BEZPŁATNY LIVE: JESTEŚ MOBILNY W BIODRACH I BARKACH? SPRAWDŹ TO!

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym live'ie "JESTEŚ MOBILNY W BIODRACH I BARKACH? SPRAWDŹ TO!" już w piątek 31.05 o godz. 19.00, który poprowadzi Tomasz Leśnikowski!
 
Mobilność – czyli zdolność naszego układu nerwowego do wykonywania pełnych, bezbolesnych ruchów w stawach w pełnym spektrum ich działania. Tak bardzo zaniedbana w dzisiejszych czasach, powodująca wszelakie sztywności, bóle, ograniczenia w elastyczności tkanek miękkich i powięzi, prowadząca nas do licznych kompensacji napięciowych i dalej do urazów przeciążeniowych, czy kontuzji.

Postaraj się to eliminować!
 
Zapraszamy na spotkanie LIVE, podczas którego Tomek pokaże Ci jak skutecznie zwiększyć ruchomość obręczy biodrowej i barkowej w formie kompleksów ruchowych, aby być zdrowszym i sprawniejszym ruchowo na co dzień. Wykorzystane zostaną do tego tylko dwie gumy powerband o oporze 17-36 kg przywiązane do bramy/racka. Gwarantujemy, że będzie ciekawie!

Live poprowadzi Tomasz Leśnikowski - szkoleniowiec, wieloletni trener personalny, twórca autorskich warsztatów z gum oporowych, a także autor e-booków treningowych oraz specjalistycznych webinarów. Tomek jest również cenionym prelegentem i prezenterem podczas największych eventów branżowych jak np. międzynarodowe targi fitness Eu4ya, czy konferencje organizowane przez REPs Polska.
 
Kilka słów od Tomka:
Nazywam się Tomasz Leśnikowski i od 6 lat jestem szkoleniowcem Akademii ProFi. Zapraszam Cię serdecznie na ten praktyczny webinar. Mam szczerą nadzieję, że dorzucisz przedstawione ćwiczenia do swojej codziennej rutyny treningowej!

 

Aby wziąć udział w livie, należy dokonać rejestracji przez poniższy formularz.

Nie musisz być obecny na żywo, osoby zarejestrowane otrzymają dodatkowy dostęp do transmisji ze spotkania na 14 dni.

31.05 godz. 19.00

Udział jest bezpłatny.

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Internet
Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz