ruchowej. Dopiero połączenie tych elementów w jedną całość sprawi, że każdy ruch będzie płynny i efektywny.

PFS® Zdrowy Kręgosłup
Moduł Główny

PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny jest modułem diagnostycznym. Oznacza to, że dowiesz się jak zacząć pracę z Klientem, a także poznasz zasady prowadzenia wywiadu. Dowiesz się o co zapytać podopiecznego, aby uzyskać kluczowe informacje potrzebne do ułożenia treningu lub zajęć grupowych. Perfekcyjna diagnostyka jest podstawą do prowadzenia bezpiecznego treningu, zarówno indywidualnego, jak i grupowego. Szkolenie wyposaży Cię w wiele przydatnych narzędzi diagnostycznych i metodycznych.

 PFS® Trening Funkcjonalny Trening Funkcjonalny to system ćwiczeń, którego podstawą jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym. Jest to metoda bazująca na gruntownej analizie potrzeb klienta, a następnie przy pomocy ćwiczeń wielopłaszczyznowych, poprawia funkcje jego ciała. Taki system ćwiczeń można zastosować w każdej grupie wiekowej i w każdym stopniu zaawansowania sprawności ruchowej ćwiczących. Podczas szkolenia PFS Trening Funkcjonalny dowiesz się w jaki sposób kształtować, leżące u podstaw motoryczności człowieka, wzorce ruchowe, które są niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju ruchowego. Dowiesz się również jak zwiększyć sprawność mięśni całego ciała, opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych, przez pracę w wielu płaszczyznach i przy współpracy mięśni głębokichglobalnych. Aby uniknąć kontuzji, trening powinien być poprzedzony wstępną analizą ciała klienta, w czasie której bada się u niego podstawowe wzorce ruchowe, stawia diagnozę, a następnie zaleca odpowiednie ćwiczenia.
PFS® Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż Szkolenie Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż to intensywny trening umiejętności miękkich i sprzedażowych, a także komunikacji wieloma kanałami przeznaczony dla trenerów. Na zajęciach omówimy proces sprzedażowy krok po kroku, będziemy doskonalić umiejętność prowadzenia perfekcyjnej konsultacji i oferowania konkretnych rozwiązań. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby klientów i właściwie na nie odpowiadać oraz przekonywać ich do siebie, używając skutecznej komunikacji Trener - Klient. Poznasz skuteczne metody pozyskiwania klientów.

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Trener Personalny jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja:

  1. Pisemna zgoda rodziców (w przypadku osób 17-letnich).
  2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia/braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego. W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego można podpisać oświadczenie* dotyczące dobrego stanu zdrowia.
  3. Umowa* dotycząca udziału w szkoleniu.

Wszelkie dokumenty należy wysyłać elektronicznie (w formie skanu lub zdjęcia) na adres: szkolenia@profi-fitness.com.pl.
*Wzór oświadczenia oraz umowy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie VIP należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Egzaminy pojawiają się przy realizacji dwóch pierwszych szkoleń PFS® Gym Instructor oraz PFS® Personal Trainer - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów.

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

- PFS Gym Instructor - Instruktor siłowni - w języku angielskim - międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3).

- PFS Personal Trainer - Trener Personalny - w języku angielskim - międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 4).

- Dyplom BLACKROLL® Workshop w j. polskim.

- PFS Podstawy Dietetyki - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z podstaw dietetyki.

- PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z dietetyki - moduł ukierunkowany na pracę z osobami otyłymi.

- PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level I - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z programowania i planowania treningu.

- PFS Kettlebells Training - Instruktor Kettlebells Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem kettlebells.

- PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa.

- PFS Trening Funkcjonalny - Instruktor Functional Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z elementami treningu funkcjonalnego.

- PFS Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie organizacji pracy i skutecznej sprzedaży.

 

REPS Polska

PFS Gym Instructor oraz PFS Personal Trainer to szkolenia akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs.

Uczestnik otrzymuje dwa tytuły Professional Gym Instructor oraz Professional Personal Trainer.

REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs).

Możesz być widoczny w Międzynarodowym Spisie Akredytowanych Trenerów, należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska. Wpisu należy dokonać za pomocą dyplomu uzyskanego w ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia REPs. Na rejestrację w systemie REPs uczestnik ma 6 miesięcy od momentu ukończenia szkolenia. W sprawie zapytań należy skontaktować się bezpośrednio z REPs pod adresem email: kontakt@repspolska.pl.

Pakiet dostępny jest w cenie 8060 5590 zł.

Cena regularna 9 szkoleń to 8060 zł. W systemie VIP FULL PROFESSIONAL zyskujesz aż 2470 zł oraz dodatkowe uprawnienia!

 

- PFS Personal Trainer Combo 3900zł 2650 zł

- Egzamin Gym Instructor 100 zł 0 zł

- Egzamin Personal Trainer -100 zł 0 zł

- PFS Podstawy Dietetyki - 380 zł 0 zł

- PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - 495 zł 400 zł

- PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level I - 495 zł 380 zł

- PFS Kettlebells Training - 450 zł 360 zł

- PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - 980 zł 850 zł

- PFS Trening Funkcjonalny - 780 zł 650 zł

- PFS Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż - 380 zł 300 zł

 

W cenie zawarte są materiały szkoleniowe oraz koszt egzaminów.

 

Płatność: 

Zadatek o wartości 800 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego. 

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1395 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 1395 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1400 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

IV rata - 1400 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

Filmy