PFS® Jak Zwiększyć Skuteczność Pozyskiwania Klientów Trenera Personalnego

  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Jak Zwiększyć Skuteczność Pozyskiwania Klientów Trenera Personalnego to webinar przygotowany przez Adriana Markowicza, wieloletniego trenera personalnego, głównego menadżera regionalnego największych sieci klubów fitness w Polsce. Adrian specjalizuje się w treningach sprzedażowo-motywacyjnych, organizacji i planowaniu pracy trenerów oraz fitness managerów, tworzeniu struktur i planów sprzedaży krótko i długoterminowych. Prowadzi szkolenia PFS  Trener Personalny z elementami fizjoterapii, warsztaty PFS Taśmy Podwieszane POZIOM I (Basic), PFS PFS Hardstyle Kettlebells Level I oraz jest autorem szkolenia Biznes Trenera - Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż.

 

Wykład jest poświęcony poprawie skuteczności sprzedaży treningów personalnych. Prowadzący tłumaczy zasady i mechanizmy decyzyjne w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów, a także jak budować relacje długoterminowe. Dodatkowo rozwiewa wiele mitów oraz wskazuje na często pomijane (niesłusznie) aspekty w pracy trenera personalnego, które znacząco wpływają na efektywność działania.

 

 

  CZYTAJ WIĘCEJ

1h 10 min.

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

 Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze PFS® Jak Zwiększyć Skuteczność Pozyskiwania Klientów Trenera Personalnego.

Webinar jest dostępny w cenie 150 zł 97 zł!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz